בקשה | מחשב למשחקים עד 7.5K לא כולל מסך, ללא ציוד ה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה | מחשב למשחקים עד 7.5K לא כולל מסך, ללא ציוד ה

nerya40

Recommended Posts

1. תקציב: מזומן 7000 ש"ח עד לחריגה של 7500 ש"ח.

2. מטרות המחשב: משחקים כבדים , צפיה בסרטים והורדות.

3. ציוד הקפי: צורב DVD .

4. האם יש דבר ספציפי שאתם לא צריכים במחשב עצמו? לא.

5. האם יש לכם העדפה לחברה או לחלק כלשהו ? כן . לחברות איכותיות וטובות ולא סתם חברות בשקל .

6. האם נושא הקירור והעיצוב במחשב חשובים לכם? האם צריכה להיות התאמה בין הצבעים של המחשב ויש דרישה למחשב שקט במיוחד? כן להכל .

7. האם אתם צריכים מערכת הפעלה חוקית, הרכבת מחשב במעבדה או התקנת מערכת הפעלה במעבדה? הרכבת מחשב.

8. האם יש צרכים מיוחדים כלשהם? שיהיה מעבד של אינטל i7 וכרטיס מסל 295 GTX .

9. האם חשוב שקט? עד כמה? מזה עד כמה ? עד כמה שאפשר !

10. האם מתוכנן OC? אם כן - עד כמה (בינוני/משמעותי/אקסטרים)? בינוני , לא כזה רציני .

11. במפרט למשחקים - באילו משחקים מתכוונים לשחק, על אילו הגדרות ובאיזו רזולוציה/גודל מסך. Crysis . , COD 5 ועוד .. ועל רזולוציה מקסימלית !!

12.מה גודל המסך שלכם ? המסך של גודל 22 אינטש

[br]13. האם חשוב לך באיזה חנות לקנות ? ב KSP

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דווקא ב KSP ? עדיף שתיקרא עלייה קצת באינרנט...

לגבי הכ.מ והמעבד, בזבוז אטומי, לגבי המעבד אני איכשהו יכול להבין אותך שאין לך בעיה של כסף ואתה רוצה להשקיע לטווח ארוך וזה אבל בכרטיס ?!

כבר הוכח המון פעמים שעדיף עכשיו כרטיס ב 1200 ועוד שנה כרטיס ב 1200 מאשר כרטיס שעולה כמו שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דווקא ב KSP ? עדיף שתיקרא עלייה קצת באינרנט...

לגבי הכ.מ והמעבד, בזבוז אטומי, לגבי המעבד אני איכשהו יכול להבין אותך שאין לך בעיה של כסף ואתה רוצה להשקיע לטווח ארוך וזה אבל בכרטיס ?!

כבר הוכח המון פעמים שעדיף עכשיו כרטיס ב 1200 ועוד שנה כרטיס ב 1200 מאשר כרטיס שעולה כמו שניהם.

לא קראתי על KSP באינטרנט , אבל אם זה בגלל שהם מוכרים חלקים משומים וכיו"ב אז אין לי בעיה עם זה .

אתם חושבים שרק KSP ואייבורי עושים את זה ? ממש לא . ככה זה בעולם המחשבים , כולם מוכרים דברים משומשים .

גם אם לכם הייתה חנות מחשבים הייתם עושים את זה . אין מה לעשות .

אז אם כבר , KSP נחשבת לחנות שמוכרת הכי בזול . אז עדיף ממנה .

אוקי , ולגבי הכרטיס מסך זה כי אני רוצה כבר עכשיו להנות מביצועים מדהימים . הכרטיס הזה יחזיק הרבה זמן ואני מניח יותר משנה .

ואז כשהוא יהיה כבר פחות טוב אני אקנה עוד 295 GTX שהוא יהיה כבר זול בהרבה . ואז זה יחזיק לי לעוד כמה שנים .

אז אני חושב שאני מעדיף לקנות את ה 295 GTX .

תודה בכל זאת על הניסיון לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשפוך כסף באופן חסר פרופורציות ועוד על מסך 22' אתה ממש אבל לא צריך אותנו. (ללכת עם צ'ק לKSP יעשה את העבודה)

אנחנו מנסים לבנות מפרט משתלם עבור היעד והתקציב.

