החנויות KSP ואייבורי. למה כן כדאי לקנות משם ! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החנויות KSP ואייבורי. למה כן כדאי לקנות משם !

nerya40

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיפור שהייה לי: קניתי באייבורי מחשב משרדי פשוט, הזמנתי את המחשב בטלפון וכשהגעתי עם ההזמנה ביד אני רואה בהזמנה שהייתה להם בחנות

שהם שמו לי ספק EZ-COOL במקום הHEC שביקשתי הם ישר אמרו שאין בעיה שאני אקח את המחשב אשתמש בספק שהם שמו ויזמינו לי ספק כמו שהובטח לי, גם הם שששכחו אבל את זה היה להם במקום. הגעתי הביתה וראיתי שחסר מאוורר במארז :kopfpatsch: התקשרתי אליהם ואחרי שיחות והם הזמינו לי גם מאוורר במקום...

כשהגעתי אליהם אחרי שבוע הייתי צריך לשרוף איזה שעתיים לכל ההחלפה והעמידה האינסופית בתור... :s07:

מצד שני המחשב עלה לי 300 ש"ח פחות מההצעה הכי זולה שהייתה ולמחשב ב- 1500 ש"ח זה משמעותי...

אני מקווה שאני לא אתפתה ולא אחזור אליהם למרות שהכיס יכל להגיד אחרת... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שמו לי ספק EZ-COOL במקום הHEC שביקשתי הם ישר אמרו שאין בעיה שאני אקח את המחשב אשתמש בספק שהם שמו ויזמינו לי ספק כמו שהובטח לי

וכאן נדלקת הנורה שכתוב עליה "שיטת המצליח" .

"נו, אולי הוא ישכח מהקטע של הספק ולא יהיה לו כוח לחזור שוב ולהחליף אותו, כי זה גם ישבית לו את המחשב לכמה ימים להחליף לו, ואז גזרנו עוד קופון "

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון רק לגבי עסקאות דרך האינטרנט/טלפון/רוכלים. לא תופס בעסקה בחנות פיזית.

אם הם משווקים באינטרנט זה תופס גם אם העסקה פיזית בחנות

תקרא את החוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון,

אם אני הייתי חנות מחשבים הייתי בוחר את הספקים שלי שיהיו טובים, כמו שלך יש אחריות מול החנות, לחנות יש אחריות מול הספק, כמו שלך יש הסכם בנוגע למוצרים פגומים עם החנות, כנ"ל בין החנות לספק.

חברה מקצועית צריכה לא רק לערוך בדיקות איכות על עצמה אלא גם על הספקים שלה, אחרי הכל הספקים שאיתה החנות עובדת גם יכולים לשנות את תדמיתה.

ולכל מי שיש ספקות בנושא או חושב שזה לא נכון, שיקרא קצת על הנושא בגוגל תחת תקן ISO ואם הוא באמת יחקור ימצא את העקרונות המנחים לעמידה בתקנים האלה.

אמממ יש מלא דיונים על זה שחלק נכוו מהחנויות האלה וחלק אחר לא... זה עוד אחד שמצטרף לסטטיסטיקה ;)

קראתי הרבה תגובות לחנויות האלה ואני אישית מכיר מישהו שקנה משם והיה מאוד מרוצה, שוב זה תלוי מה אתה מחפש.

לדוגמא, אם אתה מחפש מחשב שלם שרק יעבוד ולא משנה לך בדיוק מה קורה שם בפנים אתה תהיה מאוד מרוצה

אבל אם אתה קצת יותר מבין ברכיבים וכמה חשוב כל פרט קטן אז זה יראה שונה, זה לפחות מה שהבנתי מהתגובות שקראתי.

בוא נגיד ככה, DOK ומוצרים דומים אני אישית דווקא כן הייתי קונה מהם, או כ. מסך לא.

ובנוסף,

כשאמרת ללכת אחרי הרוב, להגיד ללכת אחרי הרוב? תדע לך שלא תמיד הרוב צודק.. קח משפט לאימוץ בחיים: "אם כולם עושים דבר מטופש זה עדיין דבר מטופש"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקצועיות - אייבורי מייבאת חלק גדול מהמוצרים שהיא מוכרת. זה אומר שכדאי לה לדחוף את המוצרים הללו כמה שיותר כי מתח הרווחים עליהם הוא הגדול ביותר.

אין ספק שהיבוא העצמי תורם למחיר הזול אבל מה "המחיר" לצרכן?

קניתי באייבורי דיסק של WD שבא עם אחריות.

"בטפשותי" נכנסתי לאתר של WD על מנת לרשום את הדיסק ולוודא את האחריות.

הדיסק לא ניתן לרישום כיוון שמספרו הסידורי לא תואם לסדרות המיועדות לישראל.

עכשיו נקווה שלא יהיה צורך לבחון את נושא האחריות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור ולעניין

עדיף לקנות משומש..ולא מאייבורי , כי אייבורי פשוט משחזרים מוצרים , כמו שעבר טוטאלוס וירד מהכביש , אז מישהו ישר קו וקימבן את האוטו חזרה לכביש .

