תודה לך, אלי ישי. תודה רבה לך מכל הלב. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תודה לך, אלי ישי. תודה רבה לך מכל הלב.

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עמרי, אני מציע לך לקרוא שוב את התוכנית שמציעה משרד האוצר. תבדוק טוב טוב למי מופנות רוב הגזירות ואחרי זה נדבר.

כל מה שהתכוונתי לומר בתגובה שלי זה שהתוכנית לא מאוזנת וצריך ליצור איזון כך שהנטל יהיה שווה. זה לא המצב כרגע, ולכן זה לא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שהתכוונתי לומר בתגובה שלי זה שהתוכנית לא מאוזנת וצריך ליצור איזון כך שהנטל יהיה שווה. זה לא המצב כרגע, ולכן זה לא תקין.

כדי שהנטל יהיה שווה אתה צריך להוריד את המס לעשירים. כי כרגע הם גם אחוזית וגם אבסולוטית משלמים יותר

:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שהצליחו יותר צריכים לסבול כמו אלה שהצליחו פחות? למה? הרי הם רצו להצליח כדי שלא יצטרכו לסבול. אם הם יסבלו כמו העניים למה שמישהו ירצה להיות עשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הגישה שלך שגויה

לדוגמה:

אימא שלי מרוייחה כ - ~11000 נטו עם תהיה הורדת מיסים היא תרוויח כ - ~11500 נטו

זה כזה משנה? לדעתי לא בנוסף לזה מדובר בתמיכה לאוכלוסיה חלשה וסה''כ "העשירים" בהחלט לא סובלים

שאלה לי אליך: למה העניים צריכים להרוויח כל כך מעט הרי לגבי עובדי הנקיון אי אפשר להגיד את זה (אבל עדיין עבודה וגם הם צריכים להתפרנס בכבוד והמשכורת צריכה להספיק לדברים בסיסים) אבל לגבי אנשים בתפקידים אחרים (דוגמה עובדי בנק, רשות הדואר,מורים ומעלה) הם המעמד העני החדש ומעמד הבינוני כמעט ונעלם אז הורדת המיסים הזו+נטל על השכבות החלשות והבינוניות רק תגביר את המגמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הגישה שלך שגויה

לדוגמה:

אימא שלי מרוייחה כ - ~11000 נטו עם תהיה הורדת מיסים היא תרוויח כ - ~11500 נטו

זה כזה משנה? לדעתי לא בנוסף לזה מדובר בתמיכה לאוכלוסיה חלשה וסה''כ "העשירים" בהחלט לא סובלים

שאלה לי אליך: למה העניים צריכים להרוויח כל כך מעט הרי לגבי עובדי הנקיון אי אפשר להגיד את זה (אבל עדיין עבודה וגם הם צריכים להתפרנס בכבוד והמשכורת צריכה להספיק לדברים בסיסים) אבל לגבי אנשים בתפקידים אחרים (דוגמה עובדי בנק, רשות הדואר,מורים ומעלה) הם המעמד העני החדש ומעמד הבינוני כמעט ונעלם אז הורדת המיסים הזו+נטל על השכבות החלשות והבינוניות רק תגביר את המגמה

אתה מדבר שטויות, אנשים שלמדו והשכילו להתפתח מרוויחים יותר. מי שלא למד והתפתח כלכלית אין לו על מי להלין אלא על עצמו. אין סיבה שעשירים ישלמו יותר מיסים רק כי הם יספגו את זה יותר בקלות, אנחנו לא בברה"מ.

אנשים שהצליחו יותר צריכים לסבול כמו אלה שהצליחו פחות? למה? הרי הם רצו להצליח כדי שלא יצטרכו לסבול. אם הם יסבלו כמו העניים למה שמישהו ירצה להיות עשיר?

והנה דוגמא לנפלאות הקומוניזם. כולם אוכלים חרא, אבל לפחות מדובר באותו חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה שלך שגויה

לא הצלחתי להבין על מה אתה מדבר.

