שאלה | GTX 275 של אסוס או EVGA ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | GTX 275 של אסוס או EVGA ?

nerya40

Recommended Posts

באמת שאין לי כוח להתווכח על זה כי לא נגיע פה להסכמה.. סתם מעניין אותי אילו תוצאות "לא רלוונטיות" נכנסות לטבלה?

תוצאות ברזולוציות נמוכות, תוצאות בלי פילטרים, תוצאות שהכרטיסים מראים FPS מעל 60 (למשל 90 לעומת 65, הבדל חסר חשיבות מעשית שמשפיע על הטבלה המסכמת).

יש המון (ויש להם גם משחקים עתיקים בהשוואה).

אתה מנסה להגיד ששווה לקנות GTX 275, אני מבין אותך נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת אם כרטיס X נותן 90 FPS לעומת כרטיס Y שנותן 70 FPS לא אומר שהוא הרבה יותר טוב מכיוון ששתיהם ייתנו אותם ביצועים (ומי שיבדיל בין 70 ל- 90 FPS שיקום) המבחן האמיתי הוא בעוד שנה כאשר ההבדל יהיה בין 20 FPS ל-35 FPS מה שלא יהיה. מקסימום הבדל של 5 FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנסה להגיד ששווה לקנות GTX 275, אני מבין אותך נכון ?

לא, אני לא רוצה לדחוף לאף אחד 275 והוא לא "משתלם" יותר מה-gtx260 הבודדים שנמכרים במחיר נהדר פה בארץ.

אני מתמקד בשאלה העקרית שלו לכבודה הוא הגיע הנה, ואני מעדיף שהוא יבין את הבחירה שלו וישנה אותה במידת הצורך, כשהמידע הרלוונטי פרוס

בפניו, כולל דעות. אין לנו מפרט או תקציב, אני לא יודע אם הוא "כבד" או "קליל". ואני תמיד שמח אם מתקנים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את המפרט מדיונים קודמים, מסך 22 אינץ' ושילוש מבוסס I7 בזבזני.

הוא גם שקל GTS 295 ומערכי למיניהם ומכאן רואים ששיקול הדעת שלו לא ממש רלוונטי כי הוא לא מבין בנושא ולכן כדאי לכוון אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את המפרט מדיונים קודמים, מסך 22 אינץ' ושילוש מבוסס I7 בזבזני.

הוא גם שקל GTS 295 ומערכי למיניהם ומכאן רואים ששיקול הדעת שלו לא ממש רלוונטי כי הוא לא מבין בנושא ולכן כדאי לכוון אותו.

זה לא שהוא לא מבין, הוא כנראה לא מודע למסגרת האשראי של אבא שלו, או שאנחנו לא מודעים אליה.

אם הוא רוצה להוציא 10 אלף על מחשב שיוציא, כל עוד הוא מודע לזה שזה יתפגר בדיוק חודש אחרי מחשב ב5-6.

בזבזני זה דבר מאוד סובייקטיבי, יש אנשים שיטענו שN95 זה מכשיר בזבזני, אני אטען שGPS/Exchange Client/SIP Phone שיש עליו שווים את זה מבחינתי.

יש אנשים שיטענו שלקנות מכונית בעלות של ווילה בשרון זה בזבזני, אבל עדיין יש מספיק אנשים שנוסעים במכוניות כאלה בארץ.

כל עוד הוא מודע לזה שטווח הפקיעה של שני המפרטים מבחינת הרצת משחקים בתחום הhigh end הוא כמעט זהה, או לפחות לא מתקרב להפרשים בין המחיר(כלומר מחשב ב10 לא יחזיק פי 2 שנים ממחשב ב5) שיבושם לו, אני לא רואה שום צורך בלהתחיל להטיף לזאטוט מפונק בן 15 מה לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אם אתה רוצה פרארי (מחשב ב-10K) תקנה רק שתדע שאין לך כבישים בשבילו (מסך ברזולוציית UHD, תוכנות לרינדור וגרפיקה תעשייתית) תקנה מונדאו איכותית שתיקח אותך לאן שצריך (מחשב סוף הדרך שיריץ הכל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התר'ד, תקנה שני 4770! תעשה CF על לוח X48\X58 (תלוי במובן במעבד שאתה קונה\יש לך)

זה אחד המערכים הכי משתלמים שיש היום. אם אתה עושה להם OC הם יותר טוב משני 4850!!

כמובן שהם יקרעו את ה-275 שלך.... שניים יעלו בין 1100 ל-1200... פשוט בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

שני 4770 עולים ביחד קצת יותר מ-GTX260 אחד ויתנו ביצועים מקבילים ואפילו טובים מ-GTX285 כנראה.

אם אתה מתעקש לקחת משהו טוב מה-260, ה-275 פשוט לא כדאי כבר.

כמו שאמרו, זוג 4770 חזק וזול ממנו בצורה משמעותית

הנה הוכחה מהשוואה שעשו.. זוג 4770 חזק מ-4890 בכמעט 20 אחוז, ובעומס צורך אפילו פחות חשמל!