לגבי KSP , זה ידוע שהשירות חרא ונשאר חרא , לגבי המוצרים = די סבבה ומחירים נוחים ! .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לציין משהו לגבי המוצרים של IVORY. כמו שציינתי קודם, ככל הנרא כ. מסך אני לא אקנה מהם,

אבל קניתי נתב והוא הגיע באריזת ניילון אטומה, ורואים שהמוצר חדש, והם היו הכי זולים, כלומר, יש מוצרים שדווקא כן הייתי קונה מהם.

לדוגמא גם , הוא מגיע בשקית אטומה לחלוטין, אי אפשר לאטום אותה שוב אחרי שנפתחה, אם השקית פתוחה אתה יודע שלא קיבלת חדש.

אז דברים כאלו לדוגמא סבבה לקנות מבחינת הנושא שהם לא מחודשים וכו'.

לגבי אחריות ושירות, עדיין לא הזדקקתי לשירות האחריות ואני מקווה שגם לא אזדקק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות אם לא מגיעים בשקיות ניילון אטומות, אין לוח אחד בשוק שמגיע ככה.

הם מגיעים בד"כ בשקיות אנטי סטטיות עם מדבקה, וקל מאוד לפתוח בלי לקרוע את המדבקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לפוצץ את הבועה לאף אחד פה, אבל זה שהשקית אטומה לא אומר שום דבר.

אתה יכול לקנות מכשיר (שרינק) שעושה את זה בגרושים.

לא כזה חשוב אבל בוא נגיד שלא כדאי להסתמך רק על זה כשמנסים להבין אם דפקו אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לציין משהו לגבי המוצרים של IVORY. כמו שציינתי קודם, ככל הנרא כ. מסך אני לא אקנה מהם,

אבל קניתי נתב והוא הגיע באריזת ניילון אטומה, ורואים שהמוצר חדש, והם היו הכי זולים, כלומר, יש מוצרים שדווקא כן הייתי קונה מהם.

לדוגמא גם , הוא מגיע בשקית אטומה לחלוטין, אי אפשר לאטום אותה שוב אחרי שנפתחה, אם השקית פתוחה אתה יודע שלא קיבלת חדש.

אז דברים כאלו לדוגמא סבבה לקנות מבחינת הנושא שהם לא מחודשים וכו'.

לגבי אחריות ושירות, עדיין לא הזדקקתי לשירות האחריות ואני מקווה שגם לא אזדקק.

תראה אתה חי בסרט אם אתה חושב שזה מוכיח משהו

כמו שאמרו יש מכונת אטימה לא יקרה בימיוחד ולא רק זה יצא לי לעבוד בחנות שגם מכרה מישחקי GBC מזויפים

ואנשים רגילים לא יבחינו בזה אפילו כי הזיופים היו מספיק טובים

וגם לפעמים שהיו החזרות והמשחק כן פעל (חלקם לא פעלו -כי זה היה זיוף מסריח ) הינו אוטמים את זה ומחזירים למדף

ולא לידאוג תפסו אותם בסוף (לא אותי כי זה היה רק עבודה זמנית מבחינתי ) ודפקו אותם בקנסות כבדים

אבל יש הרבה אנשים שקנו משחקים מזויפים חלקם אפילו גם משומשים ולא ידעו על זה בכלל

ככה שתפסיקו לחשוב ששקית נילון שניראת אטומה ממפעל =אוטומטית חדש

זה הרבה יותר קל וזול מאיך שחושבים לעשות אותה ככה אם יש את המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה לך אם המשחק משומש? כל עוד אתה נהנה מכל הפיצ'רים שלו?

אתה משלם כולה על ה DATA שצרוב על הדיסק וגם זה לא בימינו אתה משלם על ה SERIAL. אם אין לך בעיות עם ה SERIAL מה איכפת לך?

ודבר שני אתה צריך באמת לרצות להיות מניאק מסריח אם אתה קונה במיוחד מכונה שאוטמת מוצרים, ואני אומר לך שהמוצר הגיע חדש..

בטח שאפשר לפתוח ועם מכשור נכון לסגור הכל כמו חדש.. הרי המוצר לא נולד בקופסא מלכתחילה...

לפי התאוריה שלך אין לדעת לעולם אם החנות עובדת עליך או לא... אז בואו נהיה פרנואידים כי עם מכשור טוב כל חנות תוכל לסגור את המוצר בדיוק כמו שהמפעל סגר...ואיך אתה יודע שכשאתה קונה מוצר אחר הוא לא משומש או מזוייף? איך אתה יודע שמשקפי השמש שלך שכתוב עליהם X באמת של החברה הזאת? אולי מישהו עם מכשור טוב כתב את זה בצורה טובה? איך אתה יודע שהטלויזיה שקנית לא הגיע אליך מהתצוגה? ועוד ועוד... אתה רוצה לשחק אותה פרנואיד? בהצלחה...

