2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

יהיה נחמד לראות את הנכדים משחקים 65 :lol:

כן, אני קולט את זה מעכשיו:

סיימון יושב בנחת עם הנכדים מול האח ואומר להם: "חתיכת פרחחים! בזמני חיילים היו מהווים דוגמא, כמו קפטן פרייס! אתם יודעים מי הוא בכלל?!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימון יושב בנחת עם הנכדים מול האח ואומר להם: "חתיכת פרחחים! בזמני חיילים היו מהווים דוגמא, כמו קפטן פרייס! אתם יודעים מי הוא בכלל?!"

אני מאמין שמעכשיו ועד 65 יכניסו את הבנים והנכדים של פרייס למשחק ככה שלעולם לא נפטר מהדמות הזאת... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי מי זה? :lol:

מה שבטוח, עם/בלי שיער שיבה אני יקרע את הפרחחים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום מידע לגבי דמו כרגע.

בד"כ, כשחברה מוציאה דמו זה בסמוך לתאריך שחרור המשחק.

במקרה הנוכחי סביר להניח שאם יהיה דמו הוא יצא באוקטובר/נובמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MW2 יצא במהדורת אספנים מיוחדת, prestige edition. בין היתר הקופסה תכלול משקפת אמיתית לראיית לילה.

על זה אין לי מה לומר חוץ מ: OMFG!

:eek2:

http://www.joystiq.com/2009/07/13/modern-warfare-2-prestige-edition-includes-working-night-vision/

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MW2 יצא במהדורת אספנים מיוחדת, prestige edition. בין היתר הקופסה תכלול משקפת אמיתית לראיית לילה.

על זה אין לי מה לומר חוץ מ: OMFG!

:eek2:

http://www.joystiq.com/2009/07/13/modern-warfare-2-prestige-edition-includes-working-night-vision/

ועל זה נאמר:

There's no mention of a retail price for the set, but we can't imagine it'll be anything less than stupid crazy expensive.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נו ברור שזה הולך להיות יקר בטירוף :silly:

התלהבתי לא כי אני הולך לקנות את זה (אני מעדיף להוציא את הכסף שלי על שטויות אחרות, וחוץ מזה שאני מן הסתם אקנה ישירות מSTEAM ברגע שהמשחק יצא), פשוט כל הכבוד להם על הרעיון ועל העיצוב המרשים.

דרך אגב, מדובר כאמור ב PRESTIGE EDITION. אבל חוץ מזה תהיה מהדורת אספנים רגילה (קופסת מתכת) שמן הסתם תמכר במחיר יותר שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה יהיה קצת יותר מכמה עשרות של דולרים...

תלוי כמובן בסוג משקפת הראיית לילה שיצרפו לאריזה+ תוספת לעיצוב האריזה והגודל

אם מדובר באיזו משקפת פשוטה אז זה לא אמור להיות יקר.

דבר אחר, מדובר בגירסת הקונסולות, לא?

נ.ב. לא נראה לכם קצת תמוה שאנשי אינפיניטי הודיעו שהם חוזרים לשם המקורי- Call of Duty

ואין לו שום זכר על האריזה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...