2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 72 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרירין, ניראה לי שלי ולך אסור להגיב עם דעותינו לגבי המשחק בדיון הזה

דעתי אינה אובייקטיבית שכן אני פאנבוי ודעתך חסרת היגיון בגלל שאתה פאנבוי ואנטי COD.

הבה נעצור את מטח השטויות לטובת האנושות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WII פנבויס ?

אם תעשה חיפוש באתר תראה שירדתי מספיק פעמים על דברים בWII ועל חלק מהמשחקים שלו

זה שאני לא מצפה לCOD לא קשור לWII ויותר קשור להרבה משחקים שיוצאים שנה אחרי שנה כמו \NFS\וכו וכו

COD2 היה מצוין אבל אז שנה אחרי שנה מפליצים משחק COD חדש ובגלל זה אין לי הרבה ציפיות אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אבל COD4 עשה את המעבר לעידן המודרני(בניגוד לרצון אקטיביז'ן שבאמת רצתה להפליץ את הקוד השנתי אז שכרה חברה אחרת שיעשו את 5 כי שנה בלי COD זה בזבוז של קונים) שהגיע אז כמים קרים לנפש עייפה.וההבדל נראה לי כמו בין "להציל את טוראי ראיין"(או במקרה של משחקי מחשב "להציל את טוראי ראיין 500 בפעם הבאה נהרוג אותו בעצמנו") לסרט אקשן הוליוודי והוסיפו את כל חידושי המולטיפלייר המהוללים שאני לא מבין בהם כלום.ברמת המולטיפלייר כולם מאושרים וברמת הסינגל פלייר זה יהיה כמו סרט המשך ויש הרבה מה לעשות ולחדש וIW לקחו את הזמן כדי לעשות את זה ולא הוציאו אותו אחרי שנה.

ככה שהעובדה שיש למשחק מספר בסוף לא בהכרח הופכת אותו לשיבוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אבל COD4 עשה את המעבר לעידן המודרני(בניגוד לרצון אקטיביז'ן שבאמת רצתה להפליץ את הקוד השנתי אז שכרה חברה אחרת שיעשו את 5 כי שנה בלי COD זה בזבוז של קונים) שהגיע אז כמים קרים לנפש עייפה.וההבדל נראה לי כמו בין "להציל את טוראי ראיין"(או במקרה של משחקי מחשב "להציל את טוראי ראיין 500 בפעם הבאה נהרוג אותו בעצמנו") לסרט אקשן הוליוודי והוסיפו את כל חידושי המולטיפלייר המהוללים שאני לא מבין בהם כלום.ברמת המולטיפלייר כולם מאושרים וברמת הסינגל פלייר זה יהיה כמו סרט המשך ויש הרבה מה לעשות ולחדש וIW לקחו את הזמן כדי לעשות את זה ולא הוציאו אותו אחרי שנה.

ככה שהעובדה שיש למשחק מספר בסוף לא בהכרח הופכת אותו לשיבוט.

אתה אולי דילגתה על COD3 כי הוא יצא רק לקונסולות אז אולי אתה מרגיש שCOD4 כל כך טוב

מבחינתי COD4 זה בעיקר שיפור מאוד משמעותי בגרפיקה

אז בסדר הכניסו את עניין הדרגות למולטי אבל זה לא מה שממש משנה לי

COD5 כבר בנוי על אותה של COD4 רק החזירו את הסדרה למלחמת העולם השניה והוסיפו מצב זומבים במולטי

אני לא רואה איך COD6 יהיה כזה שונה לא ראיתי אף אינדיקציה למשחק באמת חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\

מה זה משנה עכשיו?

כל המולטי הלך,

עכשיו מה שנשאר זה לחכות ולראות מה יהיה, הם פשוט דפקו את כל המשחק, נראה לי יהיה להם הפסד גדול מזה.

בכל מקרה, לא צריך להתאבד, יש עוד משחקים. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-\

מה זה משנה עכשיו?

כל המולטי הלך,

עכשיו מה שנשאר זה לחכות ולראות מה יהיה, הם פשוט דפקו את כל המשחק, נראה לי יהיה להם הפסד גדול מזה.

בכל מקרה, לא צריך להתאבד, יש עוד משחקים. :lol:

יש מספיק קריריןים פה, אין צורך שתשכפל תגובה כל כמה עמודים.

אני גם לא זוכר שאתה מאוד מחכה למשחק..

קרירין, כאחד שלא התנסה במשחק הרשת של COD4 אני לא רואה טעם שתגיב בכלל בדיון הזה

90% מהאנשים שקונים את הכותר COD עושים זאת בשביל משחק הרשת ולא בשביל הסינגל שלא עושה לך חשק...

תרפה![br]פורסם בתאריך: 19-10-2009, 16:25:46

המשחק קיבל דירוג 18 בבריטניה

הולך להיות המשחק האלים ביותר בסדרה

בקיצור, לא בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...