משתמטים... - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משתמטים...

amir85

Recommended Posts

אבל בכל אופן אם אתה מחליט להתעלם מכל מה שאמרתי ועצוב לך במדינה,קשה לך,מרגיש שכולם דופקים אותך (שוב לא בהכרח אומר שזה לא נכון) אז תעזוב,מי מחזיק אותך פה?

תעזוב למקום שאתה חושב שטוב יותר...

למה הגישה הפחדנית הזאות?

אתה צריך להבין שיש אנשים שרוצים לשנות דברים

אתה לא אוהב את זה שהם משתמטים ואת ההפגנה שהם קיימו? לך לשם ותפגין נגדם תביעה את הדעה שלך!

והבעיו פה דוגמה של מס הכנסה:

נכון לא טוב לי שאני משלם מס הכנסה גבוהה אז תמיד יהיו פרזיטים שלא ישלמו אבל יהיו כאלה שיתנו דרכים לשלם פחות להתחמק ואף יעשו הפגנות להורדת המס

כידוע לביטחון המדינה צריך כסף ואותם האנשים יוצאים נגד המדינה ונגד המדיניות שלה אז מה הם כולם בוגדים? צריך לדכא אותם בכוח? או שברגע שהם לא משלמים את המסים לתבועה אותם ואת אלה שמפגינים (אפילו בעד אלה שלא שילמו) לתת להם להפגין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לסכם ולומר שהתגובות המתלהמות שלך לא תורמות לטיעונים שלך

גם התרוצים שלך לא תורמים.

אם אתה תתיחס לנושא התרד ותגיד שהשתמטות זה רע, לא חוקי ושאתה נגד זה (למרות שיש לי תחושה שאתה משתמט בעצמך)

אז אחרי זה כל הטיעונים שאמרת יתקבלו ללא שום בעיה, כמובן תחת הכותרת חדשה של הצעות לשיפור/יעול/קידום... הצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב Rafi,

יש הבדל בין הפגנות למען ביטול גיוס חובה / הורדת המס

לבין מתן עצות איך להשתמט / איך להעלים מס

אומנם אני לא אתמוך במי שיפגין בביטול גיוס חובה, אבל אין לי בעיה איתו (מלבד זה שאני חושב שהוא טועה)

לעומת מי שמחלק עצות איך להשתמט שמקומו מאחורי סורג ובריח.

הפגנות הן אמצעי לגיטימי להבעת דעה ודרך לשנות דברים, בניגוד למתן עצות איך להשתמט או השתמטות

הבעיה (שלי לפחות) היא לא עם הדעה שלהם (למרות שאני לא מסכים איתה),

אלא עם הדרך שלהם להביע מחאה

בדיוק כמו שהבעת מחאה נגד מחירים גבוהים באמצעות גנבה אינה לגיטימית, כך גם זה לא לגיטימי להשתמט (או להפר כל חוק אחר)

בתור אמצעי מחאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בשל שירות צבאי, מיסים הזויים וכו', אנשים רבים וטובים עוזבים את המדינה למקום טוב יותר. יש כמובן את הליצנים שיגידו שעדיף לנו בלעדיהם, אך למעשה מדובר באנשים שנכון להיום סוחבים על גבם את השאר.

עוד הפעם הויכוח האידיוטי הזה... מה אני אגיד לך שיהיה להם לבריאות. אנחנו לא צמיתים בימי הביניים. אדם צריך לחיות איפה שנוח לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין באתר אף לא נגיעה של הטפה להימנעות מגיוס, אך ורק מידע על איך במידה ואתה רוצה.

זה מקרי או שיש קשר ישיר בין geek's של מחשבים לבין ימניות קיצונית?

נראה שיש פה אחדות דעים גורפת.

אולי חדרים חשוכים וחצ'קונים על הפנים מובילים אותך לידי כעס על העולם וניכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מקרי או שיש קשר ישיר בין geek's של מחשבים לבין ימניות קיצונית?

