מחפש מצלמפון טוב ולא יקר עם GEOTAGGING. איך ה-SE-T700/C902 לדעתכם? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמפון טוב ולא יקר עם GEOTAGGING. איך ה-SE-T700/C902 לדעתכם?

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע,אפשר לעשות GEOTAGGING במידה ויש לך גם אנטרנט

יש תוכנה לSE...שניה אחפש אותה...

לא מצאתי אותה :\

בעיה מציקה לדעתי שיש בסוני אריקסון בכול הדגמים זאת איטיות המצלמה אשר נהפכת לממש לא נעימה לשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר היחידי שאפשר לחשוב עליו הוא הLG RENOIR אבל הוא די חורג :\.

אפשר גם לבדוק על הLG VIEWTY KU990 שהוא בעל הפיצ'רים הטובים ביותר ובמחיר סמלי יחסית.

מה שאתה בעצם מבקש זה :

מכשיר דק\קטן מידיות

מצלמה טובה + GEOTAGGING

A-

בתמחור הזה,די בעייתי...תשקול יד 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אם כבר אתה שם 1400 שקל על טלפון' date=' תוסיף עוד קצת בשביל ה N82, פשוט יותר טוב.

[/quote']

גם ההמלצה שלי, ואם לא אז לא תמצא קפיצה גדולה מדיי מה-K800, אל תשכח גם שה-GEO של ה-N82 מדויק בהרבה, חוץ מזה שיש לו יתרונות רבים נוספים כמו גודל מסך ופלאש קסנון (שהוא אגב הסיבה העיקרית לעובי שלו) ועוד. אתה משווה מרצדס E לרנו מגאן ומתלונן שהמרצדס יותר גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר היחידי שאפשר לחשוב עליו הוא הLG RENOIR אבל הוא די חורג :\.

אפשר גם לבדוק על הLG VIEWTY KU990 שהוא בעל הפיצ'רים הטובים ביותר ובמחיר סמלי יחסית.

הם יקרים משמעותית לא? אבדוק...

מה שאתה בעצם מבקש זה :

מכשיר דק\קטן מידיות

מצלמה טובה + GEOTAGGING

A-

* אני מניח שמשהו בגודל של ה-K800 בהחלט בא בחשבון - הסתדרתי איתו מצויין שנה וחצי. עדיף קטן יותר אבל לא הכרחי.

* מצלמה טובה + GEOTAGGING זה אכן MUST

* ה- לא ממש קריטי אם יש GEOTAGGING מבוסס מיקום אנטנטת.מספיק לי.

גם ההמלצה שלי, ואם לא אז לא תמצא קפיצה גדולה מדיי מה-K800, אל תשכח גם שה-GEO של ה-N82 מדויק בהרבה, חוץ מזה שיש לו יתרונות רבים נוספים כמו גודל מסך ופלאש קסנון (שהוא אגב הסיבה העיקרית לעובי שלו) ועוד. אתה משווה מרצדס E לרנו מגאן ומתלונן שהמרצדס יותר גדולה.

ממש לא מתלונן - אני בהחלט מכיר בהבדלים ביניהם אבל בשבילי אין ממש צורך במרצדס...

רב תודות על העצות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצות עצות אבל מה הוחלט ?

אני כרגע מתלבט בין 2 חלופות עיקריות:

1. לקנות סלולרי פשוט, זול, קטן ועמיד + מצלמה אולטרא-קומפקטית שתיתן איכות סטילס ווידאו עדיפות בהרבה ולוותר על GeoTagging ככל הנראה.

2. לקנות סלולרי לא גדול עם מצלמה טובה ככל האפשר + GeoTagging והלכה למעשה לוותר כליל על יכולות הוידאו. לגבי הסטילס - אמנם לא יהיה לי זום, מייצב תמונה, חיישן וזוית רחבה כמו במצלמה אבל לצילום יומיומי מזדמן זה די מספק (לצילום רציני יש לי F717 שגם היום אין לה הרבה מתחרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין תחליף למצלמת פלאפון איכותית, אף אחד (בלי הכללות) לא באמת הולך יומיום עם קומקפקטית לצלם חברים וסתם דברים שהוא נתקל בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו היתה המוטיבציה העיקרית שלי לשדרג ל-K800i בזמנו וה-GeoTagging רק הופך את המצלמפון לאטרקטיבי בהרבה מבחינתי, במיוחד מאז שהמצלמות בסלולריים הפכו להיות טובות דיין לצילום מזדמן ואף מעט מעבר לכך.\

העניין הוא שעדיין חסר לי הזום ויכולות הוידאו עדיין לא ממש קיימות במצלמפונים בני ימינו.

כמו שהיכולת לצלם סטילס בכל מקום היתה חשובה לי, עכשיו יותר ויותר עולה הצורך (או הרצון) גם לצלם באיכות ראויה לשמה.

'עם האוכל בא התיאבון' ולהנציח רגעים יומיומיים בוידאו זו ליגה אחרת לגמרי מסטילס.

מכיוון שממילא צילום ידרוש ממני מכשיר נוסף אז כנראה עדיף כבר לקבל את כל היתרונות של דיגיטלית כמו זום, עדשה רחבה, ייצוב תמונה ואופטיקה/חיישן/רזולוציה עדיפים. ה-שאלה היא באמת אם המכשיר הנוסף ישאר באמת בסוף בבית כי המפתח לצילום איכותי הוא קודם כל להביא את המצלמה :P

ויש גם את עניין ה-GeoTagging שלא ממש קיים במצלמות קטנות עדיין...

אני כנראה מקדים את זמני מבחינת דרישות...

מצלמפון בפחות מ-2K במשקל של 100 עד 150 גרם עם זום סביר, ייצוב תמונה, סטילס איכותי ווידאו ב-720P או משהו קרוב + GeoTagging זה כנראה עדיין בדיוני :-\

עריכה: מה דעת המומחים על ה-SE W760 - זול יחסית (1200 ש"ח), עם ומצלמת 3.15M אבל ללא :(?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...