2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

הבעיה העיקרית שלי עם הסדרה המעולה הזו היא הצפיפות המאפיינת את הכותרים האחרונים (MW וWAW). רוב רובה של הלחימה תתבצע בתוך אזור בנוי וצפוף, או מיוער וצפוף, או הרוס וצפוף (אני לא מדובר על משימות "צדדיות" כמו החלק של בקרת הירי מהמטוס בסוף משימת החילוץ) - וכמובן גם לינארי. מה עם קצת מרחב, שלא יחייב את אותם התמרונים בדיוק כל פעם? בעניין הזה אני מבין את הבעיתיות של להמציא מרחב איפה שהוא לא קיים במציאות (אני מדבר על לחימה "מודרנית" שמתבצעת לרוב בשטח בנוי) אבל מקווה בכל זאת שנראה בעתיד משחקים "פתוחים" יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ניראה לי שהייתה מלחמה מאז WW2 שהייתה בשטחים פתוחים, גם אם כן לא היה מדובר בלחימה שמבוססת על חייל רגלים. זה באמת בעיה אבל מה לעשות :nixweiss: בקטע הזה באמת ל ARMA2 ו OFP יש יתרון גדול, השאלה אם הם יהיו משחקים טובים כמו הקודמים בסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שהייתה מלחמה מאז WW2 שהייתה בשטחים פתוחים, גם אם כן לא היה מדובר בלחימה שמבוססת על חייל רגלים. זה באמת בעיה אבל מה לעשות :nixweiss: בקטע הזה באמת ל ARMA2 ו OFP יש יתרון גדול, השאלה אם הם יהיו משחקים טובים כמו הקודמים בסדרה.

:screwy: :screwy: :screwy:

מה עם כל המלחמות של ישראל

מה עם כל הבלאגן שהיה בויאטנאם

כל הצרות שהרוסים עושים שם בגיאורגיה וכאלה

שכחת גם את עירק כל כך מהר

אל תדאג בכלל

אפשר למצוא בלי סוף מלחמות

זה טבע האדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בקום המדינה היו כמה מלחמות בשטח פתוח. אבל זה היה לפני עשרות שנים מה שאומר שזהל אכל כך מודרני ;)

במלחמה בגיאורגיה גם לא ניראה לי שזה ממש שטח פתוח וגם הרוב היה לוחמה מרחוק (טילים וכו').

בעירק מספר הלחימות בשטח פתוח שואף ל 0 בהשוואה למה שהיה בערים.

אותו דבר במלחמות האחרונות בארץ.

בקשר לויאטנאם אולי הלוחמה לא הייתה בשטח בנוי אבל היא הייתה צפופה מאוד בגלל היערות. חוץ מזה ש COD הבא יהיה על המלחמה שם.

לוחמה מודרנית ברובה מתבצעת בשטח בנוי/שטח צפוף. נדיר ליראות מלחמות כמו שהיו פעם שהיו בשטחי ענק (ארה"ב-יפן במלחמת העולם השניה זה דוגמה לשטח פתוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכל במשחק האחרון של MW אתה תראה שהכל אותו הדבר

אתה לא משתמש בשום דבר שגורם לך להרגיש מודרני. כל מה שהוצג שם כבר היה משנות השישים.

אולי חוץ מהטיל javlin.

בשביל לחדש לנו ולהצדיק את ה-Modern שבכותרת המשחק שלהם הם יצטרכו להתאמץ הפעם.

שירעננו את כל הנשקים ומהר. שירעננו את הרכבים ושיכניסו DX10 כבר.

אלוהים ישמור כבר עברו שלוש שנים מאז שהקוד פותח והוא עדיין שוכב מעלה אבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: :screwy: :screwy:

מה עם כל המלחמות של ישראל

מה עם כל הבלאגן שהיה בויאטנאם

כל הצרות שהרוסים עושים שם בגיאורגיה וכאלה

שכחת גם את עירק כל כך מהר

אל תדאג בכלל

אפשר למצוא בלי סוף מלחמות

זה טבע האדם

אין סיכוי שתקבל אזכור למלחמה אמיתית או אפילו מדינה ערבית אמיתית.

ב- COD4 אתה פועל במדינה ערבית שאין לה שם , אפילו את הדגל הם המציאו , הכל בשביל להיות נייטרלים.

אין סיכוי שזה ישתנה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהגרמנים קצת יותר מתורבתים ובעלי ידע בהסטוריה וביקורת עצמית מאשר הערבים למיניהם, מה גם שלפי ידיעתי בעותקים שמשוחררים בגרמניה אין סמלים נאצים ויש הגבלה על תוכן.(לא יודע עד כמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את אלא שמבקשים שטח פתוח בCOD, בשביל שטח פתוח וחופש פעולה יש משחקים כגון STALKER, ARMA, MASS EFFECT ורבים אחרים... שטח פתוח יהרוס את הנוסחא של COD, אם לא COD היינו שוכחים מזה PURE ACTION והדרך הכי טובה לתת את המינון המתאים היא לתת לשחקן גבולות.

DX10 יגרום להכבדת המנוע, האמת היא שהוא גם ככה ניראה מספיק טוב וDX10 לא ממש יתרום.

יש לCOD4 אחלה ביסוס עלילתי, למה לקחת ולהכניס להמשך של COD4 עלילה על מלחמה אחרת אם הבסיס קורה בCOD4???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה כולכם בוכים אפילו המנוע של COD 2 היה מעולה ועדיין כיפי מבחינת משחק.

COD 4+5 המשחק נראה טוב ושחיק כמעט על כל מחשב אז מה זה מפריע לכם? תפעילו קצת AA+AF ואז תיראו קצת יותר טוב, מה חובה שיהיה שיא הגרפיקה?

אתם רוצים מנוע כמו של CRYSIS ומשחק שיזוז על 20 FPS ברזולוציה נמוכה? אין בעיה ואז יתחילו כל הבכיות של כל הילדים פה "מה זה לא עובד לי טוב ויש לי כרטיס מסך 285GTX" ועוד כמו "תבנו לי מפרט שיתאים למשחקים כמו CRYSIS"

משחקיות מעולה

גרפיקה טובה מאוד,

משחקים דיי ארוכים,

עלילה טובה ורגעים של מתח וסרטונים מעולים, אפילו האודיו והסאונדטראק טובים (אני מדבר על כל הקודמים שאף אחד מהם לא נחל אכזבה)

ובקיצור, סדרת משחקים מעולה,

דיי לבכות על למה אין ולמה יש כי זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך גרפיקה של קרייסיס אבל אפשר לשפר את הגרפיקה, כן.

וחוץ מזה אתה יכול לשחק על med או high ולא ultra.

אני לא מבין מה אכפת למפתחים לתת את האופציה לאנשים עם מחשבים חזקים לנצל אותם.

זה שכולם יכולים לשחק זה טוב ויפה אבל אפשר לעשות דרישות מערכת מינימאליות, מומלצות ואופטימאליות.

יאללה כבר 2010. לא הגיע הזמן לשנות קו מחשבה בתעשיה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...