למי מתאים האובונטו? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי מתאים האובונטו?

Jenia24

Recommended Posts

קודם כל אני לא ממש מבין בזה אבל נמאס לי מהווינדוס.

האם הוא מתאים לי בתור משהו שמשחק פה ושם במשחקים ובדר'כ גולש ומסתכל סרטים?

יש בעיה של תוכנות פופולאריות שלא תומכות בו או דרייברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol:

אכן חוש הומור מפותח יש לך.

הן חינמיות ברובן ואולי יספיקו לרוב המשתמשים,

אבל הן בטח לא ברמה של תוכנות לחלונות וכמובן שההיצע הרבה יותר קטן.

אבל אני באמת לא מתכוון לפתוח בדיון בנושא עם פאנבוי של ,

כל מי שהשתמש בשתי המערכות ידע מצויין את התשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק, אפשר לשחק כבר דום בכל הספרות על עם CEDEGA

ועוד משחקים רבים , חפש בגוגל את השם באתר יש רשימה ארוכה של כל המשחקים שאפשר להפעיל עם התוכנה הנ"ל בלינוקס

הבעיה היחידה היא שזה עולה כסף להשיג העתק של התוכנה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה המספרים זובי? בכל מקרה אני לא רוצה להפוך את זה לדיון מהסוג הזה, זו סתם התנצחות , שורה תחתונה כן על וינדוס אקס פי משחקים עובדים הכי טוב, אף אחד לא אומר שלא, אבל בכל זאת אנשים צריכים לדעת שיש אלטרנטיבה ואני דווקא ראיתי איכות תמונה של דום שלא משתמעת לשני פנים, אני באמת לא יודע על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק, אפשר לשחק כבר דום בכל הספרות על עם CEDEGA

ועוד משחקים רבים , חפש בגוגל את השם באתר יש רשימה ארוכה של כל המשחקים שאפשר להפעיל עם התוכנה הנ"ל בלינוקס

הבעיה היחידה היא שזה עולה כסף להשיג העתק של התוכנה הזו.

כמה מהמשחקים שמוזכרים בפורום משחקים בעשרים העמודים הראשונים רצים על ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה המספרים זובי? בכל מקרה אני לא רוצה להפוך את זה לדיון מהסוג הזה, זו סתם התנצחות , שורה תחתונה כן על וינדוס אקס פי משחקים עובדים הכי טוב, אף אחד לא אומר שלא, אבל בכל זאת אנשים צריכים לדעת שיש אלטרנטיבה ואני דווקא ראיתי איכות תמונה של דום שלא משתמעת לשני פנים, אני באמת לא יודע על מה אתה מדבר.

יש לי מנוי בתשלום בCEDEGA, לא משתמש בו כבר שנה ממשיך לשלם בשביל לתמוך בהם, מעניין לי את הביצה DOOM3, עם כל הכבור להמיר משחק OpenGL זאת לא חוכמה גדולה, משחקי D3D נורמאליים מציגים ארטיפקטים מפה ועד להודעה חדשה, צריך לעבוד עם הגדרות תמונה מאוד ספציפיות והביצועים על הפנים.

COD4 לדוגמא, רץ על CEDEGA על Medium ב25FPS, על ה4850 שלי, ומציג ארטיפקטים לא מעטים. על על v.high הFPS נושק לתלת ספרתי...

WOW על הגדרות Shadow על כל דבר מעבר ל Blob הבסיסי, מוריד את הFPS מתחת ל10.

SoaSE לא רצה לעבוד בכלל

Half Life 2 Ep 2, ארטיקפטים על ימין ועל שמאל בכל דבר מעבר לDX7 על הכרטיס שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המספרים והביצועים של wine על לינוקס.

כמובן שה 40% שמישהו זרק הוא יותר wishful thinking מאשר מידע בדוק ומבוסס.

אז כדי שאותו כותב ידע את המספרים באמת, וגם לכל השאר הנה קישור לבנצ'מרק שמריץ משחקי חלונות על לינוקס+wine, על חלונות XP, ועל ויסטה. למרבה ההפתעה משחקים על אמולציה של wine רצים יותר מהר מאשר על ויסטה וטיפה יותר איטיים מאשר על XP

כאשר wine מצליח להריץ תוכנת חלונות אז מהירות הריצה שלה היא כמו בחלונות או קרוב מאד לכך. יושם לב שחלונות מריץ תכניות לינוקס הרבה יותר לאט......... (חח, לא מריץ בכלל)

הנה הקישור:

http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=681&num=1

[br]פורסם בתאריך: 6.05.2009 בשעה 19:08:49

משחקים לא ממש תוכל לשחק,

תוכנות יש הכל, וב99% מהמקרים הם פחות טובות מהאלטרנטיבות שיש לחלונות.

