2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

לא רצו לסטות מסדרת COD, רצו לעזוב את המותג למען TREYARCH.

ניראה לי שפה הנוסחא תישאר, משימה אחת בתוך כלי רכב (כאחד המתפעלים של טנק בCOD1/2, כטייס בA130 בCOD4 ופה השד יודע מה), משימת STEALTH , משימת בק ועוד כמה.[br]פורסם בתאריך: 15.07.2009 בשעה 15:01:19

us marins זאת יחידה עולמית?

SAS זאת יחידה עולמית?

שתיהן יחידות עילית. הSAS זה הקומנדו הבריטי.

הSAS פועל בכל חור בו יש סיכון לתושבי בריטניה או שבריטניה שולחת אותו. הוא לא שם *** על העולם. אותו דבר USMC.

הוא מתכוון שאנחנו נשחק ב TASK FORCE שמדובר עליו בלינק שהוא צירף שמורכב כבר מחיילים מיחידות שונות (SAS, DELTA ועוד). אז לא שיהיו כמה צדדים לסיפור.

אם כן אז די חבל, כי מאוד אהבתי את זה שב COD4 היו דמויות שונות וככה זה אפשר להם לעשות כל מיני דברים מקוריים, כמו למשל המשימה האחרונה של JACKSON מהנחתים (אחת הפעמים הבודדות שממש קיבלתי צמרמורת מלשחק במחשב), או משימת הפלאשבק של PRICE שפתאום החזירה אותי למלחמה הקרה. גם המשימה שבה אתה שולט בצוות האווירי הייתה מגניבה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה, אם כך אז טוב.

תראה, זה יהיה קצת לא הגיוני שגם לצד שאתה נילחם נגדו בTF141 יהיה רמבו חסין כדורים כמו הגיבור שאתה מגלם, אם היה אחד כזה לא היו מנצחים...

אבל הייתה חתיכת BLOOD SHOWER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבירות נמוכה ביותר שלא נשחק 2 דמויות:

אם המשחק לוקח עלילה ב-2 מקומות שונים לגמרי, מצד אחד באזורים המושלגים של רוסיה ומצד שני ברחובות הצפופים של ברזיל-

אני לא רואה את הדמות שלנו, Roach, נשלחת לבצע משימות בזירה אחרת כל פעם.

אנחנו יודעים ש-Roach מתלווה ל-Soap ברוסיה.

כך שאני בטוח שיחשפו דמות נוספת של לוחם אמריקאי שיצטרף לצוות בברזיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המשקפת בחבילת הפרסטיג', היא נראית ממש אומללה, כאילו היא מפלסטיק. אני לא חושב שהיא שווה הרבה.

ואגב, ממתי מישהו מאיתנו צריך משקפת כזו, מי לאחרונה קנה או רצה משקפת לראית לילה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המשקפת בחבילת הפרסטיג', היא נראית ממש אומללה, כאילו היא מפלסטיק. אני לא חושב שהיא שווה הרבה.

ואגב, ממתי מישהו מאיתנו צריך משקפת כזו, מי לאחרונה קנה או רצה משקפת לראית לילה??

מה אתה עדיין לא יודע איך עובד הקפיטליזם?

אתה אף פעם לא יודע כמה אתה ממש זקוק בצורה נואשת למשהו עד שהוא לא יוצא באריזה חדשה ונוצצת שנמכרת במחיר שערורייתי ;)

בכל אופן די ברור שהמשקפת הזאת היא מאיכות ירודה ביותר, זה יותר בשביל הגימיק מאשר השימושיות. חוץ מזה שמדובר במהדורת אספנים אז זה לא קשור לשימושיות. זה כמו שמישהו יקנה אלבום עם חתימה אישית של האומן, זה לא קשור לשימושיות אלא לשזה שזו מהדורה מוגבלת ונדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגוז, אם יש לך הפרדת גיווני ירוק גבוהה אז אתה תוכל למצוא לה שימוש.

בחבילת הפרסטיז' הביאו ראש בשביל להרכיב עליו את המשקפת לא סתם.

כמו כן אם יש לך דוד בן 8-12 שאתה רוצה להביא לו מתנת חג מולד אז חבילת הפרסטיז' תתן יותר אפקט מחבילת האספנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קל-

עדיין אין שום מידע על משימות ברוסייה. המשימה באזור המושלג היא בקזחסטן.

העלילה תיקח חלק ברוסיה:

Makarov has secured a significant power base in Russia and is embarking on a plot to threaten global security.

נשמע כמו אפשרות למשימה בשלב מתקדם, של השבתה סופית של הבסיס שהוקם בשטח רוסיה.

ואם זה לא מספיק:

Mission settings will include Russia, Kazakhstan, Afghanistan, and Rio de Janeiro, Brazil

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

plz tell me its wrong

http://www.modernwarfare247.com/news/dogs-martyrdom-confirmed

:s07:

עוד פעם מרטידום...[br]פורסם בתאריך: 22.07.2009 בשעה 16:02:43

שני קלאסים חדשים נוספו למשימות הSPEC OPS. כמו כן נאמר שמשימות הSPEC OPS ילקחו מהחיים שלכם פרק זמן שכמעט שווה לSP.

הנה הSEAL TEAM שילווה אתכם מתחת למים

special-ops-wetsuit.jpg

ועוד PROMO

special-ops-soldier.jpg

בואו נסכים שיש שיפור בגראפיקה. נעלמה הרגשת הטישטוש הקל של COD4 והטקסטורות הפכו לחדות יותר, אבל הSHADOW MAPS עדיין מרובעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרפיקה נראית טוב, מקווה שעדיין יהיה מדובר במשחק יפה שכל מחשב גיימינג ממוצע יכול להריץ בצורה מוצלחת.

לגבי מרטיר לא צריך לדאוג, אני בטוח שגם הפעם יהיו הרבה שרתים שיגבילו את זה.

אישית אני מקווה שיתנו אפשרות בחירה ל PERK שלישי (כלומר במקום המרטיר) לדברים יותר יעילים ממה שיש עכשיו (למשל כמו שמטול רימונים בא על חשבון שימוש בכוונת). ככה לפחות זאת תהיה בחירה אסטרטגית בין מרטיר לבין משהו יעיל לא פחות, ואז אולי פחות אנשים יבחרו בזה.

האפשרות לשחק ב CO OP נראית מאוד מבטיחה. סוף סוף יהיה קצת TEAM PLAY גם במולטי של MW, משהו שלי היה מאוד חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפעם לא הבנתי מה הבעיה של אנשים עם מרטי, מטול ו 3 רימונים...

אפחד מהם הוא לא מכפיל כח ואין בעיה להתחמק מהם...

אני גם מסכים, כתבתי על זה בת'רד על COD4. אף פעם לא ראיתי מישהו שהשיג ניקוד גבוה רק בגלל מרטיר או מטול רימונים, בדר"כ רק נובים משתמשים בזה כדי לקבל שיפור קל בניקוד, אבל זה לא משהו לא מאוזן לדעתי.

מה שכן אם יתנו אופציות טובות יותר בפרק של המרטיר יכול להיות שזה יפתור את הבעיה למי ששונא את זה. ככה לפחות מי שיקח מרטיר יפסיד פרק שימושי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...