2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

תלוי כמובן בסוג משקפת הראיית לילה שיצרפו לאריזה+ תוספת לעיצוב האריזה והגודל

אם מדובר באיזו משקפת פשוטה אז זה לא אמור להיות יקר.

דבר אחר, מדובר בגירסת הקונסולות, לא?

נ.ב. לא נראה לכם קצת תמוה שאנשי אינפיניטי הודיעו שהם חוזרים לשם המקורי- Call of Duty

ואין לו שום זכר על האריזה...?

לפי הסרטון בהחלט מדובר בגירסת הקונסולה של המשחק.

אני חושב שאומנם הוחלט שחוזרים לשם COD אבל אולי הם פשוט לא הספיקו לשנות את כל האריזות בחזרה לשם המקורי.

עד שזה יצא ל"רחוב" זה בטח יהיה שוב COD:MW2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קצת מתמיה העניין בהתייחס לעובדה שאמרל מסוג הבסיסי ביותר [שאני לא אציין את שמו] עולה משהו כמו 10,000 לצה"ל ואמר"לים מתקדמים יותר, שאני אמנע מלציין את שמותיהם, עולים 30,000, 50,000 ש"ח ואפילו יותר מזה ליחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מתמיה העניין בהתייחס לעובדה שאמרל מסוג הבסיסי ביותר [שאני לא אציין את שמו] עולה משהו כמו 10,000 לצה"ל ואמר"לים מתקדמים יותר, שאני אמנע מלציין את שמותיהם, עולים 30,000, 50,000 ש"ח ואפילו יותר מזה ליחידה.

מישהו אמר שמדובר באמר"ל משוכלל? אם היית רואה את הסרטון טוב היית רואה שיש סביב העדשה לדים (אינפרה אדום) ולכן לא מדובר במא"כ מהסוג הצבאי ובטח לא באותה רמה.

מדובר פה על אותו עיקרון של מצלמות לראיית לילה (כמו מצלמות שמצלמות בלילה בלי אלא עם לדים של אינפרה ויש חיישן שקולט את האינפרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה באמת שאני מכיר רק את הסוג שמשתמש באופטיקה מתקדמת.

אגב, לא ראיתם אמר"ל מגניב מימיכם עד שלא השתמשתם באמר"ל צבעוני תלת-מימדי.

זה מטורף.

דבר ראשון , לא זלזלתי בך אבל שלא תטעה לרגע, אתה לא היחיד שהתעסק בימיו בצבא באמר"לים מסווגים , החזקתי וניהלתי מס' נשקיות בזמני שהיו עמוסות באמר"לים כאלה ואחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה באמת שאני מכיר רק את הסוג שמשתמש באופטיקה מתקדמת.

אגב, לא ראיתם אמר"ל מגניב מימיכם עד שלא השתמשתם באמר"ל צבעוני תלת-מימדי.

זה מטורף.

למה אתה בטוח כלכך שלא?

מה עשית את עצמך?... כולה עושה שרות בנשקיה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...