תסלח לי מאוד אבל יש גבול...

ואם מישהו מסכים לעבוד בחנות שעושה כאלה דברים ורמאויות זה מראה משהו על האופי שלו... ואם עבדת אצלם וידעת, אתה שותף לעבירה...

וNJMAN, איך בדיוק אתה מגדיר "דפקו אותך" ? המוצר עובד? יש לך אחריות? מה אתה רוצה? זה לא נעלים ולא נייר טואלט... זה רכיבים חשמליים. כל עוד זה נראה "כאילו" זה חדש , לפי מה שהאנשים פה אומרים, ואתה חושב שזה חדש, ולמעשה כמעט בטוח שזה חדש תוכל לישון בשקט? ואם מה שאתה חושב ש"חדש" לא באמת "חדש"?

זה הכל פסיכולוגי... אם היו מוכרים לך מוצר משומש, בלי תקלות, והיו אורזים את זה כמו שהמפעל ארז, והיית בטוח שזה חדש ולא היית רואה סימן לכך שהשתמשו במוצר שוב היית רגוע עם עצמך במחשבה שקיבלת מוצר חדש נכון? ומה אם היית יודע שזה משומש ועשו את כל הדברים האלה? סתם זה היה מציק לך מבחינה פסיכולוגית בלבד...

אז תסלחו לי מאוד אבל כל עוד המוצר עובד ויש עליו אחריות זה בסדר. אני לא מעודד את מה שהחברות עושות כשהם מוכרות משומש תחת קטגוריה של חדש...ואני מסכים שזה עוול, אבל שורה תחתונה זה לא כזה משנה והכל בראש...

ובוא אני אגלה לך סוד... המפעל הגדול... כן המפעל הגדול , גם זה של ATI, מקבל מוצר דפוק, שהשתמשו בו... מה אתה חושב שהוא עושה? מתקן אותו, זורק את הרכיב הפגום, עוטף אותו מחדש, ומפיץ אותו כ"חדש" כשלמעשה רק רכיב אחד תוקן , מה שהוא לא יהיה... אז כל הפראנויה הזאת של "חדש, לא חדש" צריכה להפסק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה לך אם המשחק משומש? כל עוד אתה נהנה מכל הפיצ'רים שלו?

אתה משלם כולה על ה DATA שצרוב על הדיסק וגם זה לא בימינו אתה משלם על ה SERIAL. אם אין לך בעיות עם ה SERIAL מה איכפת לך?

לי זה לא מפריע אבל יש אנשים שזה מפריע להם וזכותם הם שילמו על זה כסף

ודבר שני אתה צריך באמת לרצות להיות מניאק מסריח אם אתה קונה במיוחד מכונה שאוטמת מוצרים, ואני אומר לך שהמוצר הגיע חדש..

בטח שאפשר לפתוח ועם מכשור נכון לסגור הכל כמו חדש.. הרי המוצר לא נולד בקופסא מלכתחילה...

זאת לא הייתה חנות שלי ולא אני קניתי את השרינק הזה

רק שתבין שזה בטח נפוץ בהרבה חנויות כי לא יחזירו לספק כל דבר קטן ולא יספגו נזק על כל מוצר שניפתח והוחזר

לפי התאוריה שלך אין לדעת לעולם אם החנות עובדת עליך או לא... אז בואו נהיה פרנואידים כי עם מכשור טוב כל חנות תוכל לסגור את המוצר בדיוק כמו שהמפעל סגר...ואיך אתה יודע שכשאתה קונה מוצר אחר הוא לא משומש או מזוייף? איך אתה יודע שמשקפי השמש שלך שכתוב עליהם X באמת של החברה הזאת? אולי מישהו עם מכשור טוב כתב את זה בצורה טובה? איך אתה יודע שהטלויזיה שקנית לא הגיע אליך מהתצוגה? ועוד ועוד... אתה רוצה לשחק אותה פרנואיד? בהצלחה...

תסלח לי מאוד אבל יש גבול...

לא תמיד אתה יכול לדעת ואני לא משחק פרנואיד

ואם מישהו מסכים לעבוד בחנות שעושה כאלה דברים ורמאויות זה מראה משהו על האופי שלו... ואם עבדת אצלם וידעת, אתה שותף לעבירה...

1-לא ידעתי שיתקבלתי לשם שיש להם את החלק המסריח הזה

ושגיליתי זאת הייתה גם ככה עבודה זמנית ואם הייתי מסרב היו מפטרים אותי

2-עבר מעל 7 שנים מאז ודפקו אותם כבר ככה שאני נקי

ואני לא תומך במכירת מישחקים פרוצים ותאמין לי לא היה לי כיף בכלל לימכור לאנשים מישחק פרוץ

למזלי זה היה רק חלק קטן מהעבודה וגם הייתי כולה עובד זמני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...