זה פשוט מדהים, איזו חוצפה יש לאנשים!!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה פשוט מדהים, איזו חוצפה יש לאנשים!!!

amir85

Recommended Posts

אה? מה הקשר? נטען שהיה שימוש לא חוקי בנשק לפיזור הפגנות (בכתבה נכתב פגיעה כמו בשבוע שעבר, כלומר, כינון ישיר לתוך החזה), וזו עברה מאוד חמורה, לא שום דבר אחר.

אתה מאשים את השמאלנים בפרופגנדה וכותרות, אבל אם אתה לא שם לב, זה בדיוק מה שאתה עושה :)

בכתבה נכתב "רימון הגז פגע במפגין בדיוק כמו בשבוע שעבר", אמר מפגין

שיטה טובה לתת ציטוט שמתאים לדעותך הרבה יותר קל מלכתוב לכאורה ולמצוא הוכחות כל שהן.

מה גם שאתה משער שהפגיעה בשבוע שעבר הייתה בלתי חוקית כאשר חקירת צהל בנושא כלל לא הסתימה.

מעבר לזה כמו שאמרתי קודם אני חושב שלתת במה לפושעים הללו בלי שעושים משהו לגבי הפעולות הלא חוקיות

שלהם, זה רק מועדד אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכביש אתה צריך טיפול פסיכולוגי רציני...

ומתיחת אוזניים

ושתילה של פרווה

תותבות בשיניים

קיווצוץ של זנב

ומה נתקבל ?

עכביש ערנב !

ערנב - זו האמת , פסיכולוגיה של ההמון , תראה לבד , בטבע , כנגד כל כח , עומד כח אחר , שינאה היא מניע לא פחות יעיל מאשר אהבה ( ויש כאלו שטוענים ששינאה היא מניע יותר חזק ואפקטיבי מאהבה ) ( כמה הפגנות אתה מכיר בעד - כל נושא - וכמה נגד ? מה היחס לפי דעתך האוביקטיבית / מבוססת המציאות בין הנגד ובין הבעד ) ( בבחירות האחרונות למשל , כמה היצביעו בעד הרעיונות שלהם וכמה היצביעו נגד הרעיונות של מישהו אחר , עיין בתרדים ) ( ערנב בני אדם שונאים את עצמם ועובדים על פי ברירות מחדל , הכוונה בתור המון ) ( המוסד האחר , אסימוב , כבר דיבר על התופעה של פסיכולוגיה של ההמון , אני נהנה לקרא לזה עדר , ממש כמו משתמשי הפורום , הרי אתה כבר רואה את זה , על כל תרד שנפתח יהיו כאלו שיהיו בעד ויהיו כאלה שנגד , כמה תרדים אתה מכיר שנערכו בצורה ששני הצדדים בעד הדעות המיוצגות של עצמם ? אתה לא יכול להתכחש ל "נגד" )

אוף , העולם הדואלי הזה ,,, - חחח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הפעולה הזאת היא בלתי חוקית במקרה הספציפי הזה, כמו שכבר נטחן במשך דיון שלם בשבוע שעבר והולך להטחן בדיון הזה.

לא טחנתי בשבוע שעבר, אבל אין שום אפשרות לירות רימון ממטול מתחת ל50 מטר שלא בכינון ישיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אל תירה רימון, זה נוגד את הפקודות וזה לא שהחייל היה בסכנת חיים (לפי הכתוב, כמובן), או שתלך אחורה 20 מטר (ואני לא מתכוון להתווכח על זה, כי אני מבין בזה בדיוק כלום). בכל מקרה, here we go again... (כבר בשבוע שעבר, אחרי שהמפגין נהרג, היה דיון מאוד ארוך שכלל את הנושא הזה).

amir85, אל תיתמם. ברור שההפגנות האלה לא חוקיות, ושאותם מפגינים לא בדיוק תמימים, אבל גם החיילים/מגבניקים לא, וזה לא יפתיע אף אחד אם יתברר שהיה שם ירי לא חוקי במכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אל תירה רימון, אז מה כן תעשה ??

אם יוכח שהמצב הצדיק את ירי הרימון (סכנת חיים מיידית למשל), לגיטימי ביותר ואין לי תלונה. אם המצב הוא לא כזה? כבר נתתי פיתרון אפשרי. ag43 אמר שאפשר לירות בכינון עקיף רק מ-50 מטר, בכתבה נאמר שהחייל עמד במרחק 30 מטר, שהחייל ילך 20 מטר אחורה. לא מאוד מורכב וימנע הרבה מאוד בלאגן, לא?

