2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 59 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

עוד לא יצא המשחק וכבר הכריזו על שתי חבילות הרחבה (DLC) למשחק:

http://www.gametrailers.com/news/monster-sponsored-mw2-dlc/1422

חבילות תוכן של מפות, שיימכרו ככל הנראה בתשלום עבור הקונסולות וישוחררו למחשב בחינם באמצעות פאץ'. ממש כמו במשחקים הקודמים בסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבילות תוכן של מפות, שיימכרו ככל הנראה בתשלום עבור הקונסולות וישוחררו למחשב בחינם באמצעות פאץ'. ממש כמו במשחקים הקודמים בסדרה.

אוקיי , ו...?

מבחינתי זה סבבה , לדעת שעד אביב 2010 יהיו עוד שתי חבילות של מפות זה מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה60 דולר זה באמת שערוריה.טוב שמתארגנים פה למחיר הרבה יותר נורמלי.אבל בכללי,חוץ ממשחק או שתיים לשנה אני חושב שאפשר להסתפק במבצעים של סטים.תגלו שקיבלתם תמורה מלאה ומגוונת ל60 דולר.מה שכן בטח אקטיביז'ן גם סומכים על זה שלא יצאו משחקים טובים השנה וגם אין הרבה מתחרים בעונת החגים כי כולם נדחו ל2010.ככה שזה או להוסיף 10 דולר או להשאר בידים ריקות.גרררר..

אמממ...לא רואה איך אתה חושב ככה...

רק בחודש אוקטובר יוצאים המשחקים הבאים:

-Tekken6

-Operation Flashpoint 2

-Brutal Legend

-Uncharted2

אומנם לא כולם הם מולטיפלטפורמה ולא כולם מאותו ז'אנר, אבל כל אחד מהם הוא שם כזה גדול שהם מהווים סיכוי וסיכון לנגוס במכירות של COD:MW2, עם דגש גדול על OFP2 שהוא, בצורה כזו או אחרת, דומה בדמיון לMW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מהשהמות שהזכרת לא בסדר גודל של השם , כמו כן לא כולם באותו ז'אנר, לא כולם "קלים" כמו COD, פלשפויינט וCOD חולקים את המילה "יריות" בשם של הז'אנר ותו לא, כך מסתכם הדימיון ביניהם.

עכשיו העלת המחיר מוצדקת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק עכשיו ב Uncharted, משחק מדהים. עכשיו יש שבוע חופש ויש לי זמן לסיים אותו. תאמת המשחק כל כך טוב שאני חושב לקנות PS3 בשביל לשחק בהמשך (אני משחק בשל בן דוד שלי, הוא לא משחק משחקי יריות).

מכל המשחקים שיוצאים בחודשים האלה MW2 הוא לא זה שהכי ניראה לי, המשחק מצויין אבל אחרי כל מה ש עשו בשנה הזו לא מגיע להם שיקנו את המשחקים שלהם, אני מעדיף את המשחקים החדשים שיוצאים כמו BORDERLANDS שבאמת מביאים משהו חדש, MW2 הוא MW עם תוספות. העדיפות שלו ירדה אצלי ואני אחשוב עליו רק אחרי שהמחיר ירד ויהיה לי יותר כסף, כניראה שאני אפספס את הקבוצתית המדהימה שעשיתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט חושש שאני אסבול מ"סיפטום המשחק הממוחזר"...

משחקים מסדרת C&C לדוגמא אני כבר לא מסוגל לשחק...אחרי שמשחקים יותר ישנים בסדרה [Red alert2, Generals, Tiberian sun] חרשתי עליהם ברמות היסטריות, לא הצלחתי לשחק בC&C3 ובRed Alert 3 כי פשוט זה נמאס עליי אחרי רבע שעה כי הרגשתי ששיחקתי בזה כבר.

אותו הדבר קרה לי עם משחקי ניד פורס ספיד, שבהם אני משחק מאז יציאת המשחק הראשון בסדרה [אפילו יש לי עותק מקורי שלו!], במשחקים האחרונים, כולל שיפט, אני לא מסוגל לגעת כי אני מרגיש שמיציתי משחקי מירוצים....אותו הדבר קרה לי עם Fallout3 שהרגיש כמו Oblivion ו-Morrowind שחרשתי על שניהם ואותו הדבר קרה לי עם Simcity4 אחרי שחרשתי על כל ה-3 הקודמים בסדרה. יש לי עוד המון דוגמאות...

אני פשוט מפחד שCOD:MW2 יימאס עליי תוך רבע שעה כי אני ארגיש שכבר שיחקתי בזה כבר כמה וכמה פעמים [Call of duty, Call of duty:United offensive, 2, 4, World at war]

ואולי זה לא הבעיה במשחקים, אולי זה הבעיה בי. אני מזדקן וצריך להפסיק לשחק במחשב :P

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...