מבקש המלצה ללוח אם עם יציאות DVI ו- HDMI או לחילופין עם כרטיס מסך חיצוני - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה ללוח אם עם יציאות DVI ו- HDMI או לחילופין עם כרטיס מסך חיצוני

ron-d

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום דניאל

הזמנתי היום את המחשב מ-SKYPC ואקבל אותו בתחילת שבוע הבא כפי שנאמר לי.

עפ"י ההזמנה שהם שלחו לי היום בפקסהם כתבו כך:

"מעבד E5200 DUAL-CORE" ו- מתחת ברובריקה נפרדת הם כתבו כך:

"מאוורר למעבד 775 INTEL"

ולכל רובריקה יש להם קוד אחר.

אני הזמנתי וזה גם מה שאני רוצה - שהמעבד יהיה E5200 BOX - כלומר שהמאוורר יהיה של מקורי שיגיע יחד עם המעבד.

האם מה שהם כתבו נראה לך בסדר?

ככה זה צריך להיות?

איך אפשר לדעת שקיבלתי את המאוורר שמגיע עם המעבד ולא משהו אחר ?

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מרכיבים לך את המחשב?

אם לא- תבקש שהמעבד יהיה באריזת BOX, כלומר הקירור אינו מגיע לחוד אלא המעבד+ הקירור מגיעים ארוזים בקופסה של , הקופסה סגורה ובמידה ופתחו אותה אז ניתן לעלות על זה מיד.

בכל אופן-

תתקשר ותשאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן - הם מרכיבים את המחשב

אכן התקשרתי ושאלתי לגבי זה והם אמרו שזה מאוורר של - אמר שזה מאוורר פשוט שעולה 4 דולר ושמתקלקל תוך חצי עד שנה והציע לי להחליף למאוורר של פייזר פרו 7 בתוספת של עוד כ- 150 ש"ח - ולא רציתי.

אמרתי במפורש שאני רוצה את המאוורר המקורי שמגיע עם המעבד.

יש משהו נוסף שאני צריך לעשות לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתקלקל תוך חצי שנה :lol: :lol: :lol:

לפחות הם מצחיקים.. כי ידע אין להם.

ולא, אתה לא יכול לדעת. כל הקירורים של זהים, יש דגמים שהקירור קטן או גדול יותר, אבל לא תוכל לדעת אם הוא הגיע בקופסה עם המעבד.

מה שכן, אפילו שהם מרכיבים את המערכת אתה יכול לבקש שאת המעבד והקירור לא יתקינו. זה לא כ"כ קשה, אתה לא צריך למרוח משחה תרמית כי יש כבר בתחתית הקירור. וחשוב מכל, כך תדע שקיבלת Box אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אחליט להתקין את המעבד לבד האם ניתן יהיה לקבל סיוע דרך הפורום ?

רק שהדבר לא יגרום לחנות סיבה להתנער מהאחריות שהם מתחייבים לתת !

בכל אופן תודה רבה לדניאל על הסיוע, הסבלנות וכן על שהדריך אותי צעד אחר צעד בבניית המפרט שאותו הזמנתי בהתאם להמלצות . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לאור התשובה התקשרתי הרגע ל- skypc וטענתי שזה לא מאוורר של אינטל . תשובתם בהחלטיות שזה כן של אינטל וככה זה מגיע עם ה- BOX

דבר נוסף - לגבי הצורב - אני בהזמנה ביקשתי סאמסונג - על הפנל לא כתוב שזה והזיהוי של הבאיוס הוא TSST CORP CDDVDW SH-S ? - אז זה או משהו אחר.

אז - יש פה בעיה ( שלי כמובן)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן , תבדוק על הצורב עצמו שזהו הדגם הנכון, או בעזרת תוכנת זיהוי חומרה כלשהי.

לגבי הקירור - הם שיקרו לך, זה של GlacialTech, זו חברה בפני עצמה. על הקירור שמגיע ב-Box רשום "Intel".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אני מתכוון לגשת לחנות ולטפל בזה (זה מאד מעצבן).

שמתי לב גם שהקונקטור שמגיע מהמאוורר הינו בעל 3 כניסות בלבד . בדקתי בלוח האם בחיבור אל המאוורר ושם יש קונקטור עם פין רביעי (שחסר בקונקטור של המאוורר) שהוא זה שאחראי על ה- SPEED CONTROL. כלומר שגם מבחינה זו זה לא תקין - מאחר ואין אפשרות לשלוט על מהירות המאוורר מאחר ולקונקטור של המאוורר אין 4 חיבורים אלא רק 3 - כך אני מבין את הדברים למיטב הבנתי. זה גם מה שאני הולך להגיד להם מחר בין היתר.

לגבי צורב ה - מצאתי בעזרת התוכנה שהמלצתם שהדגם הוא SAM03E3 והדגם שיש ב- SKYPC של סמסונג - ויש רק דגם אחד של סמסונג בחנות זו - הוא

Samsung SH-S223 X22 SATA - לגבי הצורב אני לא סגור אם זה זה או שזה דגם אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...