שדרוג מעבד AMD. צריך עצה. וקצת סדר לגבי מעבדי AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מעבד AMD. צריך עצה. וקצת סדר לגבי מעבדי AMD

chenapil

Recommended Posts

לוח M2N-E

זכרון 2GB 667. בקרוב זה יהיה 4.

כרטיס מסך X1950, בקרוב HD4850

אז ככה, כמו שהבנתם כנראה אני משדרג מעט את המחשב.

נפלה הזדמנות בחיקי להפטר מהמעבד 4400 שלי תמורת מחיר סביר ואני מעוניין לשדרג אותו.

הבעיה היא שבזמן האחרון התעסקתי והתעניינתי הרבה במעבדי אינטל ובAMD אין לי מושג על הדגמים וההבדל ביניהם.

התקציב הוא כל המעבדים שמתומחרים עד 600 ש"ח כשהעדיפות היא לחסוך כמה שיותר אם באמת ההבדל בין המעבדים היקרים לזולים הוא מזערי.

אשמח לקצת מידע כללי על הtripple והquad למיניהם, הקבלה של הדגמים לעומת אינטל והמלצה על איזו סדרה ללכת ואיזה מעבד.

או אולי עדיף לי לקנות פשוט dual יותר טוב משלי עכשיו. אני יודע שבאינטל עדיף ללכת על ה E7400 בהרבה מקרים שהוא בכלל כפול ליבה, האם הדבר כך גם בAMD?

תודה לעוזרים!

עריכה:

אני מוסיך דגמים וטווח מחירים מוערך אם זה יעשה למישהו סדר בראש, וכדי לסדר לי את הראש:

X2 5400 - ש"ח 330

X2 7750 black edition - אין לי מושג מזה המעבד הזה, זה כאילו המקביל לcore2due? אני רואה שיש לו 2 מגה cache לעומת אחד ב5400. אבל המחיר זהה, למה? 330 ש"ח

X2 5050e - שוב, מחיר זהה. מוזר לי מאוד.

Phenom Tripple- 8450 - ש"ח 520

Phenom Quad-Core 9550 - ש"ח 650

אשמח לסדר בראש חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שלך לא תומך רשמית בפנום II אלא רק בדור הקודם.

ראה רשימת מעבדים תואמים ללוח כאן:

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=NFlvt10av3F7ayQ9&templete=2

ההצעה שלי היא לשדרג ל X2 7750 שהוא טוב משמעותית מה-4400 שברשותך ושנתמך ע"י הלוח שלך.

ציין את שימושיך - אולי בכ"ז יש הצדקה לעלות לשלוש או ארבע ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון מה שאתה אומר ואפילו יש סיכוי שאם נשים פנום 2 הוא יעבוד, אבל תמיד עדיף להסתמך על נתוני היצרן ועל מה שהיצרן מספק. ע"פ האתר (ראה הודעה קודמת שלי) של היצרן, אין תמיכה לפנום 2 כלומר הם לא הוציאו עדכון מתאים לביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם נכון שעדיף שתיהיה תמיכה רישמית

זה כבר תלוי בפותח הנושא

אם הוא לא רוצה לשדרג לוח ורוצה גם ככה ללכת על זה יש סיכוי טוב שזה כן יפעל.

כמו שבלוחות 965 של אין תמיכה רשמית בE8400 אבל זה כן פועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה למגיבים

אני לא רוצה להשתגע עכשיו.

פשוט יש לי אפשרות להשיג כמה גרושים על המעבד הנוכחי שלי וחשבתי להוסיף כמה גרושים ובכך להשיג שיפור במעבד.

אני משתמש במחשב למשחקים, למרות שבזמן האחרון פחות ;). המחשב גם מחובר לפלזמה בסלון ורואים בו סרטי HD כל הזמן. וכמובן שימוש משרדי ואינטרנט.

חוץ מזה יש לי ולפעמים כשאני עושה כמה פעולות במקביל אני מרגיש אותו קצת מקרטע.

וגם כשבקרוב אקנה את ה4850 זה יהיה חבל להשאר עם המעבד הנוכחי...

אממ. אפשר הקבלה כלשהי לאינטל? אין טבלה כזו. המעבד שלי מקביל לE2200 לא? למה מקביל ה7750?

שוב תודה חברים :)

עריכה:

טוב מצאתי!

http://www.tomshardware.com/charts/desktop-cpu-charts-q3-2008/benchmarks,31.html

כל מינינ השוואות ממש טובות שנותנת לי פרספקטיבה על למה להשקיע וכמה.

רק חבל שחסרים פה נפוצים כמו הE2200 והE5200 לדוגמא.

רק מה ההבדל בין הרגיל לבין הBLACK EDITION?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...