תודה לך, אלי ישי. תודה רבה לך מכל הלב. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תודה לך, אלי ישי. תודה רבה לך מכל הלב.

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי החלטתו של ישי, אין ספק שאני שמח לגביה. אם כי, אני מפחד שבג"צ יבטל אותה במחי יד.

עד כה, מעבר לעובדה שהממשלה הנוכחית קבעה שיא חדש עם מספר השרים בממשלה, אני לא יכול לשים את האצבע על דברים לא טובים שהם עשו.

אבל מצד שני, היד עוד נטויה, שכן רק השבוע שמענו על התוכנית הכלכלית המטומטמת של ביבי והכלבה שלו, אה, סליחה, שר האוצר, שטייניץ.

מצד שלישי, כמו שנאמר השבוע בחדשות, אחרי המרירות, עוגמת הנפש והמשברים הפוליטיים שתגרום ההצעה, זה ברור שהם מכוונים גבוה במיוחד עם הגזירות, כי בסוף הם יודעים שזה ייגמר הרבה יותר נמוך. רק חבל שהתוכנית הנוכחית פוגעת בעיקר בשכבת הביניים ובשכבות החלשות והרבה הרבה פחות בשכבות החזקות והעשירות. הדבר היחיד שעולה לי לראש שפוגע בעיקר בעשירים הוא ההצעה לביטול הפטור על מס עבור מטפלת. מעבר לכך, הקטנת קצבאות הנכים, ניצולי השואה ועוד, תפגע בעיקר באלו שיש להם כבר עכשיו הרבה פחות וחלקם עשו עבור המדינה המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני לא בעד שדתי ינהל את מישרד הפנים (או כל משרד ) מהסיבה שלערבב בין דת לממשל זה רע ,ההחלתה הזות מעוררת בי גאווה לאומית ,שאולי יש פה עוד בכל זות אנשים עם ביצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החלטתו של ישי, אין ספק שאני שמח לגביה. אם כי, אני מפחד שבג"צ יבטל אותה במחי יד.

זה יהיה מאוד מעניין לראות את התירוץ של בג"צ. הרי לפי החוק, בסמכותו של שר הפנים לשלול אזרחות למי שנסע למדינות אוייב ללא אישור. בפעם שעברה, בג"צ קבע שלא מספיק לנסוע לביקור קצר, צריך להפוך את השהות במדינת האוייב למרכז החיים כדי להצדיק את שלילת האזרחות. אז אותם אנשים גרו במדינות אוייב במשך שנים רבות, כלומר בהחלט תואמים לתנאים של בג"צ.

עד כה, מעבר לעובדה שהממשלה הנוכחית קבעה שיא חדש עם מספר השרים בממשלה, אני לא יכול לשים את האצבע על דברים לא טובים שהם עשו.

אבל מצד שני, היד עוד נטויה, שכן רק השבוע שמענו על התוכנית הכלכלית המטומטמת של ביבי והכלבה שלו, אה, סליחה, שר האוצר, שטייניץ.

זו שיטת צ'יץ' המפורסמת בגדול, עושים את זה לפני כל תקציב.

רק חבל שהתוכנית הנוכחית פוגעת בעיקר בשכבת הביניים ובשכבות החלשות והרבה הרבה פחות בשכבות החזקות והעשירות. הדבר היחיד שעולה לי לראש שפוגע בעיקר בעשירים הוא ההצעה לביטול הפטור על מס עבור מטפלת. מעבר לכך, הקטנת קצבאות הנכים, ניצולי השואה ועוד, תפגע בעיקר באלו שיש להם כבר עכשיו הרבה פחות וחלקם עשו עבור המדינה המון.

שוב, שיטת צ'יץ'. אתה מכריז על קיצוץ במקום שהכי כואב רק כדי שלכנע את הצד השני להסכים לקיצוץ שאתה באמת רוצה. באוצר רוצים להקפיא את השכר במגזר הציבורי - הגיוני, אנחנו במשבר כלכלי, המגזר הפרטי חברות מפטרות עובדים ומקצצות שכר, הכנסות המדינה מצטמקים ורק עובדי המדינה מקבלים תוספות? אבל ההסתדרות ואירגוני העובדים לא מוכנים לשמוע על זה. אז מציגים להם אלטרנטיבה שאי אפשר לחיות איתה ונותנים להם "לבחור" לבד.

בכל מקרה, קיצוצים אף פעם לא יפגעו בשכבות החזקות כי הן כמעט ולא מקבלות שירותים מהמדינה. מה, קיצבאות אבטלה והבטחת הכנסה? בחייאת. קיצבאות ילדים? יש להם פחות מאשר לשכבות החלשות. קיצבאות זיקנה? הם לא צריכים והביטוח הלאומי מתנגד בתוקף ומבחן הכנסה בקיצבת הזיקנה. שירותים שהמדינה נותנת כמו וחינוך? הם ממילא משתמשים בשירותים הפרטיים הטובים יותר בתשלום.

