בקשה | מחשב למשחקים עד 7.5K לא כולל מסך, ללא ציוד ה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה | מחשב למשחקים עד 7.5K לא כולל מסך, ללא ציוד ה

nerya40

Recommended Posts

אאאאה תן לי לנחש: בר מצווה?

זה לא הפעם הראשונה שמשהו רצה מפרט מופצץ ומיותר עקב בר מצווה. (בפעם הקודמת זה היה כ20K ש"ח על הכל כולל כל סוג של ציוד הקפי, זה היה מבדר.)

אם אני צודק שזה בר מצווה לגרום לך להתפשר על הוצאות מטומטמות ומיותרות ולקנות מחשב נורמלי הם בגדר בלתי אפשרי.

אז יש לי הצעה: בניגוד לכרטיסי מסך ומעבדים תחום הרמקולים (אודיו) לא מתיישן.

אז תוכל לקנות רמקולים Z5500 של לוג'טק (5.1) שמומלצים כרמקולים מאוד טובים לסראונד בהתאם למחיר שלהם. (מחירם ב2000+ ש"ח)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=132220

פלוס תוסיף כרטיס קול ויהיה לך חווית גיימינג טובה מאוד. (ואז ההוצאה יוצאת יותר הגיונית ופחות מטומטמת ומיותרת)

ויחד עם זה תיקח מפרט מבוסס עלQ9550 או כל מרובע אחר מQUAD. (ככה גם לא צריך להוציא 1000+ ש"ח על לוח אם)

עם 260GTX אחד.

ויהיה לך מכונת משחקים מטורפת!

כי משחקים זה לא רק גרפיקה אלא גם .

ותכלס למרות ההמשבר,

הכסף לא יעלם. (אם אכן מדובר בבר מצווה.)

אם אתה רוצה מחשב רק בשביל שחברים יגידו "וואי איזה מחשב מטורף ומאגניב יש לnerya40 הוא כזה PRO כי יש לו מחשב כזה מאגניב אני אבנה לו מזבח ואקריב לnerya40 קרובנות בגלל שהוא כזה אולטרא אקסרים מאגניב טורבו"

אתה ממש לא צריך את הפורום בשביל זה.

תקשיב אני קניתי את המחשב שלי ב4400 ש"ח לפני יותר מחצי שנה ואני פשוט מתענג עליו פשוט שום דבר לא חסר לי ממנו. (וככה גם הרבה חברים הגיוניים בפורום)

זו ההודעה האחרונה שלי בת'רד הזה. (אני מקווה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX295 הוא לא אלטרנטיבה טובה לקחת

וזה בזבוז כסף טוטאלי שבאופק יש לך כבר כרטיסים תומכים DX11 אל תשלה את עצמך שתהיה עם הכרטיס לעד שנה שנה וכמה חודשים ותהיה הוא יהיה בטופ .

הכרטיס כבר יורד בכמה שלבים מ"הכי חזק " ופתאום יש ירידת FPS ואתה שואל את עצמך אבל מה? לקחתי את הכרטיס הכי חזק לפני שנה וחצי.

תיקח כרטיס אמצע כמו GTX275 ותאמין לי שתהיה מרוצה עד הגג ותחסוך לך 1300 שקל .

איני יודע מה הידע שלך בחומרה אבל לבקש I7 920 / 940 סליחה על ההתבטאות זה שיא הבורות בעוד שאינך איזה גרפיקאי צמא רינדורים כבדים גם כך הכול יוצא יקר DD3 והלוח עצמו שלא ממש תראה הבדל בביצועים

המעבד לא יתן לך את התמורה לכסף במשחקים גם אם המחשב היה לעיבוד גרפאי היתי אומר לך תחשוב פעמים כי אלה באמת חזקים שלא תממש את הפוטנציאל שלהם בעיסוקים שלך ומעבד מדור קודם בעל 4 ליבות יעשה את העבודה כמו שצריך Q9550 לדוגמא ואחרים .

עם מערכת כמו Q9400/Q9550 עם DD2 ולוח P45 וכרטיס גרפי GTX275 לדוגמא לא תהיה לך בעיה עם משחקים .

בכל מקרה מזלך שלא נפלת בפורום שטחי שהיו נותנים לך מפרט בלי לכתוב לך איזה שהוא פתיחה שתבין כמה אתה טועה.

בשורה התחתונה אם לקחת אם המחשב בזבזת לא מעט כסף זה יהיה מחשב חזק אבל לא לצרכים שאתה צריך עוד שנה תחזור לפה עם המחשב החזק ותגיד דבר אחד "טעיתי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה כסף בר-מצווה אתה לא חייב לשרוף הכל! :bash: בחיי שהפורום הזה מזכיר פתאום FXP

בתגובה למה שאמרו קודם - לי אישית נראה לקחת בתקציב מסך 24 אינצ' עדיף על ..

אפשר ללכת על CF של שני 4770 כמו שאמרתי שיתנו ביחד ביצועים עדיפים מ-GTX275 במחיר של 1100 שח

ובנוסף אליהם לקחת מסך טוב כמו T240 שידע לנצל את הכוח שלהם.

4770 חלש מ-4850 בממוצע של 4 אחוז לפי הביקורות שמתחילות להופיע עליו.. מה שאומר שהוא יהיה כרטיס תקציבי מדהים, ביוחד במערכות CF

http://en.expreview.com/2009/04/24/first-review-of-radeon-hd-4770-99-monster.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בר מצווה . אני כבר בכיתה ט' !!!!

ותודה לכולם על העזרה .

אבל למי שבנה לי את המפרט , למה ב KSP לא שמת לי של 260 GTX ?

וכבר יש לי איכותיים אני לא צריך עוד .

ועוד משהו , למה הבאת לי מפרט ב FOXPC . אם היה להם סניף בעיר שלי הייתי קונה אצלהם .

ואיך זה יכול להיות שבפוקס פיסי יצא יותר זול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...