GPUTool 0.0.0 - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GPUTool 0.0.0

SyndromE

Recommended Posts

יש לתוכנה בעיות יש לי 8800 GT והוא כמעט הלך לי בגלל התוכנה הזאת

הורדתי את התוכנה אמרתי נשחק איתה קצת נראה איך היא הרצתי את הבדיקה הזאת שרואה עד כמה אפשר להעלות את השעון ואחרי זה ביטלתי

ויצאתי אחרי דק' אני מקבל מסך שחור ואחריו עוד פעם אני נוגע בכרטיס מסף אש כיביתי נתתי לו להתקרר איפסתי ביוס למקרה שהתוכנה העלתה לי לאיזה 12W מתח חחחח

והדלקתי עד עכשיו הטמפ' טובות אני עוד לא רגוע אם יש לכם איזה דרך שאני יכול לבדוק שהוא עדיין תקין אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

barGT, גם אני ניסיתי find max, וכשסגרתי את החלון של הבדיקה, שמתי לב שהוא עדיין מעלה תדרים בתוכנה, כאילו הבדיקה עדיין רצה.

סגרתי את התוכנה אז לא הגעתי לתקיעה. שנינו נתקלנו באותו הבאג (לפחות עם 8800GT) רק שאתה לא שמת לב שהיא ממשיכה ברקע

עד שהגיעה לתדר לא יציב.

אבל בכל מקרה, נתעלם מהבאג, אתה צריך להבין שזה העקרון של find max, הרי הוא לא ידע מה ה-MAX עד שיהיו ארטיפקטים או שיתקע המחשב.

והוא רושם לך את התדר האחרון בקובץ אם אני לא טועה. לא נראה לי ש-gputool נוגע לך במתח בפונקציה של find max לתדרים. וזה לא הורס לך את הכרטיס יותר מכשאתה מגלה לבד מנסיון וטעייה באיזה תדרים קורס הכרטיס.

find max שימושי רק בפעם הראשונה שרוצים לדעת איפה בדיוק הכרטיס מתחיל לקרוס. כשמכירים את הנקודה הזאת זה כבר לא שימושי.

שורה תחתונה, מי שמריץ find max עם הגרסא הזאת, צריך לסגור את התוכנה לגמרי ע"מ לבטל את הבדיקה,

או לא להפריע ולתת לה לעבוד עד הסוף המר, לכבוד זה האופציה קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Titan7777.... אתה לא רוצה להוסיף גם איזו תמונה של פיקצ'ו?... אני לא מאמין שבאמת שמת את אותו שם אחרי שנתנו לך באן...

ועכשיו לנושא. התוכנה נראת ממש נחמד! פשוטה מאוד ויש לה את כל מה שצריך כדי לעשות OC רציני לכרטיס.

בעיה ראשונה - אי אפשר לשנות ל-4850 את המתח... ב-ATI TRAY TOOLS היה אפשר... טוב, נחכה לעידכונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה FIND MAX דווקא עבד לי מצויין מאוד מדוייק והגעתי למספרים יפים 910/1080 .

עכשיו יש לי שאלה:

כמה זמן מומלץ להריץ את בדיקת היציבות של התוכנה ? ושל תוכנות דומות לא וכאלה ?

המספרים מאוד נמוכים יחסית ל4890

בקשר לשאלה השניה - תריץ פורמארק כמה שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את ה FIND MAX הגיע לי ל 820 CLOCK . .עם ה 260GTX GAINWARD ולא קרה שום דבר... אני פשוט יצאתי חשבתי ישרף לי הכ.מ...

ה FIND MAX לא הורס את הכ.מ?

מה הסיכון בפעולה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...