T400 או E6400 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

T400 או E6400

Aner

Recommended Posts

E6400

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-latitude-e6400-led-200.htm

T400

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?productid=796

יתרונות E6400: מסך לד

חסרונות: בניה\סוללה פחותים, משתמשים שמדווחים על כ.מסך מתחמם

יתרונות T400: חסין מים, כ.מסך SWITCHABLE, בטריה, אמור להיות גם כ.רשת בתקן N

חסרונות: מסך CCFL

איך הבנייה של E6400? יש מצב שמתקרבת לשל LENOVO? אני צריך משהו עמיד שלא יימחץ לי בתיק או ייהרס מניוד גבוה

ואיך המסך של T400 שהוא לא לד? - זה השיקול היחיד שמונע ממני לקנות אותו מחר בבוקר, כי אני מתכנן לראות בו הרבה סדרות וסרטים ואני לא יודע איך המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים במסכים לא קריטי אם הם באותה רזולוציה רק הדל מואר יותר קל טיפה יותר וחסכוני מעט בסוללה.גם לדל יש את המסך הרגיל ולא הלד ועובד אחלה

האיכות בנייה של הדל ממש לא נופלת מהלנובו לא יודע למה אתה מפחד מזה

גם בדל אפשר להזמין עם כרטיס בתקן N

הסוללה של שנייהם מצויינת היתרון של הלנובו הוא הכרטיס מסך ההיברידי שאמור להיות חסכוני יותר

לגבי החסין מיים לא יודע מאיפה זה מגיע כי בחיים לא שמעתי על זה, אבל אל תיקח את המחשב לצלילות זה בטוח

סך הכל שנייהם מצויינים אני אוהב את העיצוב של הדל יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכתב יניב :

1. הלנובו אינו חסין מים.

2. ההבדל בין המסכים אינו משמעותי במידה רבה גם לדעתי, אך יש כאלו שלא יעזו לקנות היום מחשב ללא מסך לד, כך שזה טעם אישי.

3. איכות הבנייה של הדל אינה נופלת מהלנובו.

ויתרה מכך:

סוללת ה-6 תאים ב-T400 בולטת אחורה הרבה יותר מאשר סוללת 6 התאים בדל הנ"ל - חסרון ללנובו.

התאורה האחורית של המקלדת בדל - נהדרת. בלנובו יש נורת לד מעל המסך שאמורה להאיר על המקשים - בפועל מאירה לך לתוך העיניים.

לדל מגוון פורטים רב ונוח יותר.

את הדל קל יותר לשדרג.

ללנובו יש מוניטין של איכות ועמידות, שמתבסס בעיקר על הדגמים הישנים שיוצרו ע"י IBM

ויחד עם זאת:

גם אני התלבטתי בין שני מחשבים אלו בדיוק, בסופו של דבר בחרתי בדל, מאחר והיה זול יותר (רכשתי בארה"ב) והציע מפרט עשיר יותר.

אם המפרט והמחיר היו זהים, הייתי צריך להמשיך להתלבט ...

אכן כרטיס המסך ההיברידי אמור להיות יתרון ללנובו ע"פ הדל, אבל מלבד זאת, את שניהם ניתן להזמין עם מסך LED או בלעדיו, רזולוציות WXGA או WXGA+, כרטיסי בתקן G או N - 5100/5300, וכל תוספת כמעט. אלא שאותו מפרט בדיוק יהיה יקר יותר בלנובו, וללא ערך נוסף בתמורה מבחינת איכות ועמידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על הDELL.

מאז שהIBM הוחלפו ב LENOVO המחיר נשאר והאמינות נעלמה.

שלא לדבר על זה שהמחשב נראה כאילו ייצרו אותו בשנת 1990.

הDELL לים מראים יחס עלות תועלת אמינות מאד גבוהה ולפי דעתי המשתלם ביותר היום.

את שני המחשבים אפשר לרכוש עם ובלי כל האפשרויות רק כמו שקודמי כתבו הLENOVO יצאו בסוף הרבה יותר יקרים.

קניתי עבור החברה בה אני עובד את עליו אתה מדבר ואני מאד מרוצה גם מהביצועים וגם מהאמינות ואני חושב שזה המחשב היפה ביותר שיש לקנות היום.

(אולי חוץ מהמק אבל זה כבר דיון אחר...)

