ati radeon 8500 retail------its here wait for test - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ati radeon 8500 retail------its here wait for test

asili

Recommended Posts

הי

הרגע קיבלתי מחשב חדש מארצות הברית אבל מה שחשוב הוא שקיבלתי את כרטיס המסך הטוב בעולם

ולא כמו שאתם הפראירים קונים בישראל אני קיבלתי את הגרסה האמיתית שמיוצרת על ידי ATI

ואת ה RETAIL

אז עוד מעט אתם תקבלו עדכונים

cwm30.gifcwm30.gifcwm30.gifcwm42.gifcwm42.gifcwm42.gifcwm41.gifcwm41.gifcwm41.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

הרגע קיבלתי מחשב חדש מארצות הברית אבל מה שחשוב הוא שקיבלתי את כרטיס המסך הטוב בעולם

הרשה לי לתקן אותך,

הוא לא הכי טוב בעולם !!!!!!!!!!!

עבדו עליך.  ;D

ולא כמו שאתם הפראירים קונים בישראל אני קיבלתי את הגרסה האמיתית שמיוצרת על ידי ATI

ואת ה RETAIL

אז עוד מעט אתם תקבלו עדכונים

מה אתה מתגרה אתה חושב שלמישהו זה מזיז ?! אז יש לך את ה"כרטיס הכי טוב בעולם" אז מה ? במקום שניתן לך פידבקים מעכשיו גרמת לאנשי הפורום לשנוא אותך כי אתה מתלהב. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אם זה נשמע כאילו אני מנסה להתגרות

ממש לא אני רק רוצה לומר שבעוד כמה ימים אני יפרסם כאן את דעתי על הכרטיס

אני חוזר ואומר אני מצטער אם הבנתם לא נכון את דברי פשוט זה מתוך התלהבות

אז מקווה שהבנתם את כוונתי ואם לא אני מתנצל cwm25.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אם זה נשמע כאילו אני מנסה להתגרות

ממש לא אני רק רוצה לומר שבעוד כמה ימים אני יפרסם כאן את דעתי על הכרטיס

אני חוזר ואומר אני מצטער אם הבנתם לא נכון את דברי פשוט זה מתוך התלהבות

אז מקווה שהבנתם את כוונתי  ואם לא אני מתנצל  cwm25.gif

התנצלות התקבלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אפשר גם של LeadTeak או איך שלא כותבים את זה"

נכון.......................... אישית הייתי מעדיף את של ELSA.

בקשר אליך, הבחור שיש לו radeon 8500. קודם כל, ביחס/עלות/תועלת/מחיר ברור שרדון 8500 עובר את 3 Ti500, כי הוא הרבה יותר זול. אבל במהירות/איכות תמונה מה לעשות שGeForce 3 Ti500 עובר את ATI.

וגם אם פה ושם ATI עוקף את ג'י פורס 3 טי 500, במילא כל חצי שנה מוציאים חדשים לגמרי עם ביצועים מפוצצים שמעלים את הביצועים של הכרטיס באיזה 30 עד 50 אחוזים. אצל ATI זה אף פעם לא קרה ואין רושם שזה הולך לקרות, אצל ATI כל חדשים יש תיקונים באגים לדרייברים שהיו מקודם, אין ממש שיפורים מהותיים.

כך שעוד חצי שנה אין לי ספק שמי שקנה היום טי 500 יהיה יותר מרוצה ממי שקנה רדון 8500. גם קח את העובדה שnVidia מאוד מקורבת לכל חברות המשחקים בעולם ודואגת שכל משחק חדש שיוצא יעבור התאמה לכרטיסים שלה (מבוסס GeForce) וזה גורע מהביצועים של ATI.

חבל שמטרוקס לא היציאו בזמנו את G800... זה היה יכול להיות משהו מיוחד.

שלא תבין אותי לא נכון, לא באתי להשמיץ את הכרטיס שלך, הוא מצויין, אבל אם ATI תעבור שינוי משמעותי ויהיו לה טובים, אולי המצב עשוי להשתנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם Geforce 3Ti200 יותר טוב מה8500 של ATI, כי פשוט לTI200 יוצאים דרייברים חדשים כל כמה זמן, שמשפרים את הביצועים שלו, בדיוק כמו של כל האחים של מסדרות ישנות יותר או חדשות יותר, וזאת עובדה שאי-אפשר לשנות.

ATI היא חברה של גימיקים, תמיד הכרטיסים שלה היו כמו גימיקים שבוא ונעלמו:

משהו זוכר את הRage Fury? שATI האומללה יצאה כרטיס עם שני צ'יפים של RAGE 128, ו64 מגה, שעבד יותר לאט מRiva TNT2, לא? למה, אולי כי אז לא היו אתרי חומרה מפותחים כ"כ בארץ, אבל אולי גם כי זה סתם היה גימיק ללא גיבוי. אי-תמיכה בדרייברים, זה הגורם מספר אחת לכך שחברות כרטיסים מאבדות את שוק הGmareים, זה מה שקרה לMatrox עם הG400, שהיה כרטיס מעולה, פשוט החברה לא יכלה לספק לו תמיכה דרייברים טובה, ואפילו את ביצועי הOpenGL היא לא הצליחה להרים!

חוץ מזה, מה ההתלהבות ממחשב שקנית בארה"ב? מחשב בנוי זה לא דבר טוב, ובטח קנית מחשב מותג עם פנטיום 4, וגם אם קנית מחשב מבוסס , עדיין זה בטח מחשב מורכב, שלא היה כ"כ משנה אם היית מביא אותו או קונה את החלקים שלו בארץ ובונה אותו לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם אומרים בקשר לדרייברים ממש לא נכון... זה לא שזה אפשרי שכל פעם שמוציאים דרייברים חדשים הביצועים יוכפלו עוד ועוד.. הדרייברים שלהם כמעט מושלמים הם מנצלים כבר 95% מהיכולת של הכרטיס.. אם זה באמת היה אפשרי שכל פעם עם קצת השקעה אפשר להוציא דרייברים שיכפילו את הביצועים, אז אתם באמת חושבים ש ATI לא היו עושים את זה גם?

בכל מקרה אל תזלזלו ב RADEON ואם יש לו גרסת RETAIL מקורית מארה"ב אני חושב שהוא עשה את הקנייה הכי חכמה מבחינת מחיר לעומת ביצועים ואיכות... ותהיו בטחים ש ATI יישחררו דרייברים יותר חדשים בכל כמה זמן... אולי בתדירות נמוכה יותר מזו של אבל זה לא שהכרטיס גרוע כרגע... הוא מצויין, והוא יכול רק להשתפר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...