2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 60 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני פשוט חושש שאני אסבול מ"סיפטום המשחק הממוחזר"...

משחקים מסדרת C&C לדוגמא אני כבר לא מסוגל לשחק...אחרי שמשחקים יותר ישנים בסדרה [Red alert2, Generals, Tiberian sun] חרשתי עליהם ברמות היסטריות, לא הצלחתי לשחק בC&C3 ובRed Alert 3 כי פשוט זה נמאס עליי אחרי רבע שעה כי הרגשתי ששיחקתי בזה כבר.

אותו הדבר קרה לי עם משחקי ניד פורס ספיד, שבהם אני משחק מאז יציאת המשחק הראשון בסדרה [אפילו יש לי עותק מקורי שלו!], במשחקים האחרונים, כולל שיפט, אני לא מסוגל לגעת כי אני מרגיש שמיציתי משחקי מירוצים....אותו הדבר קרה לי עם Fallout3 שהרגיש כמו Oblivion ו-Morrowind שחרשתי על שניהם ואותו הדבר קרה לי עם Simcity4 אחרי שחרשתי על כל ה-3 הקודמים בסדרה. יש לי עוד המון דוגמאות...

אני פשוט מפחד שCOD:MW2 יימאס עליי תוך רבע שעה כי אני ארגיש שכבר שיחקתי בזה כבר כמה וכמה פעמים [Call of duty, Call of duty:United offensive, 2, 4, World at war]

ואולי זה לא הבעיה במשחקים, אולי זה הבעיה בי. אני מזדקן וצריך להפסיק לשחק במחשב :P

:s05:

שיחקת ב5 משחקים מהסדרה... אני לא רואה שזה ימאס עליך דווקא עכשיו..

אומנם, הפעם (לפי דעתי) המשחק השישי הוא פשוט המשך לרביעי עם שיפורים וגיוונים.

אבל המטרה, כפי שרשמו מעלי, הוא המולטי...

אם אהבת לשחק בקוד4 במולטי, אני מאמין שתאהב לשחק במולטי של קוד6...

וגם אם שיחקת רק בסינגל של קוד4, אתה תמצא שהמולטי זה פשוט משחק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני מסתמך בעיקר פה על המולטי.

הסיבה?

בCOD1 חרשתי על המולטי.

בCOD2 חרשתי על המולטי.

בCOD1:UO אותו כנ"ל.

אבל בCOD4 מעולם לא שיחקתי במולטי.

באמת??

וואוו ,מוזר ,אף פעם בחיים לא שיחקתי כל כך הרבה במשחק אחד, אפילו לא בנינטנדו של פעם עם מריו הראשון.... אני נשבע, מוזר לי שאחד שחובב COD לא נגע ב4 ,זה כאילו שלא הספקת להכיר את הרמות הגבוהות של החוויה ברשת עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת??

וואוו ,מוזר ,אף פעם בחיים לא שיחקתי כל כך הרבה במשחק אחד, אפילו לא בנינטנדו של פעם עם מריו הראשון.... אני נשבע, מוזר לי שאחד שחובב COD לא נגע ב4 ,זה כאילו שלא הספקת להכיר את הרמות הגבוהות של החוויה ברשת עדיין.

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש לסמן ספוילרים לגבי עלילת המשחק.

יש פה אנשים, כמוני למשל- שבכוונה לא צופים בסרטונים האלה כדי שנוכל להיות מופתעים במשחק עצמו.

1+

הפסקתי לצפות בסירטונים באופן מוחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, IW לא מפגרים.. הם לא הולכים לגלות לכם את כל העלילה לפני יציאת המשחק...

הם מראים סרטונים רק את הנקודות הפחות חשובות בעלילה, אבל מכיוון שהעלילה פה על רמה גדולה גם החלקים הפחות חשובים וכביכול פחות מעניינים ניראים מעניין נורא, עד כדי כך מעניין שזה גורם לחלק מהצופים כאב ביצים עז (אהמ אהמ.. LL@SS... אהמ אהמ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקיפה של וושינגטון על ידי טרוריסטים עד כדי הרס מוחלט היא רק אירוע פחות חשוב (מה שאני מקווה שלא) יהיה יותר מדי אקשן במשחק וזה יתחיל להרגיש כמו סרט לא מוצלח.

בכל מקרה, אי אפשר לשפוט עד שלא נקבל את המשחק ביד, ואני מקווה שחלק מההתרשמות שלי לא נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...