נראה שיש פה אחדות דעים גורפת.

אולי חדרים חשוכים וחצ'קונים על הפנים מובילים אותך לידי כעס על העולם וניכור.

\

אין שום קשר

תמיד היו/ויהיו אנשים קיצונים והם תמיד יצעקו (בגלל זה אתה רואה ושומע אותם יותר) וינסו לכפות את הדעה שלהם על האחר

לדוגמה:

אני לא יודע למה, אבל יש כל מיני חזירים יפי נפש שפשוט דורשים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר עניין של פרספקטיבה ...

אני רואה את עצמי כאזרח שומר חוק, כמו רובנו פה שעשו את חובתם כלפי המדינה

ומבחינתי אתר שמסביר איך להשתמט למשל עלידי פניה לקבן שמסביר איךלבקש מה לבקש ומה לעשות כדי לברוח מהשרות עובר על החוק וזה פוגע בי.

ולהפך אני רואה את החזיר הזה (אדון OINK) יפה נפש מאלה שמאמינים בדמוקרטיה "אמיתית" (ראה תרד האחר) שחושבים שהחוקים הם טובים כל עוד הם מתאימים לאידיאלים שלו.

ותופס תחת על כל מי שלא רואה איתו עין בעין ומלכלך על אותם אנשים יקבל את אותו היחס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ומקבלים דו"ח תנועה על מהירות/חנייה, ישנם אתרים רבים המסבירים כיצד ניתן במסגרת החוק להתחמק מתשלום הדו"ח - שליחת בקשות סרק, התעלמות ממכתבים שאינם בדואר רשום וכו'.

מעיון קצר שלי באתר "פרופיל חדש" (לראשונה בעקבות דיון זה), עושה רושם שהם נותנים אינפורמציה זהה אך רק בעניין האי גיוס לצבא.

כמובן שגיוס לצבא חשוב בהרבה מתשלום דו"חות של המשטרע, אך עבור כל אלו הבוחרים להסתכל על כל החוקים כשווים זה לזה, האתר הנדון הוא כמו כל אתר אחר המתאר דרכי התנהגות כשרוצים לעקוף את החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את עצמי כאזרח שומר חוק, כמו רובנו פה שעשו את חובתם כלפי המדינה

ומבחינתי אתר שמסביר איך להשתמט למשל עלידי פניה לקבן שמסביר איךלבקש מה לבקש ומה לעשות כדי לברוח מהשרות עובר על החוק וזה פוגע בי.

אתה ממשיך לחזור על עצמך שוב ושוב באותה טענה שגויה.

להסביר למישהו כיצד להתנהל מול קב"ן/רופא צבאי במטרה לקבל

פרופיל מסויים(אל תשכח שבחלק מסויים מהמקרים, הבאדם אכן

מאובחן בלוקה בנפשו באופן מציאותי, גם להיות חולה נפש זה לא חוקי?)

היא לא עבירה על החוק.

להחזיק אתר שמייעץ בצורה הנ"ל היא לא עבירה על החוק, נקודה!

להסית בזדון על השתמטות מצה"ל היא אכן עבירה על החוק, מה שבפועל

לא היה כאן.

הצבא זה גוף ביורוקרטי ומסורבל, לעיתים קרובות אתה יכול להתקל בחוסר

רגישות מהרופא הבוחן אותך, אפילו אם המצב שאתה מתאר בפניו אמיתי

ברוב הפעמים אתה "מתחזה עד שיוכח אחרת".

זו גם סיבה טובה שיהיה אתר כזה.

עוד משהו שאתה ממשיך לשדר שהוא נושא בכלל תלוש מכן היגיון

לחלוטין הוא המנטרה "אני נדפק, שכולם יידפקו".

אבל בפועל, בנאדם שהשתמט מתפקיד כלום כזה, בסופו של

דבר רק עושה טובה לצה"ל, עושה טובה לך(תאמין לי, בנאדם כזה

במחלקה שלך בבסיס זה לא הכי נעים) ולעיתים נדירות

זה משפיע עליך ישירות או בעקיפין.

