2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 65 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

במידה מסוימת זה כן שהם עושים לנו טובה , המחיר שהם נתנו לנו זה לפני שהם ידעו שיש העלאה של המחיר ל60$ , הם היו יכולים לשנות/לבטל את הסידור עם סיימון ולדרוש מחיר אחר גבוה יותר , הם לא עשו זאת.

אני לא נכנס לכמה הם מרוויחים או האם הם בכלל מרוויחים/מפסידים מהעסקה הזאת אבל לדעתי האישית , זו הסיבה להגבלה של 100 עותקים לHWZ.

יכול להיות שאני טועה, אולי סיימון יוכל להאיר את עינינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור שעבורנו זאת טובה, אך הם עסק וכמו כל עסק אם זה לא היה יוצא להם משתלם (במיידי או לטווח הארוך זה כבר משהו אחר) זה לא היה קורה. אני לא בא חלילה למתוח ביקורת, אני מבסוט על הקניה ומפרגן מאד לסיימון ולחבר'ה בארקדיה וכן, זאת זכותם המלאה להרוויח ולהתפרנס, הם לא חייבים לתת לנו משחקים במחירי זנות מטוב ליבם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtazy-Mike אתה בטוח שבאמת העלו את המחיר? כי הדבר היחיד שאני שמעתי זה שעשו סקר מי יקנה אתה המשחק אם הוא יעלה 60$... לא שמעתי שבאמת ככה עשו. וגם זה לא נשמע הגיון ברמות מטורפות שמשחק יעלה 60$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשש תתעדכן, המשחק עולה 60 דולר כבר.... מספיק זמן בשביל להבין את הזנות האמיתית של , אני מציע להתחיל לאסוף כסף (כל אחד יזרוק איזה 50 ש"ח) ולהזמין רוצח שכיר שירצח את המאניאק חסר הלב שעומד מאחורי זה- בובי קוטיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:eek2: ואו.... אם כך אני באמת לא מעודכן.... אתה רוצים לומר לי שהגירסאת מחשב הרגילה (קופסאת הפלסטיק והדיסק בלבד) עולה 60$!? איך לעזאזל אנחנו מקבלים אותה ב-165 שקל?... יכול להיות שארקאדיה באמת מפסידים עלינו רק בשביל הפרסום? :-\ בכל מקרה, זה בטוח עובד... אבל נראה לי שאם לא היה את ה100 LIMIT היא הייתה פושטת את הרגל... :lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, מי שלא רוצה ספויילר רציני שלא יתייחס לתגובה הזאת...

תמונה אפשרית של CPT PRICE, הבחור חיי אבל לא ידוע מה עלה בגורלו

חושבים שהבחור בסירה עם הכובע של פרייס סתם אחד לא קשור? ובכן, הוא מהצבא הבריטי ויש לו כובע כמו של פרייס, קצת יותר מידי לצירוף מקרים

http://img199.imageshack.us/img199/7154/priceyes.jpg

http://img39.imageshack.us/img39/2143/priceinmw2.png[br]פורסם בתאריך: 14.10.2009 בשעה 19:53:26

התגובה מעלי הינה ספויילר, זאת כבר לא

עוד הוכחה לשיפור הגראפי של המשחק

3976841860_d80263cbed_b.jpg

ופאשלה קטנה של IW

http://forums.xbox.com/29348199/ShowPost.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המקורות הלא מוסמכים דיברו על דחייה רק באירופה,

זה שאקטיביז'ן לא יצאה עם הודעה ששוללת את השמועות הללו זמן כה רב אומר שהיא צריכה את השמועות הללו...

יכול להיות שהם עושים לנו טריק בהפוכה , אקטיביז'ן פתאום שבועיים לפני יציאת המשחק יצאו בהצהרה שהמשחק יוצא בזמן כדי להעלות את המכירות שלהן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי אותך...

יחסית לזמן היציאה של המשחק כל התקופה של נובמבר ודצמבר חשובה אסטרטגית, בתקופת החגים אנשים פחות חושבים לפני שהם מוציאים את הארנק ויש יותר אנשים בחנויות לכן מוצר עם הייפ טוב ימכור טוב מאוד גם לשוק שלא מכיר אותו.

מה שאני חושב שיכול להפגע אם אקטיביז'ן תאשר את השמועות היא דעתה של הצרכן יחסית אליה, החדשות על כך שהמשחק עלה ל60 דולר והידיעה על כך שאם לא עיקשותם של החבר'ה מIW הסדרה הייתה נישארת במלחמת העולם השנייה הורידו את התמדית של בעיני רבים ממעריצי הסדרה מחברה מעולה ומוערצת לחבורת נצלנים רודפי בצע, עכשיו אקטי נימצאת במקום חשוב לה- יש שמועות שהמשחק ידחה (האינטירס של המעריצים יפגע ממנו, וכל מעריץ של הסדרה חיי עם החשש הזה) ואם פתאום יומיים לפני יצאת המשחק אקטיביז'ן תצא עם הודעה שאכן הייתה בעייה עם כמות העותקים של המשחק שהייתה עלולה לגרום לדחייתו, אם לא הדאגה הרבה לצרכן שעוררה אותה ולכן המשחק יצא מתי שהוא היה צריך לצאת ובשפע. כך התדמית של אקטיביז'ן תחזור למקומה הקודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...