למה לדעתי ויסטה טובה מWINDOWS7.... - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לדעתי ויסטה טובה מWINDOWS7....

bad-sector

Recommended Posts

לעניין של הסרביסים שמתי לב כבר ממזמן ואני מכבה כאלה לא דרושים כבר מXP

וגם אם העלו את הרענון מ30 ל60 (למה לא עשו את זה קודם?) מה שאמרתי עדיין תופס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לעניין של הסרביסים שמתי לב כבר ממזמן ואני מכבה כאלה לא דרושים כבר מXP

וגם אם העלו את הרענון מ30 ל60 (למה לא עשו את זה קודם?) מה שאמרתי עדיין תופס

אם אני לא טועה בSP2 זה הועלה גם, לא התקנתי את הבילד האחרון(RTM ד"א, עדיין לא מבין איך לא עשו על זה שרשור כאן) עדיין.

Win7 זה אסון מבחינה אחת, קניתי רשיון של , למה אני צריך לשלם על עוד רשיון שנתיים אחרי זה בשביל לקבל עדכונים שהובטחו למערכת שלי?

אנשים הרסו את המותג, MS קברה אותו ועשה copy paste לאחד חדש, אני לא רואה שום סיבה למה אני אמור לכסות את עלות הפרסום שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה בSP2 זה הועלה גם, לא התקנתי את הבילד האחרון(RTM ד"א, עדיין לא מבין איך לא עשו על זה שרשור כאן) עדיין.

Win7 זה אסון מבחינה אחת, קניתי רשיון של , למה אני צריך לשלם על עוד רשיון שנתיים אחרי זה בשביל לקבל עדכונים שהובטחו למערכת שלי?

אנשים הרסו את המותג, MS קברה אותו ועשה copy paste לאחד חדש, אני לא רואה שום סיבה למה אני אמור לכסות את עלות הפרסום שלה.

במידה ואתה מקבל את כל העדכונים של "win 7" בתוך SP2, למעט הסקין, מה אכפת לך אם מישהו שרוצה שיקראו לזה 7 ולא ויסטע ישלם כסף?

ניסיתי לבדוק את מה שאמרת לגבי refresh 30fps ב-GUI של ויסטע, לא מצאתי שום מידע בעניין. אבל במידה ואכן העלו אותו ל-60fps, זה לא היה אמור לקצר את זמן הסוללה? כי ממה שהבנתי, זמן הסוללה ב-7 ארוך יותר מאשר ב-vista

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ב7 בעיות התאימות של 64ביט יפתרו?

הרבה מבעיות התאימות של וויסטה 64 כבר ניפתרו בעדכונים ואני מדבר מניסיון

תתקין 64וויסטה ותעשה עדכון דרך האתר שלהם וספק אם יהיו לך בעיות שאין בוויסטה 32

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הדעות השליליות על זה פשוט בולשיט

בזמנו התקנתי עם אותו מפרט בצד רק עם 1GB זיכרון SP0 (בלי כלום) וממש לא היה נורא כמו שכולם מתארים את זה אפילו עם 2GB

ניסוי מוג'בה רק מדגים את העיקרון הזה שאנשים הם עם "דביל" שלא רואה מה באמת יש לו מול העיניים ומושפע כמעט ב100% מדעות של אנשים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות. שמיקרוזיפט ירמו את עצמם, "הניסוי" שלהם כלל נציג מטעמם שמראה לאנשים לכאורה שתי מערכות הפעלה שונות, כמעט ולא היתה נגיעה בפיצ'רים השונים וה"נסיינים" כלל לא זכו להתנסות בעצמם במערכות ההפעלה בזמן הניסוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שזאת לא חוכמה גדולה כשהם קובעים את כל התנאים :nono:

אין לי ספק שיש גם מימד פסיכוסומטי לעניין, אבל בהחלט לא כפי שהם מציגים אותו.

הייתי מקבל את זה אילו הם היו נותנים ל"נסיינים" לשחק בעצמם עם שתי המערכות הפעלה או לפחות מראים להם את הפיצ'רים השונים, כולל הדלקה וכיבוי. סה"כ תפקיד הנסיינים ב"ניסוי" הפסבדו-מדעי בשקל 90 שלהם היה לצפות בנציג מטעם החברה(אינטרסנט) מדגים להם שימוש בלכאורה שתי מערכות הפעלה שונות.

מיקרוזיפט עשו את הכל בעצמם ובתנאים שלהם, לך תדע מה בדיוק ההגדרות שהיו שם ואם לא היו כל מיני "עידודים" או "משיכות" מצד המוכר לכיוון מסויימת או אם הם התעסקו שם עם משהו. זה כמו להאמין למחקר של חברות הטבק שטוען שעישון לא גורם לסרטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מי אתה חושב שאתה עובד?

Test procedure

The Mojave Experiment is a public case study designed by to determine computer user's thoughts of Windows Vista, in the absence of preconceived bias. The study begins by asking the participant's thoughts of Windows Vista, with their answers based solely on their knowledge from word of mouth alone. They were then asked to rate Windows Vista, from 0 to 10. Next, the participants were introduced to Windows "Mojave". This was actually Windows Vista, rebranded to prevent preconceived bias. The users were guided by a assistant to test "Mojave". After the test, the participants were then asked to rate "Mojave", from 0 to 10. The participants were then revealed that "Mojave" was simply Windows , rebranded.

כן, היה שם נציג

כן, הוא "הדריך" אותם בזמן שהם ניסו בעצמם את המערכת

אז? זה לא רלוונטי וזו לא הפואנטה של הניסוי... אתה מקיסט במקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל בצד ימין, אני ממש לא חובב .

וזה עוד יותר גרוע אם הניסיון של "הנסיינים" עם "שתי המערכות הפעלה" היה על מחשבים שונים, חוץ מזה שזה מה שמיקרוזיפט טוענים. בכל מקרה זה ניסוי שבוצע ע"י גוף בעל אינטרסים וככזה הוא שווה מבחינתי כקליפת השום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת 2 מחשבים שונים?

תגיד לי מאיפה אתה מביא את השטויות האלה..? אם אתה רוצה להתווכח על שטויות מומצאות פה זה לא המקום

אין "אם... אז" אין "אולי" ואין "ככה וככה" יש ניסוי ויש תוצאות ויש מספיק מקרים מחוץ לניסוי שמדגימים בדיוק אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...