קיימת כרגע אפליה לרעת "העשירים" (טוב שלא הופכים אותם לגזע ומקימים תורת גזע שלמה במטרה להשמיד את הנבלות), אם אתה לא מבין את זה אז אין הרבה סיבות לנהל איתך דיון כלשהו כי אתה סתם מדבר באוויר...

אין סיבה שעשירים ישלמו יותר מיסים רק כי הם יספגו את זה יותר בקלות, אנחנו לא בברה"מ.

אבל העשירים כן משלמים יותר מיסים. גם מבחינת אחוזים וגם מבחינה אבסולוטית.

מה שהופך את התלונות נגדם למגוחכות עד כדי כאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתנגד עקרונית למיסוי פרוגרסיבי.

אבל 46% מס הכנסה זה לא שפוי. לא הגיוני שהמדינה תחרים כחצי ממה שאדם מייצר ואח"כ צריך לשלם מיסים עקיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפלייה לרעה העשירים? שטויות. אם אתה חושב שהעשירים סובלים כבר עכשיו בגלל נטל המס, תוכיח את זה.

בינתיים, מומחים לכלכלה, שמבינים יותר ממני וממך טוענים אחרת לגמרי. הם משקרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפלייה לרעה העשירים? שטויות. אם אתה חושב שהעשירים סובלים כבר עכשיו בגלל נטל המס, תוכיח את זה.

בינתיים, מומחים לכלכלה, שמבינים יותר ממני וממך טוענים אחרת לגמרי. הם משקרים?

ולזה בדיוק הכוונה. אתה לא מחפש שותפות בנטל המס, אתה מחפש שותפות בסבל המס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי להבין על מה אתה מדבר.

קיימת כרגע אפליה לרעת "העשירים" (טוב שלא הופכים אותם לגזע ומקימים תורת גזע שלמה במטרה להשמיד את הנבלות), אם אתה לא מבין את זה אז אין הרבה סיבות לנהל איתך דיון כלשהו כי אתה סתם מדבר באוויר...

נכון נטל המס לא הוגן

אתה מדבר שטויות, אנשים שלמדו והשכילו להתפתח מרוויחים יותר. מי שלא למד והתפתח כלכלית אין לו על מי להלין אלא על עצמו. אין סיבה שעשירים ישלמו יותר מיסים רק כי הם יספגו את זה יותר בקלות, אנחנו לא בברה"מ.

גם כיום אנשים כאלה מרוויחים יפה

אגב מזל שאתה לא גר בשוודיה נראה מה היית אומר על 57%

והנה דוגמא לנפלאות הקומוניזם. כולם אוכלים חרא, אבל לפחות מדובר באותו חרא.

לא קומוניזם ולא נעליים

הנקודה שלי שצריך לקיים מדיניות רווחה וברגע שיש נמצב שבו המעמד העני (גם אלה שעובדים משראה מלאה) אין להם כסף לאוכל ולדברים בסיסים זה ממש לא הזמן המתאים להורדת מסים לשכבות העשירות

בנוסף לזה מבחינה פרקטית:

אם אתה מוריד מס מאיפו תשלים את החסר? התשובה פשוטה: בהדרגה תוריד את תקרת משכורת המינימום ולא תאכוף חוקי עבודה (כמו פיטורים אחרי 9 חודש למי שמכיר...), תשקיעה פחות איפו שאפשר, ופחות תמיכה לאוכלוסיות נזקקות כמו: זקנים, נכים וכו... ובמקרה הזה אתה תהיה "טוב" לאוכלוסיה מסוימת על חשבון אוכלוסיה אחרת

אגב תסתכל פה:

http://www.worldwide-tax.com/

ותסתכל על מדינות כמו : אוסטריה , גרמניה, דנמרק

בשפה פשוטה: סתם כואב לך הלב, אתה מקנא, אז אתה רוצה שהם יסבלו - כי זה יעזור קצת ליצר הקנאה שלך.

במה בדיוק?

אני רק אומר את מה שאני חושב ושגם במדינות אחרות זה כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...