ati radeon 8500 retail------its here wait for test - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ati radeon 8500 retail------its here wait for test

asili

Recommended Posts

אבל במהירות/איכות תמונה מה לעשות שGeForce 3 Ti500 עובר את ATI.

אוי נו... תעשה לי טובה...!

איכות התמונה של ה- Radeon 8500 הרבה יותא טובה מזאת של ה- GF3 (חוץ מב- 2001 שזה ממש לא מובן למה [רמאויות שעדיין לא הוסרו ?]). תראה לדוגמה את הכתבה של טום:

דוגמא מספר 1:

ברגע ש- ATI העיפו את הרמאויות מהדריברים שלהם איכות התמונה חזרה לרמה המעולה שלה:

עם רמאות:

q3-cheat.jpg

בלי רמאות:

q3-norm.jpg

עכשיו שים לב לחלק שלדעתי הכי חשוב בשני הכרטיסים הללו - Anisotropic Filtering. שים לב לתמונה הזאת שמשווה את איכות התמונה של ה- 8500 עם זאת של ה- GF3 Ti500:

aniso-comp.jpg

בתמונה אתה יכול לראות שה- 8500 + 16tab מציג איכות תמונה גבוהה יותר מזאת ה- Ti500 + 16tab ואיכותו משתווה לזאת של ה- Ti500 + 64tab, כל זה יפה מאוד אבל בפועל תראה את גרף הביצועים:

image023.gif

כדי להגיע לאותה איכות התמונה ה- Ti500 צריך להשתמש ב- 64tab דבר אשר מוריד לו את הביצועים בצורה משמעותית: 123fps לעומת 182fps של הראדון 8500...

דוגמא מספר 2:

הינה לך גרף המתאר את כמות ה- fps של כל אחד מן הכרטיסים על אחד המשחקים בעלי המנועים הגרפיים החזקים שקימים כיום - Max Payne:

image014.gif

דוגמא מספר 3:

עוד בדיקה על המנוע הגרפי של Q3A (שימו לב שהקו הצהוב הוא זה שלאא הרמאויות):

image018.gif

דוגמא מספר 4:

תוצאת 3dMark2001 (מוגדר על אפשרויות ברירת המחדל):

image020.gif

וגם אם פה ושם ATI עוקף את ג'י פורס 3 טי 500, במילא כל חצי שנה מוציאים חדשים לגמרי עם ביצועים מפוצצים שמעלים את הביצועים של הכרטיס באיזה 30 עד 50 אחוזים. אצל ATI זה אף פעם לא קרה ואין רושם שזה הולך לקרות, אצל ATI כל חדשים יש תיקונים באגים לדרייברים שהיו מקודם, אין ממש שיפורים מהותיים.

אין לך מושג על מה אתה מדבר, נכון ?!

סדרת ה- Det. XP של היא משהו חד פעמי, זאת הפעם הראשונה שזה קורה ואין לך ביטחון שזה יקרה עוד פעם, כמו שכבר אמרו כאן... הדריברים של כמר ממצאים את עצמם ואין להם פוטנציאל ממשי.

לעומת זאת, ATI מוציאה כל פעם דריברים טובים יותר ויותר - וזה מניסיון ממשי עם ה- Radeon256, כל פעם שיצא דריבר אני פשוט בלי לבדוק אפילו הורדתי אותו... אם תקרא כתבה על ה- radeon256 מהתקופה שבה הוא יצא וכתבה עדקנית יותר אתה תראה שיפור ענק בביצועים. אצל ATI זה בה בקטנות אבל זה מצתבר לשיפור גדול...

כך שעוד חצי שנה אין לי ספק שמי שקנה היום טי 500 יהיה יותר מרוצה ממי שקנה רדון 8500. גם קח את העובדה שnVidia מאוד מקורבת לכל חברות המשחקים בעולם ודואגת שכל משחק חדש שיוצא יעבור התאמה לכרטיסים שלה (מבוסס GeForce) וזה גורע מהביצועים של ATI.

זה ממש לא נכון... אתה שם לב ש- ATI הוציא כרטיס שעולה חצי מה- Ti500 ומציג ביצועים באותה הרמה ?!

וד"א - על מה שיש לך בכרטיסים של יש לך גם בכרטיסים המתחרים של ATI והרבה יותר (אני כמובן מדבר על אותה הרמה [GF2 Vs Radeon256, GF3 Vs 8500]).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי-תמיכה בדרייברים, זה הגורם מספר אחת לכך שחברות כרטיסים מאבדות את שוק הGmareים, זה מה שקרה לMatrox עם הG400, שהיה כרטיס מעולה, פשוט החברה לא יכלה לספק לו תמיכה טובה, ואפילו את ביצועי הOpenGL היא לא הצליחה להרים!

שכחת את הTurbo GL?? :o

חוץ מזה ה Fury MAXX היה מהיר הרבה יותר מ TNT2. למעשה הוא עבר את הGF256 SDR לא מעט פעמים... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - RADEON 8500 נראה כרטיס מבטיח ,אני קניתי אותו ,ומעבד 1900 למטרה אחת בלבד.

FLIGHT SIMULATOR 2002 בנתיים עם הדרייברים הקימים המשחק לא עובד כמו שצריך.

טקסטורות באות ונעלמות.(המהירות מצוינת, 7800 ב - 3DMARK2001).

אני מקווה ש- ATI יפתרו את הבעיה ,אם לא אני אקנה TI3500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת את הTurbo GL?? :o

חוץ מזה ה Fury MAXX היה מהיר הרבה יותר מ TNT2. למעשה הוא עבר את הGF256 SDR לא מעט פעמים... 8)

נכון, שלא עזר בהרבה ומכעט לא עדכנו אותו.

הFury MAXX היה כרטיס פרובלמאטי מאוד, והוא לא עבר את הGF256, וגם לא את הTNT2 ULTRA!

וגם אם כן, אולי באיזה שני FPS, והדבר לא הצדיק את המחיר הגראנדויזי שATI ניסתה לעשוק על הזבל ההמוני הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, מה ההתלהבות ממחשב שקנית בארה"ב? מחשב בנוי זה לא דבר טוב, ובטח קנית מחשב מותג עם פנטיום 4, וגם אם קנית מחשב מבוסס , עדיין זה בטח מחשב מורכב, שלא היה כ"כ משנה אם היית מביא אותו או קונה את החלקים שלו בארץ ובונה אותו לבד.

הוא דווקא קנה מחשב חלקים..

עם הלוח של שאתה כל כך אוהב..

ו-volcano 6cu+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...