דרך אגב לא כמו קודמי אני יכול להגיד לך שחשיבות מסך הLED היא מאד תלויה בצרכים שלך, אם עיקר העבודה היא במשרד סגור זה לא ממש משנה אבל תנסה לשבת בבית קפה או בכל מקום אחר שהוא טיפה יותר מואר ממשרד סגור עם מסך LED ומסך רגיל ומיד תרגיש את ההבדל, בLED תוכל לעבוד וברגיל לא.

תלוי בך...

בכל מקרה תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכתב יניב :

1. הלנובו אינו חסין מים.

2. ההבדל בין המסכים אינו משמעותי במידה רבה גם לדעתי, אך יש כאלו שלא יעזו לקנות היום מחשב ללא מסך לד, כך שזה טעם אישי.

3. איכות הבנייה של הדל אינה נופלת מהלנובו.

ויתרה מכך:

סוללת ה-6 תאים ב-T400 בולטת אחורה הרבה יותר מאשר סוללת 6 התאים בדל הנ"ל - חסרון ללנובו.

התאורה האחורית של המקלדת בדל - נהדרת. בלנובו יש נורת לד מעל המסך שאמורה להאיר על המקשים - בפועל מאירה לך לתוך העיניים.

לדל מגוון פורטים רב ונוח יותר.

את הדל קל יותר לשדרג.

ללנובו יש מוניטין של איכות ועמידות, שמתבסס בעיקר על הדגמים הישנים שיוצרו ע"י IBM

ויחד עם זאת:

גם אני התלבטתי בין שני מחשבים אלו בדיוק, בסופו של דבר בחרתי בדל, מאחר והיה זול יותר (רכשתי בארה"ב) והציע מפרט עשיר יותר.

אם המפרט והמחיר היו זהים, הייתי צריך להמשיך להתלבט ...

אכן כרטיס המסך ההיברידי אמור להיות יתרון ללנובו ע"פ הדל, אבל מלבד זאת, את שניהם ניתן להזמין עם מסך LED או בלעדיו, רזולוציות WXGA או WXGA+, כרטיסי בתקן G או N - 5100/5300, וכל תוספת כמעט. אלא שאותו מפרט בדיוק יהיה יקר יותר בלנובו, וללא ערך נוסף בתמורה מבחינת איכות ועמידות.

אני מאמין שהתכוונת לסוללת ה-9 תאים שבולטת בלנובו הרבה יותר מאשר בדל שנראיית שם די טבעית. סוללעת 6 תאים לא בולטת בשנייהם והיא חלק מהגוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על הDELL.

מאז שהIBM הוחלפו ב LENOVO המחיר נשאר והאמינות נעלמה.

שלא לדבר על זה שהמחשב נראה כאילו ייצרו אותו בשנת 1990.

הDELL לים מראים יחס עלות תועלת אמינות מאד גבוהה ולפי דעתי המשתלם ביותר היום.

את שני המחשבים אפשר לרכוש עם ובלי כל האפשרויות רק כמו שקודמי כתבו הLENOVO יצאו בסוף הרבה יותר יקרים.

בלי להתווכח על המראה של ה-T400 ורוב הלנובו החדשים, או ספציפית לגבי ה-T400 מול ה-E6400, אני רק חייב להגיד שהטיעון שלך "המחיר נשאר והאמינות נעלמה" לגבי מחשבי לנובו הוא מגוחך.

א) האמינות לא נעלמה. באופן כללי המחשבים האלה לא פחות אמינים מאשר מחשבי עבר של , ולבטח סובלים מפחות בעיות קריטיות מאשר סדרת ה-T4X שנחשבה לאגדית.

ב) המחיר לא נשאר. המחירים של לנובו מתחילים כמעט מרצפה היום. בארה"ב אפשר למצוא T400 בסיסי ב-$800. בתקופת ה-T4X/T60 קונפיגורציה בסיסית עלתה פי 2 מכך. בארץ הם מתחילים מ-6K, בעוד שבזמנים עברו אי-אפשר היה למצוא מחשב של בפחות מ-10K.