אתה יכול לראות הרבה בקשות למפרט ב6K+ שתמיד יהיה מישהו שיציע מפרט משתלם. (ובצדק)

דבר נוסף 295GTX ו260GTX יראה אותו דבר על מסך 22' על כל המשחקים הכבדים היום.

וכמו שNAVK 2 אמר עדיף לחלק את ההוצאה לשתיים שאז תוכל לשדרג בעתיד.

ולהוסיף עוד 295GTX בעתיד כבר יהיה לא אקטואלי כי עד שהכרטיס יהיה חלש על 22' לא יהיה משתלם בעליל לקנות עוד אחד

ושלא לדבר על צריכת חשמל.

אז אני מציע לך להיות עם ראש פתוח להצעות שלנו.

וכדאי להמנע מלקנות מפרטים שלמים במקומות כמו אייבורי וKSP. (שרות אחריות וכו')

ותאמין לי אם החנויות המומלצות כאן היו מוצאים מוצר משומש הם היו מוצאים להורג וירטואלית ככה שגם לא משתלם להם למכור משומשים.

אז תגיד אם אתה נשאר בדעתך או שנבנה משהו משתלם. (אם תשאר בדעתך זה לא אומר שלא נבנה מפרט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נחמד מצדך ככה להציב תנאים לבן אדם - קודם כל תדבר בשם עצמך ומעבר לזה תבין שלפעמים יש לאנשים שגעונות :P

מעבד i7 920, s1366, 8MB - מחיר 1480

לוח אם GB EX58-UD5 s1366 i7, Intel X58, 1333, 3xPCI-E - מחיר 1380

זכרונות 3x1GB OCZ Platinum XTC Triple Channel III 1333Mhz - מחיר 440

כרטיס מסך GB GTX 295 1792MB GDDR3 DX10 HDTV 2xDVI PCI-E 2.0 - מחיר 2685

דיסק קשיח 500GB 7200RPM, 16MB, SATA II - מחיר 280

קירור נוסף למארז (2 מאווררים) ArcticFan AF12025L 120mm - מחיר 80

קירור נוסף לכרטיס מסך - Cooling Accelero Twin Turbo Dual Fans VGA Cooler - מחיר 150

מארז - CM 690 Black (No PSU) - מחיר 345

ספק - ENERMAX MODU82+ 525W Active PFC 12cm Fan - מחיר 590

צורב - DVD±RW GH22NS x22 Black SATA - מחיר 110

סה"כ (כולל הרכבה) - 7550 ש"ח

הורכב לבקשתך בKSP

כמה הערות :

אם באמת חשוב לך שהמערכת תיהיה שקטה הייתי ממליץ לרדת מהכרטיס מסך הנוכחי שאתה מבקש, הוא יקר, ממש יקר למערכת הנוכחית שלך ואפשר להוציא ביצועים יותר טובים מאפשרויות יותר זולות. ככה יהיה לך יותר מרחב בתקציב ותוכל לקחת מארז שקט באמת. מה שכן במפרט הזה האוורור אמור להיות טוב מאוד.

שים לב ששמתי קיט של 3GB בגלל שאני מניח שאתה תשתמש במערכת הפעלה 32 ביט אז אין לך צורך מעל 4גי'גה ו3 זה אופטימלי לתצורת הזיכרון :)

לא לקחתי נפרד למעבד כי לא נתקלתי בזה שi7 מתחממים מי יודע מה, BOX אמור להספיק לדעתי

אפשר לנסות להרכיב מפרט אחר טיפה אבל לדעתי זה מפרט סבבה בתקציב הנ"ל

מוזמן להעיר הערות

ד"א לדעתי במקום תקבל מחיר זול יותר בסה"כ ממה שנתתי כאן. 7.5K דורש הנחת מזומן של 2-3 אחוזים לדעתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לא הצבתי תנאים אלא יותר נכון חפרתי על תחום של מה משתלם. (אני מצטער אם גמרתי למשהו להרגיש שאני מתנשא מעליו)

אני מבין שיש שגעונות אבל לפני עדיף לדעת למה לקנות מפרט כזה אם זה משגעון או מחוסר הבנה לגבי תמורה של מחשב כזה לרזולוציה של 22' (OVERKILL).

