תודה לך, אלי ישי. תודה רבה לך מכל הלב. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תודה לך, אלי ישי. תודה רבה לך מכל הלב.

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הייתי אומר "גאה בממשלה החדשה", כי עד עכשיו הם עשו יותר שטויות מדברים טובים, אבל מצד שני, ביחס לבערך כל ממשלה ב 12 השנים האחרונות.... זו בהחלט התקדמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפרו לי על איזה ראיון של איזה שר מיצרי שהסביר למה הם נטפלים לליברמן, ושהוא הסביר שזה בגלל שליברמן מאיים לפוצץ את סכר אסואן או משהו כזה...

למישהו יש קישור במיקרה?

מצחיק... ליברמן דיבר על זה פעם אחת בהקשר למשהו תאורטי לחלוטין והמיצרים ישר נכנסו לפאניקה והתחילו לפעול נגד טרור בסיני ולפחד מאיזכור השם שלו... כנראה שליברמן באמת היחיד שיודע לדבר ערבית... הוא יצר לעצמו תדמית כמו שאר המנהיגים הערביים שכולם מחפדים מהם ומנסים לא לעצבן אותם- וזה עובד!

בניגוד ל"מנהיגים" האחרים שכל הערבים צחקו עליהם בפנים, הפעם יש ממשלה שתגרום לערבים לחשוב פעמיים על מה הם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי אומר "גאה בממשלה החדשה", כי עד עכשיו הם עשו יותר שטויות מדברים טובים

הם עדיין לא עשו אפילו שטות אחת שעולה לי לראש כרגע.

לעומת זאת, הם תוך ימים בודדים עשו לא מעט דברים טובים: שלילת אזרחות לבוגדים, אמירות חד-משמעיות ולא מתרפסות לגבי מדיניות החוץ של המדינה, ושמירה על האינטרסים שלה, וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- ביטול הקמת מעון רה"מ (לפחות בצורתו הנוכחית והבזבזנית)

- ניסיונות לשינוי שיטת התקציב לפעם בשנתיים

- ואפילו דברים קטנים כגון למנוע דמי השתתפות שערורתיים לחיילים במרתון ת"א (השרה לימור לבנת)

ובל נשכח שלא פרצה מלחמה ישר אחרי הבחירות, והמצב הבטחוני אפילו משתפר, בינתיים. למרבה הפלא, זעקות השמאל על בידוד עולמי גם הן מופרכות ומוכחות כשטויות במיץ ולהיפך - סוף סוף לוקחים אותנו ברצינות.

וכל זה קורה עם ממשלה שעדיין אינה ימנית מספיק לעניות דעתי, אבל השתפרנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק... ליברמן דיבר על זה פעם אחת בהקשר למשהו תאורטי לחלוטין והמיצרים ישר נכנסו לפאניקה והתחילו לפעול נגד טרור בסיני ולפחד מאיזכור השם שלו... כנראה שליברמן באמת היחיד שיודע לדבר ערבית... הוא יצר לעצמו תדמית כמו שאר המנהיגים הערביים שכולם מחפדים מהם ומנסים לא לעצבן אותם- וזה עובד!

בניגוד ל"מנהיגים" האחרים שכל הערבים צחקו עליהם בפנים, הפעם יש ממשלה שתגרום לערבים לחשוב פעמיים על מה הם עושים.

למען האמת, אין לזה ממש קשר לליברמן, אלא לטרור פנים-ערבי (רוב מדינות ערב מפחדות ושונאות את איראן, חיזבאללה וחמאס לא פחות ממני וממך). אגב, ההתבטאות של ליברמן לגבי סכר אסואן הייתה לפני הבחירות ב-2001, בהקשר לפעולות ישראליות אפשריות במידה והסכם השלום ייפסק ונכנס למצב מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חוסיין, מה שלומך? אא... שומע, יש לי פה איזה מזוודה קטנה... תעשה טובה, תעביר אותה לסבתא שלך כשהיא עולה לרגל למכה... יש לי שם חבר שיחכה לה... ותגיד לה שלא תשתהה שם יותר מידי זמן..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חוסיין, מה שלומך? אא... שומע, יש לי פה איזה מזוודה קטנה... תעשה טובה, תעביר אותה לסבתא שלך כשהיא עולה לרגל למכה... יש לי שם חבר שיחכה לה... ותגיד לה שלא תשתהה שם יותר מידי זמן..."

סתבא שלו מתה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עדיין לא עשו אפילו שטות אחת שעולה לי לראש כרגע.

לעומת זאת, הם תוך ימים בודדים עשו לא מעט דברים טובים: שלילת אזרחות לבוגדים, אמירות חד-משמעיות ולא מתרפסות לגבי מדיניות החוץ של המדינה, ושמירה על האינטרסים שלה, וכו'.

בהחלט שיפור לעומת מה שהיה מקודם.

אבל אל תשכח שקל לקצץ בחינוך קשה לקצץ בשרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמירות חד-משמעיות ולא מתרפסות לגבי מדיניות החוץ של המדינה, ושמירה על האינטרסים שלה, וכו'.

באיזה סרט אתה חי?

בהתחלה ליברמן אמר: משא ומתן עם סוריה ללא תנאי מקדים

אחר כך אמר: משא ומתן עם תנאים מקדימים מסוימים

עכשיו הוא אומר: תנו לנו בתחת העיקר שתתיחסו אלי ברצינות :'( :'( :'( :'( :'( :'(

לזה אתה קורא שמירה על האנטריסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...