HD4770 99$ Terminator - עמוד 18 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4770 99$ Terminator

Guarding angel

Recommended Posts

אבל כמו שקראתה זה לא יתממש ,כי אין להם מספיק שבבים בשביל ליצור כזה ,ועד שיהיה להם כבר נעבור ל dx 11 ולא יהיה מישתלם ליקנות כרטיס ב 200 דולר לפחות שלא תומך בזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 263
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שאמרת לא תמיד נכון - תראה למשל את , קודם כל הם השיקו את ה-8800GTX וה-8800GTS 640MB, שהיו הראשונים לתמוך ב-DX10, ורק אחר כך באו ה-8800GTS 320MB שהיה זול יותר משמעותית, וגם ה-8600GT\S, שהיו חלשים יותר משמעותית, עד כדי כך שאנשים העדיפו כרטיסי DX9C עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אחרי שהיו לי אינספור שאלות והתלבטויות, ובהמלצת החברים באתר, קניתי את ה-4770.

השתרעתי על סרטי HD ומשחקים ואני כבר לא יודע אם זה הכרטיס או ההתרגשות מהרכישה או שבכלל זה אני שכנראה מזמן לא שיחק משחק בהגדרות נורמליות.. הכרטיס פשוט מעולה!!

בתור אחד שהמשחק היחידי שהתחברתי אליו לתקופה היה ה- TEKKEN ב- PS2.. במחיר ששילמתי על הכרטיס, ועם המחשב הצנוע שיש לי (ראו מפרט בפרופיל שלי), רק לשחק STREET FIGHTER IV עם השלט של ה- 360 (שבחיים לא חשבתי שאקנה ועוד למחשב הזה).. בשבילי זה כבר היה שווה את ההשקעה!

הנה לכם ההתנסות שלי בפועל:

הכרטיס נכנס ללא שום בעיה (או צורך בשדרוג) למארז קטן, על לוח קטן ועם ספק לא משהו..

לא מרגיש שהתווסף לי רעש או חום למערכת ולא שהשימושים הרגילים שלי (שכוללים מאלטי טאסקינג ועיבודי אודיו סבירים) הושפעו בכלל..

בהקשר של גרפיקה.. אולי שילוב של מפרט וחוויות משחק כאלה שאציג, ידברו יותר לחלק מהחברים כאן מאשר מספרי benchmark למיניהם.. אפרט יותר..

1.

סרטי HD

מופעלים ונסרקים ללא קיטועים.

2.

NFS Undercover

הכל על הגדרות מקסימליות.. מ-ה-מ-ם

אפילו עם כמה תוכנות שרצות ברקע!!

3.

STREET FIGHTER IV / Total Overdose / Burnout Paradise TUB

הכל על הגדרות מקסימליות מלבד רזולוציה.. (כאן הייתה לי האפשרות לראות שזה 60FPS)

אפשרי בהחלט לשחק ברזולוציה מלאה רק שלפעמים המשחק מרגיש איטי קצת אבל רק בקטעים מסויימים..

מה שמעניין במשחקים אלה שכשהורדתי את הרזולוציה לא הצלחתי להרגיש בהבדל באיכות, זה פשוט נשאר נפלא..

4.

Assassin's Creed / 2

הכל על הגדרות מקסימליות מלבד רזולוציה..

אפשר לשחק ברזולוציה מלאה אבל בתור עונש :)

ההבדל באיכות כשמורידים את הרזולוציה ב FC2 מורגש ממש!

לסיכום

כנראה בגלל שראיתי מספיק אנשים שמשחקים על חומרה זולה (בהגדרות מחרידות כמובן) אף פעם לא התקרבתי ממש ל- "עולם המשחקים" ותמיד חשבתי שבשביל ליהנות מעולם זה כמו שצריך, חייבים כרטיס מסך ומחשב יקרים ממש.. לשמחתי טעיתי :)

ממליץ בחום.. מקווה שעזרתי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שלו בארץ זה פשוט מגוחך.

כרטיס בתג מחיר של 99$ וכרגיל היבואן והחנויות באות ומקמבנות לנו תתחת

קודם כל רק בRSM יש את הכרטיס הזה בארץ.

דבר שני 400 שקל והכרטיס עולה בארץ החל מ600(לא שווה היחס לחנויות שאין להם בכלל בכלל תכרטיס הזה ורושמים 550)

עדיף כבר לקחת 4850 בגרסאת הDDR5 שעולה משהו כמו 580 או 4850 סטנדרטי ב520 של מאשר לשלם עוד 100 שקל על זה שהיבואנים בארץ והחנויות מקבמנים לנו תתחת בלי סוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...