רק כדי לשים דברים בפרופורציה. אישית, אני גם לא חסיד של T400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני קונה בארץ

דבר שני, ראיתי סרטונים ביוטיוב של אנשים פרטיים שמנסים לרסק וזורקים לרצפה ושופכים על הT400 מים על המקלדת והוא ממשיך לעבוד\לא קורה כלום,

בעוד שעל הקשיחות\עמידות של הDELL אין כ"כ מידע, ולגבי מים קראתי בNOTEBOOKREVIEW על אחד שנשפך לו מים על הE6400 והמחשב שבק ל-48 שעות עד שייבש לחלוטין. כמו כן כל הביקורות שעל הסוללה של הT400. וגם פוסט על התחממות של הכרטיס של E6400 הQUADRO 160

אלו שתי ההצעות שאני מתלבט בינהן כי זה מה שיש כאן...

אלא אם למישהו יש הצעה יותר טובה במחיר הזה ;)

איך המסך של הT400 שהוא לא לד? כמו שאמרתי, זה מה שמשנה לי

כי אני אהיה מול המחשב שעות (לא בחוץ), ובינהן אראה הרבה סרטים\סדרות (במקום טלויזיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב - כן התכוונתי לסוללת ה-6 תאים. ב-T400 היא בולטת לאחור, ממש כמו שהיה ב-T61. סוללת ה-9 תאים כמובן שבולטת גם היא, בלנובו, בדל או בכל מחשב אחר שאני מכיר. אם ראית T400 עם שאינה בולטת - זוהי סוללת ה-4 תאים !

ANER - לא הייתי מסתמך על סרטונים ביו-טיוב כדי להסיק שהמחשב בלתי שביר ועמיד במים.

אתה היית לוקח את המחשב שלך שעלה 1000$ או יותר ומתעלל בו רק כדי להשיג צפיות ללא תמורה ביו-טיוב ? קח בערבון מוגבל את כל "הניסויים"האלו.

לגבי ההתחממות של כרטיס המסך - אין לי מושג לאיזה פוסט אתה מתכוון. האם אתה מתכוון לפוסט בודד של אדם אנונימי או בעיה שהתפרסמה באתרים בינלאומיים ונבדקה והוכחה ע"י אנשים עם מוניטין בתחום?

שורה תחתונה - המחשבים הנ"ל די קרובים באיכות, במפרט, בביצועים ובמחיר. אני ואחרים העדפנו את הדל, אבל עושה רושם שאתה מעדיף את הלנובו, ולדעתי אתה צריך לקנות את הלנובו. רק בשל העובדה שטעם אישי הוא גורם חשוב בבחירת מחשב. אין סיבה שלא תהיה מרוצה ממנו.

מסך הלד אינו גורם כה משמעותי בבחירת המחשב, בוודאי לא לשימושים שלך שהם לא בחוץ או באור רב. אם זה הדבר היחיד שגורם לך לחשוב על הדל - אז לך על הלנובו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון, הלנובו מצויין בצלילות עד 10 מטר במים מלוחים ועד 13 במים מתוקים.

בעומקים גדולים יותר, הביצועים יורדים באופן משמעותי וכרטיס המסך מתחמם.

זכור גם שבסביבה מימית כל אובייקט נראה ב 25% גדול יותר, ולכן תוכל לשקול מחשב בעל מסך קטן יותר

שיתן לך את אותה חווית צפייה.

לדעתי, הדל כבר לא יעבוד היטב בעומקים של 3-4 מטר ולכן אם אתה נוהג לעבוד בסביבה ימית - חד משמעית עדיף הלנובו.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כ.מסך מתחמם

http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=374446

סאונד

http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=297054

בנייה של הלנובו

http://www.youtube.com/watch?v=-CrpUU3cCPE

הקטע של הנגד נוזלים

ועדיין מתלבט על המסך לד

נ.ב. לטלויזיה שלנו יש חיבור SCART 21 פינים

DSCF3853_wa.jpg

איזו יציאה אני צריך מהלאפטופ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנייה של הלנובו

http://www.youtube.com/watch?v=-CrpUU3cCPE

אפשר לחשוב. רוב הלפטופים ישרדו נפילה אחת על שטיח. וזה שהוא דרך בעדינות על הקצוות בכלל לא עושה כלום.

הקטע של הנגד נוזלים

לא הבנת שזה בדיחה וזיוף? :lol:

נ.ב. לטלויזיה שלנו יש חיבור SCART 21 פינים

DSCF3853_wa.jpg

איזו יציאה אני צריך מהלאפטופ?

שום יציאה בלפטופים האלה לא תעזור לך. תצטרך מתאם או ממיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...