2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 64 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני במקסימום מוכן להגיד שזה אולי מתוך הסרטונים שיש בין הפרקים (CUTSCENES) זה אבל ממש לא נראה כמו IN-GAME SCREENSHOT.

כבר ראינו סרטונים של המשחק וזה ממש לא נראה ככה...

אין במשחק CUTSCENES... הכל LIVE

חוץ מקטע קצרצר בהתחלה

הגראפיקה רחוקה מפוטוריאליזם, החברה בIW יודעים על אילו פרטים בן אדם ממוצע מסתכל והם מדגישים אותם ולא מוותרים על הפרטים הקטנים, גם אם האיכות שלהם גרוע

לכן אם התמונה תיהיה ברזולוצייה גבוהה תיראו שיש פרטים קטנים שקיימים, אבל מקרוב הם ניראים גרוע, ולמרות זאת הם מוסיפים הרבההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה קצת תמימה, למה יש הגבלה על עותקים שהחנות (ארקדיה) מקבלת. לכאורה העלות לחברה (אקטיביז'ן) לעותק הוא נמוך מאוד, לעומת מה שהיא מקבלת עליו, כך שהדבר האחרון שהיא אמורה לרצות, זה שיחסרו עותקים למרות שאנשים רוצים לקנות. למה הם לא דואגים לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שההגבלה היא על כמות העותקים שהם שומרים לנו כחברי HWZ , תשים לב שהמחיר שקיבלנו הוא הנמוך ביותר שאני נתקלתי (בארץ ובחו"ל) וזה אחרי שהעלו את המחיר לאיזור ה60 דולר למשחק.

אני חושב שמגיע לחנות גם לעשות קצת רווח בזה שהם ימכרו את המשחק במחיר המתוכנן שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טוב להם לעשות מכירה כי זה יח"צ טוב לחנות בקהילה מכובדת (וברור שהם לא מפסידים) אבל המשחק הספציפי הזה ימכר כמו כלום, בלי קשר לקניה שלנו, יש להם X עותקים זמינים כאשר הרווח הוא Y לעותק עלינו הם מרוויחים נניח Y-10 לעותק

בהנחה שכל העותקים ימכרו (והם ימכרו)

אז הרווח של החנות ללא המכירה הוא X*Y

אם כל העותקים שלהם הולכים לזון הם מרוויחים ( X*(Y-10

כרגע הם נמצאים במקום טוב באמצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...