בגלל זה גם להוציא היום פרופיל 21 נפשי זה תהליך קל וזריז,

בנאדם שמראה דרך פנייה לקב"ן על חוסר רצון אמיתי לשרת

ייפלט די מהר(שוב, אני אומר את זה כי אני מכיר אנשים שעשו את זה

מדובר בתקופה של בין שבוע לחודש).

ככה שאתה ממשיך להתלהם, ורק מחזק את הטענות של אוינק.

נ.ב-

לי יש דווקא הרבה אור בחדר ואין לי חצ'קונים, זה הופך אותי לפחות Geek?

חוצפן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה משחק אותה תמים, להגיד שהאתר עוזר לך לעבוד מול המערכת ולא להשתמש

זה כמו להגיד שPIRATE BAY משמש לשיתוף קבצים חוקי ולא למה שכולנו משתמשים בו...

מעבר לזה "להסביר למישהו כיצד להתנהל מול קב"ן/רופא צבאי במטרה לקבל פרופיל מסויים"

במציאות זה מתורגם ללמוד איזה שקרים יש להגיד לקב"נ כדי שהוא ישחרר אותכם מהצבא

כי במידה והבן אדם לוקה בנפשו הוא לא צריך שום אתר, רק לגשת לקב"נ והוא ישוחרר ו/או יקבל עזרה/הפניה לגורמים אזרחים המשך טיפול וכו...

ואני יודע מכיוון שאבא שלי בשרות שלו היה קב"נ, כך שאני יכולתי לקבל כל פרוטקציה שרק רציתי אבל אפילו פתור משמירות לא הוצאתי.

אין דבר כזה חוסר רגישות, מחלת נפש היא לא עניין של סיפור או בעיות בבית או שיש או שאין

ושום אתר לא יעזור לכם כי יתפסו אותכם בדברים הקטנים באין אם זה הצבע של בגלולה או כל דבר אחר שאף אחד מלבד בן אדם אוטנטי לא יכול לדעת.

והסיבה שמתיחסים למתחזים עד שיוכח אחרת זה כי הרוב שמגיע לקב"נ הם ארסים / סתם אנשים שנשבר להם הזין ממשהו / חברה שלמדו מאתרים כאלו ואחרים.

הכי מצחיקים זה כל המפגרים שממציאים סיפורים מפגרים ועושים הצגות, שוב אם יש לך בעיה אתה תקבל.

גן אני חושב שאתם זבלים אבל לא בא בגישה של 'אם אני נדפק אז שכולם ידפקו'

הבעיה פה בהגיון המעוות שלך, ובגישה שלך, שאתה טוב מידי בשביל לבזבז את הזמן שלך בצבא, אתה מאלה שנהנה מהזכויות שנותנים לך אבל מבחינתך חובות זה לפרירים (מה ההבדל בינך לבין כל אלו שבאים בגישת התנו לי, תנו לי...)

ואל תדאג לאנשים כאלה אחרי חודש חודשים אצלנו כולם היו מתזזים דופקים עבודה כמו שעון והולכים הביתה, יש לנו גיבושים עד היום ... (והרוב לא רצו להיות שם, גם אני )

לגבי השיחרור על 21 למי שלא רוצה לעשות את שירות חובה כמו כולנו לא אמרתי שזה לא אפשרי, מה אתה חושב שהצבא שם זין עליכם

או שהקב"ן באמת חושב שיש לכם בעיה, הוא מטיס אותכם על חוסר התאמה... (דרך אגב בדיוק הטיעון הזה שלך פוגע בטיעונים הקודמים שלך).

בכל מקרה אבל אני מבטיח לך שלברוח מהצבא זה בהחלט יהיה מועיל לך מבחינה אישית אבל אל תתפלא אם תתקל בגדרות.

