X-Men Origins: Wolverine - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X-Men Origins: Wolverine - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה סטלן? אתה לא רואה שיחררתי את כל הפסלים כבר

אני מסובב תקרוסלה הפסלים נפתחים לכמה שניות אבל אני לא מצליח לקפוץ לעמוד השלישי (השני בצד ימין למעלה)

מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא שופט אותו ע"פ התמונה שצירפתי (סתם חיפשתי זוית עם ענפים) או בגלל שאין AA בתפריט המשחק.

דווקא אהבתי את הגראפיקה ביחס למשחק hack & slash. אולי לא כל הטקסטורות חדות אבל לא משעמם בעיניים זה בטוח :)

rroonnii, לדעתי אפילו מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה מעניינת....

אז כל משחק אפשר להוסיף ולהגדיר תגרפיקה [יש שם יותר אפשרויות]

מעניין אם זה יפתור את הבעיה בBattlefield 2142 מהפאץ האחרון יש בעיות בAA [אם מפעילים יש כל מיני ריבועים או נקודות- הבעיה הזאת התחילה לאחר הפאץ 1.50]-וזה קורה לכל אחד

מה רציתי לשאול אותך..

בדרייבר עצמו לשים אותן הגדרות כמו בתוכנה? או שבדרייבר אפשר לבטל הכל ולהגדיר רק בתוכנה?

בתוכנה לא מצויין לי 000100C5: 3

הורדתי את זה אם זה משנה nHancer32_2.4.0_5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-SSAA בהחלט נראה יותר טוב :)

אפשר לראות בבירור את היתרון של שיטת ה-SuperSampling במקרה הזה.

בעוד שה-CSAA לא נוגע בכלל בעצים הרחוקים, עם ה-SS הטקסטורה שלהם חלקה לגמרי :xyxthumbs:

אגב, Syndrome, מה הפענוח של ר"ת CS (בCSAA, שכחתי את זה :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה מעניינת....

בדרייבר עצמו לשים אותן הגדרות כמו בתוכנה? או שבדרייבר אפשר לבטל הכל ולהגדיר רק בתוכנה?

בתוכנה לא מצויין לי 000100C5: 3

הורדתי את זה אם זה משנה nHancer32_2.4.0_5

nhancer עובדת עם הפרופילים המקוריים של הדריבר. כל שינוי ב-nhancer נשמר גם לדריבר ולהיפך.

אפשר גם לסגור אותה אחרי שאתה עושה שינויים. היא לא חייבת לפעול ברקע.

קודם כל תוריד גרסא אחרונה מדף הבית : http://nhancer.com (רק במידה והדריבר שלך 182 ומעלה)

תעמוד על הפרופיל הרצוי (או שתיצור אחד אם אין) וגש ל- compatibility \ direct3d \ anti-aliasing compatibility ,

ושם תבחר את התאימות למנוע של UE3. אם אין לך שם את ה-000100C5 אולי אתה עם דריבר ישן :nixweiss:

מקסימום תנסה תאימות אחרת, אצלי יש 5 אפשרויות רק ל-UE3. גם לא צריך לאתחל את המשחק בכדי שהשנויים יכנסו לתוקף, alt-tab מספיק

ד"א, שים לב שבברירת מחדל היא מראה לך רק פרופילים למשחקים מותקנים. בשביל לראות את כל הפרופילים צריך לסמן את זה ב-filters

אגב, Syndrome, מה הפענוח של ר"ת CS (בCSAA, שכחתי את זה :-\)

Coverage Samples.

במקרה של CSAA x8 למשל הוא משתמש ב:

4x Multisampling component and 4 additional Coverage Samples.

שזה דומה ל-MSAA x8 (או 8xQ כמו שזה נקרא היום) אבל פחות כבד על הכרטיס תכל'ס MSAA נותן איכות עדיפה אבל לא שמים לב.

nhancer מסבירה על כל האפשרויות, ככה שגם אפשר ללמוד ממנה. אחד הכלים החשובים יותר לכרטיסי NV. עם זה בכלל חובה, מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עברתי כבר תקטע ההוא מסתבר שצריך ללחוץ פעמיים על המקס של הקפיצה וזה נותן יותר גובה ומגיע לרמפה ההיא

עברתי 2 שלבים בנתיים העלילה מוזרה, האם לדעתכם צריך לראות את הסרט בקולנוע לפני שאני ממשיך? אני מפחד שזה יהרוס לי אחר כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל קשר בין המשחק לסרט מקרי ביותר :lol: הסיפור אותו דבר (בערך) כי שניהם מבוססים על אותו מקור אבל חוץ מזה לא ראיתי קשר ריציני. לא הייתץי מגדיר את המשחק הזה MOVIE BASED, זה שקר, RAVEN התחילו לעבוד עליו לפני שהם בכלל ידעו שיש סרט כי הם אוהבים את הדמות :nixweiss:

למרות שהמשחק לא מדהים, לא בגרפיקה ולא במשחקיות, הוא באמת מתאים לדמות :smile1:

לדעתי כדאי לשחק במשחק, כדאי גם ליראות את הסרט, סרט לא רע בכלל (החיסרון הגדול זה שאין דם בסרט :screwy:, שגם מראה שהקשר בין המשחק לסרט לא גדול במיוחד).

יש דרך להפעיל AA עם כרטיסים של ATI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...