הא????

משחקים הוא יוכל לשחק ראה כאן למשל:

http://rangit.com/software/top-8-linux-games-of-2007/

זה אתר מ2007 ואם תרצה ללמוד ולדעת, חפש ותמצא שהמשחקים התווספו והשתכללו. זה פחות מההיצע שיש לחלונות (וזה לא קשור לאיזו מערכת עדיפה) אבל זה בטוח לא הטענה (השקרית) "משחקים לא תוכל לשחק"

לגבי טוב יותר או פחות זה ויכוח עקר. לרוב התכניות שוות כי התכניות הטובות של לינוקס זמינות גם עבור כי הקוד פתוח והמירו אותן לחלונות. הדסקטופ הלינוקסי לא נופל מזה של - ההיפך הוא הנכון, הוא דורש הרבה פחות משאבים. הדבר החשוב ביותר הוא שבלינוקס אני לא מרגיש כמו שמנסים להצר את צעדיו - יש לי ה-כ-ל והקהילה עצומה. נסה, אולי תהנה מהעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט דמגוג חתיכת מסכן, הם מריצים שני משחקי OpenGL ישנים, כאשר אחד מהם מאוד מאוד ישן( ET = Quake 3 Engine, על כרטיס מסך מובנה של , בשני המצבים הביצועים על הפנים. ואין שום אפשרות להגדרות גבוהות במשחק שדורשות אינטרקציה מאוד נרחבת עם ועם Direct3D.

אני מדבר על משחקים עדכניים(Call of Duty 4 היה האחרון שבדקתי), על חומרה אמיתית(GF7900GT/HD4850), ולא על השטויות שאתה מביא כאן.

מטצער לבשר לך זאת, אבל האמולציה של Direct3D בCEDEGA היא רחוקה מלהיות מושלמת, האמת שהיא רחוקה מלהיות רחוקה מלהיות מושלמת אפילו.

אמולציה של רוב הדברים של DirectX9 עובדת, על 10 כמובן ומעלה אין מה לדבר עכשיו, אבל יש המון באגים, והביצועים על הפנים.

המשחקים יעבדו בהגדרות נמוכות, ו אתה בחיים לא תקבל אותה חוויית משחק כמו שעל , בין אם זה שחצי מהדברים לא מרונדרים כמו שצריך, לפעמים סתם חסרים, או לפעמים יוצרים ארטיפאקטים וויזואליים שלא מאפשרים לשחק כמו שצריך. או בין אם זה שהביצועים באותה רמה הרבה יותר נמוכים מהביצועים על מערכת מקבילה בחלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל דבר לגופו של עניין בלי לתת לי ציונים. אוקיי?

שנית - בדקת את הקישור הנוסף? הם לא ישנים בקישור ההוא והם ממשיכים להתפתח. יש גם משחקים לא חינמיים ללינוקס וכולם נייטיב לגמרי. מה שאומר שהטענה "משחקים לא תוכל לשחק" היא שקרית. כהתחלה אפשר לקרוא את שנתתי קודם וגם למשל את את:

http://www.phoronix.com/scan.php?page=category&item=Linux%20Gaming

ההיצע בחלונות גדול יותר אבל אפשר ליהנות ממשחקים חופשיים, חינמיים או קינייניים, לפי בחירתך, ברמה גבוהה מאד גם בלינוקס. וכן, על החומרות הכי חדישות כמו שמראה הסקירה הבאה:

http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=amd_radeon_hd4890&num=12

לגבי WINE - מה שנתתי אמנם ישן, אומנם חומרה פחות מודרנית אבל עדיין טוב יותר באמולציה מאשר נייטיב. כשלעצמו, WINE (ולא cedega) הוא פרוייקט מדהים אבל הוא לא פלטפורמת משחקים עיקרית בלינוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט דמגוג חתיכת מסכן...

עזוב דמגוג הוא עובד עלינו בעינים ההשואה שם ל VISTA RC1 ! עם גיגה זכרון

כאשר יצרני החומרה (NVIDIA ו ATI) הוציאו דריברים נורמלים ל לVISTA רק איזה חצי שנה אחרי יציאתו ...

טוב שהוא לא בחר משהו עם מערך שם בזמנו הביצועים היו פחותים אפילו במאות אחוזים, קיצר כשרוצים ליצר תוצאות תמיד אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...