מהי המכללה הטובה ביותר להנדסת מחשבים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי המכללה הטובה ביותר להנדסת מחשבים?

Andrey22

Recommended Posts

אני לומד הנדסת תוכנה במכללת אפקה , שנה אחרונה.

החל מסוף השנה השנייה התחלתי לעבוד (בחברה דיי מובילה בתחום ההקלטה\DSP). מהנסיון הדל שלי (2 ראיונות עבודה שהייתי בהם) - הציונים+ מוסד אקדמאי רק פותחים לך את הדלת לראיון , משם זה רק אתה , הידע והאינטלגציה שלך!

אין ספק שבוגרי הטכניון יוזמנו ראשונים לראיונות האלו ואם הם יעמדו בכל הדרישות הם גם יתקבלו אבל בסופו של דבר ;D קורות החיים שלך יגיעו לראש הערימה וגם אתה תוזמן להוכיח את הידע שאתה טוען שרכשת (בקו"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם יש לך אפשרות להתקבל לאוניברסיטה אז עדיף, אם לא אז מכללה גם אופציה.

בסופו של דבר אם אתה טוב אתה תצליח למצוא עבודה גם אם סיימת מכללה, פשוט אולי זה יקח לך קצת יותר זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שגם השכר של בוגרי הטכניון גבוהה בכ20 אחוזים ממכללות אז אתמקד לשם,מה ההבדל העיקרי בין מד"מ לבין הנדסת תוכנה ושוק ?

חשבתי לעשות את מכינת הטכניון בגלל ממוצע בגרות נמוך 90~ ופסיכומטרי באותו הזמן כי פעם ראשונה אקבל כ-600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שגם השכר של בוגרי הטכניון גבוהה בכ20 אחוזים ממכללות אז אתמקד לשם,מה ההבדל העיקרי בין מד"מ לבין הנדסת תוכנה ושוק ?

חשבתי לעשות את מכינת הטכניון בגלל ממוצע בגרות נמוך 90~ ופסיכומטרי באותו הזמן כי פעם ראשונה אקבל כ-600

אין הבדל בין הנדסת תוכנה למדעי המחשב, בוגרים בשני המסלולים יכולים לעבוד באותם תפקידים ולרוב לחברות שמחפשות עובדים לא משנה אם למדת הנדסת תוכנה או מדעי המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל בין הנדסת תוכנה למדעי המחשב, בוגרים בשני המסלולים יכולים לעבוד באותם תפקידים ולרוב לחברות שמחפשות עובדים לא משנה אם למדת הנדסת תוכנה או מדעי המחשב.

אבל שכר של מהנדס יהיה גובה יותר וכך גם הידע של סטונדט ללא נסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שכר של מהנדס יהיה גובה יותר וכך גם הידע של סטונדט ללא נסיון

אותו שכר, אכן ידע של מהנדס יהיה בקצת יותר רחב, אבל בסופו של דבר מה שלומדים במכללה/אוניברסיטה זה רק הבסיס, את הידע הרחב יותר תלמד בעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו שכר, אכן ידע של מהנדס יהיה בקצת יותר רחב, אבל בסופו של דבר מה שלומדים במכללה/אוניברסיטה זה רק הבסיס, את הידע הרחב יותר תלמד בעבודה.

זה לא אותו השכר זה הבדל בין תואר ראשון למהנדס - אבל בסופו של דבר הכל תלוי בסוג העבודה ובמזל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

באוניברסיטה הידע הוא בעיקר תיאורטי. בעבודה הידע הוא מעשי וממוקד. יכול להיות שתקבל עוד ידע בנושא מסויים במקצוע שאולי נוגע בחומר של כמה קורסים בודדים, אבל שוב - זה ידע קונקרטי ומעשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבין-תחומי נחשב מאד בנושא הזה ואני מכיר מספיק אנשים שעשו את המחקר שלהם והעדיפו ללמוד שם על פני ת"א ב"ש ואפילו טכניון.

אלו הדי השם שהמכללה יצרה לעצמה, בפועל הרמה בביה"ס למדעי המחשב נמוכה, קרא את דוחות המל"ג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...