4770cf_5.jpg

4770cf_6.jpg

מקור: http://en.expreview.com/2009/04/28/first-look-at-radeon-hd-4770-crossfire-benchmark.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתם מסתכלים על ההווה. אני גם מסתכל על העתיד. כמה זמן הכרטיס מסך הזה יחזיק מעמד.

כרטיס מסך שלכם יחזיק מעמד חצי שנה ושלי שנה. אז ההשקעה של 300 עדיפה.

כמובן שאם נעשה עכשיו השוואה בין 260 ל 275 לא נמצא הבדלים כאלה משמעותיים.

אבל בתחילת שנת 2010. איזה כרטיס מסך יהיה יותר טוב ?

בלי לחשוב בכלל ה 260 יחשב לכרטיס מסך ב 200 שקל ושיפעיל משחקים על רזולוציה נמוכה.

וה 275 עוד יחשב לכרטיס מסך נחמד שיפעיל את המשחקים לפחות על מדיום.

נ.ב. חיפשתי ב KSP את הכרטיס מסך 4770 ולא מצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל?!?...... :screwy:

אם היום שני כרטיסים חזקים מכרטיס אחר, גם עוד שנה, הזוג יהיה חזק ממנו.... WTF?

המון זמן לא שמעתי מישהו אומר משהו כל כך מפגר.

עריכה: מצטער על השפה... פשוט הייתי חייב להוציא את זה, ואם לא ככה, זה יהיה ע"י פגישה עם הראש בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל?!?...... :screwy:

אם היום שני כרטיסים חזקים מכרטיס אחר, גם עוד שנה, הזוג יהיה חזק ממנו.... WTF?

המון זמן לא שמעתי מישהו אומר משהו כל כך מפגר.

עריכה: מצטער על השפה... פשוט הייתי חייב להוציא את זה, ואם לא ככה, זה יהיה ע"י פגישה עם הראש בקיר.

זה מה שאני חושב עליכם אבל אני לא מתפרץ ככה .

אני נתתי לכם דוגמה כדי שתבינו מה ההבדל, אתם אומרים שאין הבדל מוחשי בין 275 ל 260 !

אבל יש !!

כל הסיקורים שקראתי וסירטונים ויעוץ בפורומים, בהכל !!!!!! אמרו לי שיש הבדל, ועדיף לקחת את הכרטיס מסך הכי חזק.

אבל רק בפורום שלכם, אתם ממליצים לקחת את הכרטיס מסך הכי חלש של .

ב FXP אמרו לי בכלל לקחת את ה 295. אבל אמרתי להם שאני מעדיף כרטיס חלש יותר בגלל מה שאתם אמרתם לי.

אז הם אמרו שה 285 לא משתלם. וכדאי לקחת את ה 275 .

עריכה : אני גר בפתח תקווה .

והם יסכימו להרכיב לי מחשב חלקי בלי כרטיס מסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה.... תפסיק ללכת ל-FXP... ותפסיק לחשוב שאתה בוגר בגלל שאתה לא מתפרץ... (כי אין לך שום סיבה בכלל).

אני פשוט שונא שמתווכחים איתי אנשים שרק חושבים שהם יודעים על מה הם מדברים (לך תסביר להם שהם יודעים בדיוק כלום).

בקיצור, תעשה לעצמך טובה, תקנה שני 4770 ותיגרום למשתמש שלך ב-FXP לקבל באן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שיש את זיגזג2000 באזור שלך שעדיפה מבחינת השירות והתמיכה מ-KSP

לגבי השאלה שלך, ברור שהם ירכיבו.. זה לא תלוי בהם בכלל!

אתה מזמין משהו, לא מעניין אותך מה הם חושבים על זה.. זו זכותך להרכיב מפרט בלי כרטיס מסך

אתה יכול לעשות משהו יותר חכם ולקנות את שני ה-4770 ולהביא להם אותם שירכיבו בתוך המפרט

נ.ב. שוב ממליץ לבדוק את הרכבת המפרט שלך בזיגזג.. הם גם זולים יחסית וגם מאוד טובים ביחסי אנוש (KSP מקום אחרון אולי בתחום הזה)

עריכה:

איך לעז*זל אתה שם את HW ו-FXP באותה נשימה!?

FXP זה אתר דבילי לפורומים בלי ידע טכני בכלום (אולי חוץ מבפוקימונים)

כשילדים בני 12 ממליצים לך לקחת משהו כי זה "הכי טוב שיש" תזהר מלהקשיב להם..

פה רוב החברה קצת יותר מבוגרים וכבר מפעילים שיקול של מחיר וצפי כמה שנים החומרה תחזיק.

כשאתה מקבל מפרט פה, תהיה בטוח שבאמת מנסים לגרום לך לשלם הכי פחות ובסוף לקבל את מה שאתה רוצה.

לנובים כמוך שחושבים ש-GTX275 יחזיק יותר זמן, לוקח זמן להבין את המציאות.. והעובדה שאתה מתווקח איתנו מוכיחה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...