למה שפושעים יתלוננו כנגד שוטרים שמנסים לעצור אותם במהלך ביצוע העברה בהפעלת כוח :kopfpatsch:

כי יש הגדרה לכוח שמותר להפעיל (אם שוטר רואה גנב ומחליט באקראי לחלוטין לירות בו כדי לעצור אותו, למרות שהגנב בכלל לא סיכן אותו, הופעל פה כוח סביר?), משהו שנקרא כוח סביר. כל הדיון פה הוא, למעשה, אם הכוח שהופעל הוא כוח סביר או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני לא מבין למה כל פעם הם ממשיכים לעשות את ההפגנות האלו כאילו מה יצא מהם מזה...זה מצחיק אותי,

"אה יופי הנה עוד הפגנות נגד , בואו נעזוב את המדינה וניתן לכל הפלסטינים"

::)

YOAV

תגיד לי, מה זה סכנת חיים מידית? עושים הכל כדי לא להגיע לסכנת חיים מיידית!

למה שחייל יסכן לטווח הארוך את חייו?? או חיי אחרים?? אם יש סכנה נשקפת גם אם זה לא סכנה מיידית יש להרתיע!

אתה נותן פה תשובות של לא יודע מה, אתה חושב שאם היית במקום החייל שם היית עושה את זה? בזעת.

וכן בנוסף, החייל ילך 20 מטר אחורה, שכחתי ש 20 מט זה בערך שכונה, ועד שתעשה את זה יכולים כבר לפגוע בך מספיק אבנים או מי יודע מה יש לחולירות האלו שמחזיקים שם, אני זבל אם הם לא מסתובבים עם סכינים שברגע שחייל יהיה לידם הוא יידקר.

התגובות האלו פשוט פתטיות, ממש כמו אותו אחד ששיספו לו את הגרון והוא אמר שהוא מצדיק את הערבי, לא להאמין.

חבל שהוא לא מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

''פלסטיני נפצע קשה בהפגנה אלימה בנעלין''

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/882/632.html?hp=1&loc=3&tmp=943

לפחות ב NRG הכותרת טובה יותר.

+1

לא רק שהכותרת טובה יותר, גם התוכן גרם לי להבין משהו:

אבו-רהחם, בן 31, תושב הכפר בילעין, נפגע מרימון גז מדמיע ששוגר ממטול ופונה במצב קשה לבית חולים ברמאללה. לאחר מכן התקבל דיווח במינהל האזרחי כי למרות ניסיונות הרופאים להציל אותו הוא מת מפצעיו.

כלומר - אין שום הוכחה שהוא באמת מת.

קיים סיכוי סביר שהוא חי לחלוטין, בעולם האמיתי, ו"מת" רק לצורכי תעמולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני לא מבין למה כל פעם הם ממשיכים לעשות את ההפגנות האלו כאילו מה יצא מהם מזה...זה מצחיק אותי,

אותי זה בכלל לא מצחיק, אני לא מבין למה נותנים להם למהשיך לקיים הפגנות בלתי חוקיות שבוע אחר שבוע

תול כדי סיכון חיי החיילים ופגיע ברכוש המדינה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני לא מבין למה כל פעם הם ממשיכים לעשות את ההפגנות האלו כאילו מה יצא מהם מזה...זה מצחיק אותי' date='

YOAV

תגיד לי, מה זה סכנת חיים מידית? עושים הכל כדי לא להגיע לסכנת חיים מיידית!

למה שחייל יסכן לטווח הארוך את חייו?? או חיי אחרים?? אם יש סכנה נשקפת גם אם זה לא סכנה מיידית יש להרתיע!

אתה נותן פה תשובות של לא יודע מה, אתה חושב שאם היית במקום החייל שם היית עושה את זה? בזעת.

וכן בנוסף, החייל ילך 20 מטר אחורה, שכחתי ש 20 מט זה בערך שכונה, ועד שתעשה את זה יכולים כבר לפגוע בך מספיק אבנים או מי יודע מה יש לחולירות האלו שמחזיקים שם, אני זבל אם הם לא מסתובבים עם סכינים שברגע שחייל יהיה לידם הוא יידקר.

התגובות האלו פשוט פתטיות, ממש כמו אותו אחד ששיספו לו את הגרון והוא אמר שהוא מצדיק את הערבי, לא להאמין.

חבל שהוא לא מת.