לגבי הנ.ב. זה לא אני אמרתי אלא זה החזיר ליכלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק אותה תמים, האתר לא עובר על שום חוק

כך שאין על מה להעניש אותם.

כנ"ל דעתי על Pirate Bay, לדעתי להעניש אותם

זה כמו להעניש סכין על דקירה.

בנוסף, מצד אחד אתה אומר שהמשטמטים עושים הצגות

אבל מאידך אומר שאין צורך בהם ומי שבאמת זכרי לפטור

כזה ייקבל אותו.

אז למה הנחת הבסיס שלך היא שמישהו שיצא על קב"ן

הוא משתמט?

בנוסף, אבא שלך היה קב"ן בצבא והגעת ליחידה שלא

רצית להיות בה? אני בספק.

בנוסף ציינתי כבר כי אני אישית עשיתי שירות צבאי מלא,

אבל ממש אין לי בעיה עם אנשים שייצאו מצה"ל מסיבות כאלו

ואחרות ואין לי כל צל של ספק ששינוי בשיטות הגיוס והשיבוץ

(שיבוץ שבעיקר מתבסס על "שמור לי אני אשמור לך")

מוקדם ככל שיגיע אם בכלל יגיע, מבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממשיך לחזור על עצמך שוב ושוב באותה טענה שגויה.

להסביר למישהו כיצד להתנהל מול קב"ן/רופא צבאי במטרה לקבל

פרופיל מסויים(אל תשכח שבחלק מסויים מהמקרים, הבאדם אכן

מאובחן בלוקה בנפשו באופן מציאותי, גם להיות חולה נפש זה לא חוקי?)

היא לא עבירה על החוק.

להחזיק אתר שמייעץ בצורה הנ"ל היא לא עבירה על החוק, נקודה!

להסית בזדון על השתמטות מצה"ל היא אכן עבירה על החוק, מה שבפועל

לא היה כאן.

הצבא זה גוף ביורוקרטי ומסורבל, לעיתים קרובות אתה יכול להתקל בחוסר

רגישות מהרופא הבוחן אותך, אפילו אם המצב שאתה מתאר בפניו אמיתי

ברוב הפעמים אתה "מתחזה עד שיוכח אחרת".

זו גם סיבה טובה שיהיה אתר כזה.

תעשה לי טובה.

פתאום כל נער שמגיע לגיל 17 וחצי ניהיה חולה נפש? פתאום כל נערה שהלא הפריע לה להתמזמז באוטו של חבר שלה בשבת פתאום דתיה?

תעשה לי טובה אותם "חולי נפש" שאין להם עבר רפואי שמציין משהו קרוב לזה ואחרי זה הם יהיו בעלים תפקידים שבחיים לא יתנו לחולה נפש.

הבעיה העיקרית שאותם חולי נפש פתאום הופכים למנהלים וכו'... מי נותן לחולה נפש להיות מנהל? הבעיה היא לא הצבא (לא ששם הכל וורוד)

הבעיה היא הנוער, שמה לעשות? מחונכים בצורה עקומה למדי:חסרי ערכים,מפונקים,אגואיסטים ולא מסוגלים להתסגל לשום דבר שמחוץ למה שהכירו לפני זה.

למה להם "לבזבז" שלוש שנים מהחיים שלהם כשהם יכולים "לממש" את עצמם ממילא יש לנו את הגולנצ'יקים והמגבניקים שיעשו את העבודה המלוכלכת אני מעדיף להיות בבית ולישון יותר משש שעות.

רק אל תשכח שעוד כמה שנים גם אותם מגניקים וגולנצ'יקים יחשבו למה רק אנחנו נושאים בנטל שיש עוד 75% שלא מזיז להם תשערה מה שיקרה באותו רגע זה שנאבד את המדינה.

לכל מהלך יש תגובה נגדית.

ותחשוב על זה ככה...

אם נגיד פתאום המשטרה מתחילה לחלק דוחות חניה של 2000 דולר לדו"ח אז מה אתה תפסיק לחנות את האוטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...