לגבי מסכי LG החדשים 24 ו- 23 ! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגבי מסכי LG החדשים 24 ו- 23 !

ksn1981

Recommended Posts

שלום לכולם, אשמח אם תעזרו לי..

אני עובד עם מסך 20W של LG ואני מרוצה ממנו מאוד:

http://hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=61&subcatid=101&prodid=206&keySearch=

החלטתי להשתדרג ל 24W והנה הדגם שאהבתי:

http://hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=61&subcatid=103&prodid=543&keySearch=

1.

מדאיג אותי הגודל נקודה שזה 0.276 לעומת 0.258 שיש לי..

האם זה כזה קריטי ? האם זה ירגיש לא טוב למרות היתרונות האחרים של המסך (הניגודיות / הרזולוציה / הגודל )..

האם יהיה אולי עדיף ללכת על דגם דומה בול רק שזה 23 במקום 24 ועם גודל נקודה של 0.266 ??

http://hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=61&subcatid=169&prodid=542&keySearch=

2.

ישלי לוח אם עם מאיץ גרפי מובנה 3100

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=6nnVb6RBxd7PhGmt&templete=2

האם זה יספיק למסכי ה- 23 וה 24 שציינתי או שאני אפספס משהו שם ושצריך להתייעץ במדור לשם כך ..

תודה לכם מראש

שבוע מקסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא להכניס תקציב לכותרת.

כן, הטקסט במסך 24" יהיה קצת יותר גדול ופחות חד, אבל ממש קצת.

בכל מקרה, הייתי מציע לך ללכת על מסך 24" ביחס 8:5 (16:10) כל עוד אתה יכול להשיג כאלה, ולא על ה-16:9 החדשים שהם יותר רחבים ונמוכים רזולוציה נמוכה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה

שנית כל תוכל להסביר לי בקצרה, למה עוברים ל 16:9 שזה בכלל מתאים יותר לסרטים לא?

זה לא כמו שבהתחלה ירדו על המסכים הרחבים ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוברים ל-16:9 מאותה סיבה שעברו ל-8:5 לפני כמה שנים - זה יותר זול. באלכסון נתון, ככל שהמסך יותר רחב ופחות קרוב לריבוע, השטח הכולל שלו קטן יותר, כך שנדרש פחות חומר גלם לייצר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוברים ל-16:9 מאותה סיבה שעברו ל-8:5 לפני כמה שנים - זה יותר זול. באלכסון נתון, ככל שהמסך יותר רחב ופחות קרוב לריבוע, השטח הכולל שלו קטן יותר, כך שנדרש פחות חומר גלם לייצר אותו.

מלבד , זה גם טוב לאינטרנט מצד אחד (אפשר לשים sidebar והוא כלל לא מפריע, אצלי ב-19" לפעמים מפריע לאינטרנט), ומעולה לעריכת מסמכים (2 דפי WORD במקביל)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל מצד שני היחס בכללי לא נוח ולא נותן תחושה של מרחב עבודה כמו שצריך, זאת דעתי לפחות... אני גם ממליץ על 16:10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד , זה גם טוב לאינטרנט מצד אחד (אפשר לשים sidebar והוא כלל לא מפריע, אצלי ב-19" לפעמים מפריע לאינטרנט)

בהינתן העובדה שבגדלים האלה הרזולוציה האופקית זהה (1920X1200 לעומת 1920X1080), לא ברור איזו תועלת יש פה ל-sidebarים.

ומעולה לעריכת מסמכים (2 דפי WORD במקביל)...

2 דפי word במקביל (לפחות דפי A4) בכלל מתאימים יותר ל-4:3 מאשר לכל מסך רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים..

אני זוכר שרבים ירדו על המסכים הרחבים עם השקתם.. ולא רק שהיום אני לא חושב שאפשר למצוא מסכי 4:3, אני גם לא חושב שאוכל להסתדר עם אחד כזה..

אם התעשיה פונה לכיוון 16:9 (אפילו בניידים) -ושיהיה מטעמי חיסכון- , אתם לא חושבים שכך גם יותאמו משחקים (במקרה ועוד לא, ולא שזה כזה מעניין אותי) ותוכנות אחרות חדשות.. ושבסוף נתרגל ליחס זה..

לא נראה לכם שנגונן על יחס 16:9 כשיחליטו שוב לשנותו.. ואגב לאן זה פונה?? בסוף יהיה לנו מסך בצורת פס חחח :)

מישהו פה רוצה להגיד לי שהיה מעוניין כיום במסך גדול ככל שיהיה אבל ביחס 4:3 או אפילו 1:1 לצורך העניין.. אני אישית לא !!

מה אתם חושבים ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 20" ביחס 4:3 ואני בהחלט מעדיף אותו על 20" רחב ואפילו על 22" רחב.

לעבודה זה פשוט יותר נוח. להתרגל אפשר להכל, אבל זה לא יהפוך אותו לעדיף.

מעבר לגודל 20-21" זה מסך 4:3 כבר נהיה גבוה מידי וזה בהחלט יהיה לא נוח לעבודה.

אבל ב-24" בוודאי שהייתי מעדיף 1920X1200 לעומת 1920X1080. אני מפסיד 120 פיקסלים ולא מרוויח כלום, אז מה הטעם?

משחקים, אגב, כבר מזמן תומכים בשתי הרזולוציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה את התשובה ההגיונית שלך :)

1.

יש לך המלצה לדגם טוב של 24 ב- 16:10 ?

2.

האם לפנות למדור או שתוכלו להגיד לי פה אם המאיץ 3100 יריץ מסכים אלה ביציאה דיגיטלית או אנלוגית או שתיהן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה..

דרישות:

- לא לשדרג ספק כח (יש לי EZ-Cool 450W).

- יתרון לכרטיס מסך עם קירור פסיבי.

- משחקים פעם פעמיים כל כמה חודשים (שימושים שוטפים: אינטרנט, אופיס, תכנות, עריכת אודיו, צפיה בסרטים..)

- המסך כמו שאמרתי 24 FULL HD

חשבתי על ATi Radeon HD4350 Silent LP שהומלץ במאגר בפורום הזה (כרטיס של ב- 255 ש"ח)..

זהו כרטיס פשוט יחסית (אגב מה זה ה- LOW PROFILE הזה ?).. אז האם בשימושים שלי אני מפסיד משהו עקב תקציב זה, ז"א שאם אשיג כרטיס יותר מתקדם אז גם אמצא בו תועלת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...