לגבי מסכי LG החדשים 24 ו- 23 ! - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגבי מסכי LG החדשים 24 ו- 23 !

ksn1981

Recommended Posts

לי יש 20" ביחס 4:3 ואני בהחלט מעדיף אותו על 20" רחב ואפילו על 22" רחב.

[glow=red,2,300]לעבודה זה פשוט יותר נוח. להתרגל אפשר להכל, אבל זה לא יהפוך אותו לעדיף.[/glow]

...

לאיזה סוג של עבודה זה יותר נוח?

האם רק לעבודה על מסמכי WORD? האם גם לעריכת שהם ביחס 2:3 לרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג לגבי המסכים המדוברים של , אבל בעניין ההשוואה של 20 רגיל ל 20 רחב, היא לא נכונה והרבה אנשים נופלים בנושא

גודל הנקודה של 2007FP הוא 0.255 והרזולוציה היא 1600 על 1200

כלומר שטח עבודה ברוחב של 408 וגובה של 306 מילימטר

המסכים היחידים שמתקרבים לנתונים האלה הם מסכי 24 רחבים בעלי גודל נקודה של 0.27 ורזולוציה של 1920 על 1200

הרוחב הוא 518.4 והגובה הוא 324, מה שמציב אותם כמעט אחד לאחד מול מסכי 20 רגילים מבחינת הגובה.

במסך רחב, אפשר תמיד למרכז את שטח העבודה לאמצע המסך או להזיז לאן שנוח.

עניין של נוחות ? כל אחד ומה שנוח לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

תודה לכל המגיבים..

אני זוכר שרבים ירדו על המסכים הרחבים עם השקתם.. ולא רק שהיום אני לא חושב שאפשר למצוא מסכי 4:3, אני גם לא חושב שאוכל להסתדר עם אחד כזה..

אם התעשיה פונה לכיוון 16:9 (אפילו בניידים) -ושיהיה מטעמי חיסכון- , אתם לא חושבים שכך גם יותאמו משחקים (במקרה ועוד לא, ולא שזה כזה מעניין אותי) ותוכנות אחרות חדשות.. ושבסוף נתרגל ליחס זה..

לא נראה לכם שנגונן על יחס 16:9 כשיחליטו שוב לשנותו.. ואגב לאן זה פונה?? בסוף יהיה לנו מסך בצורת פס חחח :)

מישהו פה רוצה להגיד לי שהיה מעוניין כיום במסך גדול ככל שיהיה אבל ביחס 4:3 או אפילו 1:1 לצורך העניין.. אני אישית לא !!

מה אתם חושבים ??

הסיבה שאני לא קניתי את ה P2370 של זה רק בגלל שלא כיף לגלוש באינטרנט,

הכיתוב קטן ,וחייבים לשחק עם הרזולוציה,בשביל לקרוא,

השאלה אם יהיה בעתיד אפשרות לסדר את זה בכדי שיהיה אפשר להשתמש במסך כזה 16-9 (1920-1080)לגלישה,

מה צריך בעצם לעשות בכדי שיהיה אפשר לגלוש בצורה יפה כמו ב 16-10 (1680-1050)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...