שאלה | GTX 275 של אסוס או EVGA ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | GTX 275 של אסוס או EVGA ?

nerya40

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם ל- יש תוכנה להגברת מתחים:

http://www.evga.com/articles/00462/

אבל היא עדיין לא תומכת ב-GTX275 בגרסתה הנוכחית.

התמיכה של evga הרבה יותר משובחת מזאת של (אני גם מתעב את האתר הרשמי של :) )

מלבד התמיכה של יש אחלה תמיכה בפורומים המפותחים שלהם. אחריות לכל החיים ותוכניות step-up (שפחות רלוונטיות לנו)

asus ידועים בשימוש ברכיבים איכותיים יותר על לוחות האם שלהם. לא בטוח מה הולך עם כרטיסי המסך, ובכלל איך זה היה בא לידי ביטוי במידה ו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך לחלק את הפורום הזה להמלצות ולשאלות, כי ביחד זה ממש מרגיז וחוזר על עצמו...

בעצם יש לי רעיון יותר טוב, מי שמבקש המלצה כללית.. יבקש המלצה כללית.

ההצעה שלך הייתה נכונה, במידה וכל מי שהיה נכנס ושואל שאלות היה מכיר את כל החומרה הקיימת, ואת כל המחירים והמבצעים שיש...

אבל ישראלי מצוי, רואה מספרים גדולים יותר, והוא חושב שהם בהכרח טובים יותר, או רואה מבצעים טובים מאוד, ואז לא אכפת לו מה המספר, אפילו אם זה חרא של כרטיס...

תמיד כדאי להסב את תשומת הלב של פותח הדיון לדברים יותר משתלמים, ובחירתו של פותח הדיון אם להתעלם מזה או לא...

(ואז בסופו של דבר, הוא יפתח לך דיון כמו זה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=406398.0;topicseen)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראלי "ממוצע" שכבר הצליח להגיע לפורום הזה לשאול שאלה, אמור לדעת על מה מדובר, אחרת היה מבקש המלצה.

אם הוא בוחר כרטיס לפי המספר, בלי לבדוק ביצועים ומחירים - מגיע לו לשלם יותר ! גם לחנויות מותר להרוויח, גם הם בני אדם :lol:

חוץ מזה פותח התרד הספציפי אמר בעצמו: "לא משנה המחיר שלהם. אני מדבר רק מבחינת איכות, מי יותר טוב"

ואם אבא שלו מליונר, הוא חייב לשתף את כל הפורום במידע הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספיק אם הספקולציות ונחכה לפותח הדיון (שאני מתערב שהוא ילד שההורים קונים לו מחשב והוא מנסה לדחוף לשם דברים כמה שיותר יקרים מבלי להבין משהו בתחום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראלי "ממוצע" שכבר הצליח להגיע לפורום הזה לשאול שאלה, אמור לדעת על מה מדובר, אחרת היה מבקש המלצה.

אם הוא בוחר כרטיס לפי המספר, בלי לבדוק ביצועים ומחירים - מגיע לו לשלם יותר ! גם לחנויות מותר להרוויח, גם הם בני אדם :lol:

חוץ מזה פותח התרד הספציפי אמר בעצמו: "לא משנה המחיר שלהם. אני מדבר רק מבחינת איכות, מי יותר טוב"

ואם אבא שלו מליונר, הוא חייב לשתף בזה את כל הפורום ?

הדיון הזה חייב להתקיים תחת דיון של משתמש?

עשו טובה ותדונו בזה בפרטי.

שורה תחתונה לסיכום

בכל מקרה ה - GTX 275 הוא כרטיס לא משתלם כשבקצת יותר מחצי המחיר שלו יש GTX 260.

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואייי , איך אתם מסיקים מסקנות סתם ככה .

ואני לא ילד. אני כבר בן 15 !!!!!!!!!!!!!!!!!

לא שאלתי לפי מחיר וזה לא כי אני מיליונר. זה כי אני רוצה לדעת מה יותר טוב בכללי בלי קשר למחיר !!

פעם, אני הקשבתי כמו טמבל למוכר מחשבים שדיבר בדיוק כמוכם !!!

הוא אמר לי קח את ה 5500 GX !! ואני אמרתי לו, אני רוצה משהו יותר טוב. והוא אומר , אתה לא צריך , זה סתם יקר ולא משתלם .

ואז השתכנעתי. בגללו היה לי כרטיס מסך מעפן שהיה ירוד כבר בחצי שנה הראשונה.

אם אני אקח את ה 260 GTX הוא עוד שנה יהיה כרטיס עלוב !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ואז מה אני אעשה ?? אקנה חדש ?? למה לי ?? כל שנה לבזבז כסף על . נראה לכם באמת ??

קונים אחד איכותי שיספיק לי להרבה זמן

כי אני רוצה שכל זה יספיק לי ל 3 שנים . ואז אני יהיה בצבא. וכבר אני לא אצטרך יותר מזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא ילד. אני כבר בן 15 !!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

כי אני רוצה שכל זה יספיק לי ל 3 שנים . ואז אני יהיה בצבא. וכבר אני לא אצטרך יותר מזה .

תבין, שהשורה האחרונה שהעתקתי לך, ממש אבל ממש לא תתקיים בחיים, לא משנה איזה כרטיס תקנה היום, הוא יחזיק לך מקסימום שנה וחצי...

מציעים לך כרטיס זול יותר, עם ביצועים כמעט זהים, ואם לא היית בן 15, והיית מבין משהו באחוזים, לא היית מגיב כמו שהגבת.

דרך אגב, מומלץ שתקרא את התגובות שנותנים לך לפני שאתה כותב, כי אם היית נכנס ללינק הזה שהבאתי, והיית קורא אותו, היית מבין כמה דברים.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=406398.0;topicseen

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד למוכר בחנות אין לנו אינטרסים ולכן אתה יכול לסמוך על מה שמציעים לך.

אין הבדל ביצועים מורגש בין GTX 260 ל - GTX 275, בזמן משחק לא תשים לב להבדל.

וכתיבה עם הרבה סימני קריאה לא מעידה כל כך על בגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...