[/quote']

אני מצטער, אנחנו חיים במדינת חוק, שבה האזרח אמור לציית לחוק, גם אם החוק לא מוצא חן בעיניו (כן, גם פקודה היא חוק לצורך העניין). היה שיומש לא חוקי בנשק? או שכן או שלא, אין פה באמצע. האמצע הזה ("נסיבות מקלות") ישקל בדיון בבית משפט, במידה ויהיה בו צורך.

הניסיונות שלך להצדיק את הפגיעה (הרג?) של אותו מפגין (עמרי, בשבילך, מחבל), עוד פעם, בהנחה והוא לא היווה סכנה לאותו חייל והיה שימוש לא חוקי בנשק, פתטיים לא פחות מאמרות (שמעולם לא אמרתי או תמכתי בהן) כמו "בוא נוותר על הארץ לטובת הפלסטינאים". אולי גם תצא מנקודת הנחה שלא תמיד (לפעמים כן, אבל ממש לא תמיד) הצד השני רוצה להרוג אותך בצורה עיוורת, זה בוודאי לא יזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיר הכריש/נעמי שמר

בחוף אילת או אל עריש

סרדין קטן פגש כריש

פוגשים כריש כחום היום

מה אומרים? אומרים שלום

סרדין קטן אומר שלום

והכריש מביט בו דום

תגיד שלום קורא סרדין

והכריש אינו מבין

אז הסרדין נושא קולו ברום

אני מוכן תמורת שלום

לתת לך סנפיר שלם

והכריש? חירש אילם

אבל אותו סרדין צעיר

היה גם דיפלומט מזהיר

אשר על כן הוא לא ויתר

ומיום ליום נתן יותר

נתן זנב תמורת שלום

את שני עיניו תמורת שלום

תמורת שלום יפה רחב

את כל הבטן והגב

פוגשים כריש כחום היום

אז מה אומרים? אומרים שלום

שלום שלום והכריש

רק מחייך ומחריש

אז הסרדין במר ליבו

הריע באוזני אויבו

תמורת שלום גדול גדול

אני מוכן לתת הכל

זאת הכריש סוף סוף שמע

והוא סוף סוף שלום אמר

אמר שלום חשף שיניו

והסרדין טרוף טורף

פרחים שלום ואהבה

לא גל במים, לא אדווה

בחוף אילת או אל עריש

באין מפריע שט כריש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אנחנו חיים במדינת חוק, שבה האזרח אמור לציית לחוק, גם אם החוק לא מוצא חן בעיניו (כן, גם פקודה היא חוק לצורך העניין). היה שיומש לא חוקי בנשק? או שכן או שלא, אין פה באמצע. האמצע הזה ("נסיבות מקלות") ישקל בדיון בבית משפט, במידה ויהיה בו צורך.

כן זאת מדינת חוק, אז למה מתאפשרות ההפגנות הבלתי חוקיות הללו שמסכנות חיי אדם?

או שלכולם פתאום אכפת מזה רק כשרוצים לעשות סיבוב עם דגל במדינת ...

למה לא נאסרים המפגינים שבניגוד לחוק ולהוראות הצבא עושים מה שבא להם בשטח צבאי

ובכלל למה נתנו למצב הזה להווצר מלכתחילה שבמקום לפיקני הם יוצאים כל שבוע להפגנה בלתי חוקית?

מה כמו עם הבניה הערבית הלא חוקית פשות מתעלמים כי אלו ערבים, אזרחים עם פרוטקציה בכל הנוגע לחוק?

בגלל זה אני לא מבין, אם זאת מדינת חוק איך זה שיש כל כך הרבה רעש על זה שחיילים ניסו לפזר הפגנה לא חוקית ולכאורה נפגע מישהו עקב שימוש לא נכון בנשק.

לאומת זאת אני לא שומע שום דבר לגבי טיפול בכל אותם, שמאלנים ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניסיונות שלך להצדיק את הפגיעה (הרג?) של אותו מפגין (עמרי, בשבילך, מחבל), עוד פעם, בהנחה והוא לא היווה סכנה לאותו חייל והיה שימוש לא חוקי בנשק, פתטיים לא פחות מאמרות (שמעולם לא אמרתי או תמכתי בהן) כמו "בוא נוותר על הארץ לטובת הפלסטינאים". אולי גם תצא מנקודת הנחה שלא תמיד (לפעמים כן, אבל ממש לא תמיד) הצד השני רוצה להרוג אותך בצורה עיוורת, זה בוודאי לא יזיק.

ההפגננות הללו בלתי חוקיות. המדינה אמורה לעשות כל מה שהיא יכולה בשביל למנוע אותם או להפסיק אותם, אם בדרך הם פוגעים בערבי או שתיים זה לא נורא כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...