דווקא ההצעה לביטול ההכרה בהוצאות טיפול בילדים לצורכי מס הכנסה תפגע במעמד הבינוני יותר משתפגע בעשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני לא בעד שדתי ינהל את מישרד הפנים (או כל משרד ) מהסיבה שלערבב בין דת לממשל זה רע ,ההחלתה הזות מעוררת בי גאווה לאומית ,שאולי יש פה עוד בכל זות אנשים עם ביצים.

יש אנשים עם ביצים יותר מהחרדים?

אתה לא מכיר את המשפט שלהם

"מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד"

מה שכן אני מאמין שהממשלה צריכה ליהיות מעורבות

כל סוג מתאים לתפקיד אחר

ב בר ברו ברוך מרזל

שישימו את ברוך מרזל שר הפנים

חחחחחחחח זה יעשה לי שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מבקש לפגוע בשכבות החזקות. בסך הכול רוצים שהם יישאו בנטל, בדיוק, ואולי אפילו יותר, משאר הציבור, שכבר נושא בנטל.

הרעיון שפורסם היום, למס על רכבי יוקרה, יאכטות, דירות פאר ועוד הוא מבורך. אם כי, נראה כי מדובר בצעד של האוצר כדי לנסות ולפייס את הציבור שכן צפי ההכנסות מהמס המדובר הוא כ-50 מיליון ש"ח בלבד, טיפה בים לעומת הקיצוצים המדוברים. במקום להגדיל את המס על הדלק ולהטיל מס על ירקות ופירות שיגידלו את עומס המס שנופל על השכבות החזקות והעשירות במדינה. לא ייתכן שבזמן שהמשבר נותן אותותיו בציבור, עשירי העם ימשיכו לרכוש להם וילות ואחוזות במיליוני דולרים ועוד לברך שבעקבות המשבר, הם משלמים פחות. זו חוצפה מאין כמוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל אני קורא את ההודעה שלך וזה נשמע לי כמו אוי אוי אוי אחד גדול.

"אוי אוי אוי העשירים האלה.. צריך לזיין אותם!! כוס אמא שלהם!!! מה זה הדבר הזה שיש להם כסף?? חוצפה!!!"

::)

אף אחד לא מבקש לפגוע בשכבות החזקות. בסך הכול רוצים שהם יישאו בנטל, בדיוק, ואולי אפילו יותר, משאר הציבור, שכבר נושא בנטל.

להזכירך, הם כבר עכשיו נושאים בנטל אפילו יותר משאר הציבור.

גם באופן יחסי - הם משלמים את אחוזי המס הגבוהים ביותר, וגם באופן אבסולוטי - הם משלמים את המס (בכמות כסף) הגבוה ביותר!

מה כואב לך הלב שמישהו עם כסף קונה וילה??

זה יוצא מהכיס שלך? לא!

המישהו הזה "תרם" למדינה מיסים בכמות עצומה, פי כמה וכמה מכמות המיסים שאתה שילמת - אז על מה בדיוק אתה מתלונן??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, כלומר במילים פשוטות:

סליחה, אבל אני קורא את ההודעה שלך וזה נשמע לי כמו אוי אוי אוי אחד גדול.

"אוי אוי אוי העשירים האלה.. צריך לזיין אותם!! כוס אמא שלהם!!! מה זה הדבר הזה שיש להם כסף?? חוצפה!!!"

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??

על איזה פופוליזם אתה מדבר?

תקרא שוב בבקשה:

להזכירך, הם כבר עכשיו נושאים בנטל אפילו יותר משאר הציבור.

גם באופן יחסי - הם משלמים את אחוזי המס הגבוהים ביותר, וגם באופן אבסולוטי - הם משלמים את המס (בכמות כסף) הגבוה ביותר!

מה כואב לך הלב שמישהו עם כסף קונה וילה??

זה יוצא מהכיס שלך? לא!

המישהו הזה "תרם" למדינה מיסים בכמות עצומה, פי כמה וכמה מכמות המיסים שאתה שילמת - אז על מה בדיוק אתה מתלונן??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים דבר קטן אך חשוב מאין כמוהו ה"עשירים" האלה שאתם מדברים עליהם הם השרים בעצמם וחבריהם הקרובים שבעצם שולטים במדינה

הזאת נראה לכם שהם יפגעו בעצמם??

כשזה יקרה הקומוניזם שמוחבא בתוך הדמוקרטיה במדינה הזאת יתרסק

ועוד משהו הכי קל לפגוע בחלשים שקולם לא נשמע בדיוק בגלל זה לא הלכתי לבחור רציתם ביבי קיבלתם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...