עבור לתוכן
 • צור חשבון

ksn1981

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  528
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  19ש' 48דק' 52שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי ksn1981

 1. קודם כל, תודה רבה etal אני לא חייב להישאר עם מה שיש לי.. אבל אם לחפש פיתרון כולל אז לפחות שיהיה אסתטי (כמו שיש לי) וללא יותר מדי רמקולים וכבלים (כמו ה-Z906).. ואפרופו ה-Z906 אני לא בטוח לגבי הגברת האוזניות (בזמנו לא מצאתי מידע).. לא אתנגד לשיפור בסאונד למרות שה-RAZER הפתיע אותי לטובה וסיפק את הצורך מבחינה זו.. הדגש יותר על אסתטיקה ועל מענה לעניין הכניסות/השלט/האוזניות שתיארתי.. לגבי התקציב, זה לא יהיה לי הגיוני לזרוק איזה 1000$ אבל נגיד שהתקציב תלוי במוצע וכמה זה קוסם לי.. אני בוחן כרגע: LOGITECH Z906 (בכל זאת) LOGITECH G560 (יגיעו בקרוב לארץ - בינתיים אני רואה שאין שלט וכנראה שאין מגבר אוזניות..) CREATIVE KATANA X (בינתיים כנראה שאין מגבר אוזניות והסאב חלש - יחסית ל-RAZER בכל אופן) CREATIVE T4 (ממשיך לקרוא..)
 2. תודה.. יש לי ממיר ומחשב שמחוברים לאותם מסך ורמקולים.. לגבי הוידאו, דרך המסך בוחרים את האות הרצוי (מדובר במסך מחשב גדול ללא רמקולים מובנים וללא שלט כמו בטלויזיות למשל אבל זה בסדר גמור מבחינתי).. לגבי האודיו, אומנם ויש לי רמקולים עם שתי כניסות (אחת אופטית ואחת אנלוגית), אבל מלבד זה שהאנלוגית "מרעישה" במצבים מסויימים, חסרה לי יציאת אוזניות ברמקולים (ובכלל צריך יציאה מוגברת כי האוזניות 70אוהם) וחסר לי נוב ווליום גדול ומזמין לשימוש וכמובן שחסרה לי האופציה לשליטה מרחוק.. כפי שניתן להבין, לפעמים אני עובד קרוב למסך והרמקולים ולפעמים לא.. הקונסולה של הרמקולים המקושרים בפוסט המקורי (לוג'יטק Z906) עושה יותר ממה שאני צריך אבל היא בלעדית לרמקולים האלה.. ולמרות שאני מרוצה מהרמקולים שלי (https://www.razer.com/gaming-audio/razer-leviathan), שקלתי ברצינות לקנות אותם אבל אני נרתע כי חייב להישאר עם משהו קטן ואסתטי (סאונדבר וסאב) כמו שיש לי. ראה תמונה מצורפת..
 3. שלום לכולם, זמן מה שמחפש "קופסה" עם שתי כניסות עדיף אופטיות (בורר) ויציאה אחת עדיף אופטית.. כל זה עם מגבר אוזניות מובנה+נוב ווליום גדול+שלט רחוק.. משהו בסגנון הקונסולה של https://www.logitech.com/en-us/product/speaker-system-z906 תודה רבה
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close