2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 58 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גועל נפש....

אומנם אני קונה את המשחק ביום שהוא יוצא, אבל ההתנהלות שלהם פשוט מתחילה להגעיל אותי. בחיים שלי לא ראיתי חברה כ"כ יהירה עם ביטחון עצמי כזה מופרז, זה כבר מבחיל. הם יורקים על קהל הלקוחות, לא מתביישים להגיד להם בפרצוף שהם יורקים עליהם, ועוד יודעים שהלקוחות לא יעזבו אותם.

זה התחיל בכל מיני הצהרות ביזאריות של המנכ"ל, זה המשך בהעלאת מחיר המשחק ל60$ תוך שההסבר לכך הוא "שהם יודעים שזה לא יפגע במכירות" ועכשיו זה ממשיך באי-הוצאת דמו, כי הם כ"כ בטוחים שכולם יאהבו את המשחק. אני באמת מתחיל לפחד שרמת ההשקעה במשחק עצמו ירדה לרמת יחס ויהירות החברה.

והרי לכם כיצד EA נוצרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 5 משחקים שנמכרו כמו לחמניות חמות , אתה יכול להאשים אותם בביטחון עצמי ויהירות?

אתה בעצמך כמוני וכמו אחרים קונים את המשחק ביום שהוא יוצא ולמה זה? כי אנחנו יודעים שהוא יהיה טוב...

אז לא יוצא דמו... ביג דיל... שימשיכו לעבוד על המשחק ולתקן באגים כאלה ואחרים ולא יבזבזו זמן על דמו שרק יהרוס את חווית המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 5 משחקים שנמכרו כמו לחמניות חמות , אתה יכול להאשים אותם בביטחון עצמי ויהירות?

אתה בעצמך כמוני וכמו אחרים קונים את המשחק ביום שהוא יוצא ולמה זה? כי אנחנו יודעים שהוא יהיה טוב...

אז לא יוצא דמו... ביג דיל... שימשיכו לעבוד על המשחק ולתקן באגים כאלה ואחרים ולא יבזבזו זמן על דמו שרק יהרוס את חווית המשחק...

זה קטע עקרוני. החברה פשוט אומרת לנו "אהה, המשחק שלנו הוא ברמה של אלוהים, אנחנו לא צריכים להוכיח לכם את זה כי ממילא תקנו עותקים שלו, אז לכו לה****ן".

למה רוקסטאר, שכבר עומדת בחבילת DLC שנייה לGTA4 [ותעשה תחשבון לבד כמה משחקי מוצלחים יצאו עד היום], עדיין מתייחסת באהדה ללקוחותיה? למה הם כן משקיעים בפרסום ולא שוקעים ביהירות של "אנחנו יודעים שזה טוב ואין צורך להוכיח"...הרי ברור לך כשתשמע על GTA5 שהוא יהיה טוב. כי ככה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין מזה "לכו להז****" , אני מבין , "אין לנו כוח לבזבז זמן על דמו חסר תועלת"

המטרה של דמו היא לא לספק את הרצונות של האנשים שהולכים לקנות את המשחק בכל מקרה , המטרה היא לגרום לאלה שלא קונים את המשחק שירוצו ויקנו את המשחק וכשיש רשימות Pre Order בכל חנות מפה ועד הודעה חדשה , הם ממש לא צריכים דמו , מי שירצה את המשחק יראה אותו אצל כל בנאדם שני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה60 דולר זה באמת שערוריה.טוב שמתארגנים פה למחיר הרבה יותר נורמלי.אבל בכללי,חוץ ממשחק או שתיים לשנה אני חושב שאפשר להסתפק במבצעים של סטים.תגלו שקיבלתם תמורה מלאה ומגוונת ל60 דולר.מה שכן בטח אקטיביז'ן גם סומכים על זה שלא יצאו משחקים טובים השנה וגם אין הרבה מתחרים בעונת החגים כי כולם נדחו ל2010.ככה שזה או להוסיף 10 דולר או להשאר בידים ריקות.גרררר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...