שאלה | GTX 275 של אסוס או EVGA ? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | GTX 275 של אסוס או EVGA ?

nerya40

Recommended Posts

deelad תפסיק להיות פאנבוי, בכל אשכול שממליצים ATI אתה חופר על בעיות שכבר נפתרו ונעלמו

ההשוואה נועדה להוכיח שאפשר להגיע לביצועים של 285GTX ב800 שקל פחות, ולמה שתנסה לעשות OC ל285 אחרי שתקנה אותו? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב, את ה gtx275 וה hd4890 אפשר להשיג בכ-1400ש"ח בארץ. אני לא רואה סיבה להעדיף דווקא את ה-4890 מביניהם.

הרי ה-275 ב-OC גם יעקוף 285 וגם יתן תמורה טובה יותר מה-4890 (אם לא בביצועים אז בכל מה שמסביב)

בינתיים רוב הביקורות שקראתי מסכמות עדיפות ל-275. אבל אצל lol_minbet הן עוברות סלקציה קפדנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, את ה gtx275 וה hd4890 אפשר להשיג בכ-1400ש"ח בארץ. אני לא רואה סיבה להעדיף דווקא את ה-4890 מביניהם.

הרי ה-275 ב-OC גם יעקוף 285 וגם יתן תמורה טובה יותר מה-4890 (אם לא בביצועים אז בכל מה שמסביב)

בינתיים רוב הביקורות שקראתי מסכמות עדיפות ל-275. אבל אצל lol_minbet הן עוברות סלקציה קפדנית.

זה ממש לא רלבנטי.. רוב הביקורות גם אומרות בפירוש שה-GTX260/4870 מספיקים מעל ומעבר.

שני הכרטיסים לא כדאיים, לפחות לא במצב השוק בארץ

לבחור שלא מפסיק להתווקח,

הייתי מת להגיד להורים שלך שאתה שורף את הכסף שלהם ולראות אותך בוכה אחרי שהם יגידו לך שאין מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נעזוב שניה את "זה ממש יקר הכרטיס הזה" ונתמקד יותר ב"אוקיי זה מה שאני צריך ופה אני יכול גם לחסוך",

לטווח הקצר ולטווח הארוך לא GTX260 ולא GTX275 יגבילו אותך, ואיפה שכן GTX260 יגביל אותך (מה שממש לא קורה בקלות) גם הGTX275 יגביל אותך.

השאלה היא למה על אותה התוצאה לשלם כמעת כפול מחיר.

אז נכון, הGTX275 חדש יותר ומתקדם יותר, אבל ברמה כזאת זניחה שלדעתי אפילו לא שווה התייחסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא רלבנטי.. רוב הביקורות גם אומרות בפירוש שה-GTX260/4870 מספיקים מעל ומעבר.

שני הכרטיסים לא כדאיים, לפחות לא במצב השוק בארץ

לבחור שלא מפסיק להתווקח,

הייתי מת להגיד להורים שלך שאתה שורף את הכסף שלהם ולראות אותך בוכה אחרי שהם יגידו לך שאין מחשב

* להתווכח .

תאמין לי שאני יודע מה אני עושה :)

זה לא שאני משלם על כרטיס מסך 500000000000000000000000000000000000000000000 ש"ח . אז אתה צודק, זה לא משתלם .

זה בסך הכל הפרש של 500 שקל אפילו פחות.

אפשר להתמודד עם זה.

ולא רק, ה 275 GTX הרבה יותר טוב מה 260 GTX המעפן הזה.

יש לי חבר שיש לו את ה 275 GTX והוא אומר שהוא מרוצה ממנו ולא מתחרט כלל.

אז יש לי מישהו שאני יכול לראות עליו שהכל בסדר.

אם באמת ה 275 GTX וה 285 GTX וה 280 GTX וה 295 GTX סתם לא מנוצלים . אז למה ייצרו אותם ? לכיף ?

