שלום למומחים !! אני מחפשת מחשב כף יד ... -> - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום למומחים !! אני מחפשת מחשב כף יד ... ->

tal396

Recommended Posts

בעיקר בשביל OUTLOOK, WORD אני לא ממש צריכה .

עדיף שיהיה קטן ולא שוקל הרבה, כי אני לוקחת אותו בתיק שלי כל הזמן

וגם שלא יעשה לי HARD RESETS (זה היה קורה לי עם ה MIO הישן, אם לא הייתי טוענת אותו זה היה מפרמט אותו ועצבים)...

וגם מאד מאד רצוי שיהיה בו אפשרות לעשות SYNC לOUTLOOK שלי... כי אני לא מביאה אותו לבית כל פעם בשביל לעשות סינכרון, אני הרבה לא נמצאת בבית

אניי המלצות? :)

תודה רבה גאונים שכמותכם! :jump::D :D :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

htc touch hd

מרוצה ממנו עד הגג.

אגב עוד מעט יוצאים מכשירים חדשים מהחברות של הפאלמים האלו...

יש גם את ה TOUCH PRO 2 שהוא מעולה, מבית .

ויש את האומניה HD שעושה רושם גם כן...

אבל כמה כסף את מוכנה להשקיע? המכשירים לא ממש זולים...גם האומניה הרגיל עולה 2700 ש"ח בפעם האחרונה שהסתכלתי.

ה hd עולה כ 3300-3800..

המחיר של ה PRO 2 דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד 2500 שח, כי זה מה שעולה מחשב כף יד.. אם על הדרך זה פלאפון, אז מה טוב...

השאלה אם אפשר לעשות על זה אחריות, אם זה נגנב או נדפק? שאני לא אצטרך לקנות עוד פלאפון בסכום הזה...?

ואשמח להמשך המלצות לעוד פלאפונים, אני בודקת את כולם ותודה רבה לכם!!!! :yelclap::hat: :hat: :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעד מחיר כזה ושיהיה מבוטח בסלקום או אורנג' אז זה ה אומניה, כי ה HD לא מוכר בחברות האלו, אצלי למשל יש ביטוח מאיפה שקניתי..לא יודע אם זה חל על גניבה וכו' :-X

ובכיף...

יש המון מכשירים גם כמו הבלאקברי 9500 אני חושב, שזהו הדגם האחרון שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרגע התחברתי לפלאפון.. ממש לפני כמה חודשים, אז אני לא הולכת לעזוב שם בשביל מכששיר... השאלה איך אני יודעת מה תומך במה? ללכת לאתר של פלאפון פשוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלפלאפון מביאים את ה אומניה וגם מכשירים של , את יכולה לבדוק אצלם בקטלוגים, אבל מה שכן המכשירים האלו אצלם ממש יקרים...האומניה מוכרים עדיין לפחות ב 1000 ש"ח יותר בסלקום על פי מה שראיתי, משוגעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...