אתם משווים בין 260 GTX ל 275 GTX שלא אמור להיות הפרש כזה גדול, כי הוא ברמה לידו.

בין כל דגם יש הפרש של כמה אחוזים. אם תשווה בין 295 ל 250 . אתה תראה באמת הבדל.

אבל בין 295 ל 285 . לא תראה הבדל.

בין 275 ל 280 לא תראה הבדל גדול. כי ככה זה .

אולי כדאי לרדת ל 250 GTX כי אין הבדל כזה גדול בינו לבין ה 260 GTX.

לא ייצרו את הכרטיסים החזקים סתם !

הם נועדו כדי להפעיל משחקים כבדים על פול רזולוציה למשך זמן רב.

ויש לי שאלה אלכם, פעם הצעתם למישהו לקנות כרטיס מסך יותר טוב מ 260 GTX ?

גי נראה לי שגם מישהו שיהיה לו תקציב של 50 אלף שקל אתם תציעו לו את ה 260 GTX.

תבינו, ה 260 GTX הוא רק כרטיס משתלם מבחינה כספית !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה לא אומר שהוא הכרטיס הכי טוב או הכרטיס הכי שווה לביצועים וכל מיני חרטות שאתם אומרים.

אתם ממש מנסים לחסוך בכסף. די ! אם יש לבנאדם תקציב גבוה תנו לו להנות עם כרטיס מסך איכותי וחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* להתווכח .

זה לא שאני משלם על כרטיס מסך 500000000000000000000000000000000000000000000 ש"ח . אז אתה צודק, זה לא משתלם .

אפשר להתמודד עם זה.

אם באמת ה 275 GTX וה 285 GTX וה 280 GTX וה 295 GTX סתם לא מנוצלים . אז למה ייצרו אותם ? לכיף ?

אתם משווים בין 260 GTX ל 275 GTX שלא אמור להיות הפרש כזה גדול, כי הוא ברמה לידו.

תבינו, ה 260 GTX הוא רק כרטיס משתלם מבחינה כספית !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה לא אומר שהוא הכרטיס הכי טוב או הכרטיס הכי שווה לביצועים וכל מיני חרטות שאתם אומרים.

אתם ממש מנסים לחסוך בכסף. די ! אם יש לבנאדם תקציב גבוה תנו לו להנות עם כרטיס מסך איכותי וחזק.

אתה הולך לשחק על מסך 22" , נראה לך באמת שתרגיש בהבדל בין 260 ל275?? אז יהיה רשום שיש לך 80 FPS ולא 75 , ממש משמעותי...

קח ת'כסף ותשקיע אותו בדברים חשובים כמו ציוד היקפי איכותי או במארז וספק כוח איכותיים ולא בפריט שההשפעה שלו לא תורגש אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים על איזה ציטוט שלו אני מדבר...

אתה מפגר. אתה פשוט לא יודע כלום ובשלב הזה של החיים שלך אתם גם לא מוכן לדעת. וכמו שאמרתי לפני דיי הרבה זמן, "לך תסביר להם שהם יודעים בדיוק כלום"!!!

אולי תפסיק שניה להיות ילד ותקשיב?.... זה כבר ממש מעצבן אותי.

יש פה המון אנשים טובים שיודעים הרבה יותר ממך ועם ניסיון של המון שנים. (חלקם קנו את הכרטיס מסך השלישי שלהם עוד שאתה עדיין לא היית בשא"ש!

פשוט תקשיב ותפסיק לבזבז כסף.

שוב מצטער על השפה אבל זה הגיע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* להתווכח .

אפשר להתמודד עם זה.

אני מצטער אבל באמת שלא קראתי כל כך הרבה דברים לא הגיוניים במכה אז הנה כמה דברים להסדיר את המחשבה:

GTX260 המעפן הזה? עובדה שהמספור האידיוטי של NIVIDIA הצליח להשפיע עליך.

הGTX260\GTX275\GTX285 הם כרטיסים שבאמת לא שונים בהרבה מאחד לשני וכולם לא משנה מי מביאים תוצאות פשוט מעולות במשחקים (מעל ל60FPS בכמעת כל המשחקים תחת הגדרות גבוהות שזה אומר שגם ככה אין טעם לעלות, 60FPS הוא מספר הפריימים לשניה המקסימאלי שהמסך שלך במקרה והוא LCD יכול להציג לך גם ככה)

הGTX295 הוא בכלל סיפור אחד מכיוון שבו כבר יש לך 2 ליבות גרפיות הדומות לGTX260 (וגם קצת לGTX280) בנתונים שלהם מה שאומר עוצמה כמעת כפולה.

ומי אמר שהם לא מנוצלים? השאלה היא מהו המסך שלך, וכם GTX295 הוא כרטיס שמדמם מעוצה ואני אישית הייתי ממליץ אותו לבעלי מסכי 30'' ברזו' של 2560X1600 שגם שם מביא תוצאות פשוט מעולות.

ועוד איך שכן וההסבר למעלה מתי אתה כן תראה^

פעם מישהו בא לפה עם מערכת מדממת מעוצמה וצמא לכח על מסך ענקי?

תבינו, ה 260 GTX הוא רק כרטיס משתלם מבחינה כספית !

ואת זה אתה אומר כי אשכרה ניסית אותו והוא לא ריצה אותך?

אז באמת נריה, אנחנו לא אומרים לך סתם דברים כי תאמין לי שאתה לא הראשון, לא השני, ולא השלישי שהתייעץ איתנו לגביי הנושא הזה לפחות בחצי שנה האחרונה.

ולכל אלה שמגיבים על אופיו של הבנאדם ויורדים לקטנות אתם מתבקשים להפסיק, כי בסך הכל אנחנו פה לעזור.

משהו קטן מעצמי, לי יש את הGTX285 שהוא נכון להיום כרטיס ממש לא משתלם, אני השגתי אותו בדיל יחסית טוב וגם כי לא היה GTX260.

אם היית בא היום ושואל אותי האם הייתי מוכן לקבל את ההפרש וכרטיס GTX260 הייתי אומר לך בוודאות - כן.

(מסך 24'') כי מה שהיית בעצם מציע לי זה לקבל ביצועים שברובם זהים לחלוטין לביצועים שאני מקבל רק בחצי הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי לתת לבחור לדבר עם EAD שהיום רשם עד כמה הוא מצטער על המחשב שהוא בנה/קנה בסכום כסף נכבד והיום מצטער על ההוצאה המוגזמת שלא נותנות לו שום דבר (שתבין שרק על המעבד הוא שילם 6,000 ש"ח בערך) והדבר היחיד שהוא שמח שהוא קנה זה ציוד היקפי איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו שזה יעזור...

פותח בדיון, אם אתה בא לכאן כדי להתייעץ\לקבל המלצה אז קח אותה ותחליט בעצמך אם להשתמש בה או לא. שוב אני אומר, יש פה המוןןן אנשים שיודעים הרבה יותר ממך ואתה יכול לסמוך עליהם. אין לנו שום אינטרס לתת לך משהו שלא יספק אותך\מבוזבז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי לתת לבחור לדבר עם EAD שהיום רשם עד כמה הוא מצטער על המחשב שהוא בנה/קנה בסכום כסף נכבד והיום מצטער על ההוצאה המוגזמת שלא נותנות לו שום דבר (שתבין שרק על המעבד הוא שילם 6,000 ש"ח בערך) והדבר היחיד שהוא שמח שהוא קנה זה ציוד היקפי איכותי.

בוקר טוב לך, הוא פתח את הדיון לפני יומיים, ותסתכל בעמוד הראשון בדיון הזה, על ההודעה שלי...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=406599.msg3491497#msg3491497

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...