לגבי המפרט שלך:

קדם כל צריך ספק חזק יותר זה בטוח. לא יודע עד כמה חזק יותר. (דרישות מינימליות הם 550W אז כדאי 650W כי גם יהיה OC)

והקירור שהצעת אינו מתאים לכרטיס מסך הזה (כפול ליבה).

וכותב הת'רד רוצה OC בינוני אז הייתי מוסיף את MUGEN 2 , שלמרות מחירו הזול יחסית הוא מאוד מוצלח ומתחרה עם קירורים מאוד יקרים.

אם השקט באמת חשוב אז יש את P182 הוותיק של שמפורסם בהיותו שקט.

כמובן שהרעיון שלא להשקיע על כרטיס כזה (וגם על ספק חזק) עדיין לדעתי רעיון טוב (ויש כאלה שיגידו שלא לקנות I7)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נורא מבולבל :(

אני לא מבין למה לא לקנות את ה 295 GTX ? זה הכרטיס מסך הטוב ביותר שיפעיל לי את כל המשחקים על פול רזולוציה ויספיק לי להרבה שנים .

אז למה לא לקחת אותו ?

ולגבי ההצעת מפרט , אתה יכול לעשות את זה מתוקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGTX 295 הוא ממש יקר ואני לא יודע עד כמה זה מסתבר ביחס של ביצועים למחיר. אם חשוב לך שהמחשב יהיה שקט אז עדיף להשקיע את הכסף על כרטיס פחות רצחני (נגיד עד 1500 ש"ח לכ"מ) ולקחת מארז שקט.. כשיהיה לי זמן אני אעשה מפרט מתוקן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGTX 295 הוא ממש יקר ואני לא יודע עד כמה זה מסתבר ביחס של ביצועים למחיר. אם חשוב לך שהמחשב יהיה שקט אז עדיף להשקיע את הכסף על כרטיס פחות רצחני (נגיד עד 1500 ש"ח לכ"מ) ולקחת מארז שקט.. כשיהיה לי זמן אני אעשה מפרט מתוקן :)

ה 295 GTX כזה מרעיש ??? אצל חבר שלי הוא לא ממש מרעיש . יש לו מארז יםה כזה מיוחד לא יודע איך קוראים לו אבל לא שומעים רעש חזק .

בכל זאת אני עדיין רוצה אותו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא שווה GTX295 על מסך 22,זה כמו בפורם FXP ילדים קנו HD4870X2 למסכי 19 ולא ידעו למה הכרטיס הכל כך חזק שלהם לא מספק את כל היכולת שלו, ובכל זאת עם אתה רוצה תכרטיס תיצטרך להוסיף לתקציב כדי ליקנות מסך 24 או אפילו מסך 26

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא שווה GTX295 על מסך 22,זה כמו בפורם FXP ילדים קנו HD4870X2 למסכי 19 ולא ידעו למה הכרטיס הכל כך חזק שלהם לא מספק את כל היכולת שלו, ובכל זאת עם אתה רוצה תכרטיס תיצטרך להוסיף לתקציב כדי ליקנות מסך 24 או אפילו מסך 26

חחחחח כן , FXP סתם ילדים בני 9 .

עכשיו שאני חושב על זה , אתה ממש צודק .

אני מעדיף במקום להשקיע ב 295 GTX אני אשקיע ב I7 940 .

אז תציע לי מפרט עם כרטיס מסך 260 GTX ומעבד I7 940 . תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אגיד לך משהו, ובטח אחד המנהלים הולך להתעצבן עליי אבל מה לעשות שאני רוצה להגיד לך משהו בכנות.

אתה ילד קטן מעצבן ומפונק.

אז ככה, אתה רוצה את ה295 ועכשיו אני מבין שאתה פשוט מקנא בחברך שיש לו 295 ואתה תיהיה "נחות" ממנו עם 260. אבל האמת היא שזה בזבוז כסף לחלוטין. אם תקנה את ה260 אני יכול להגיד לך שאתה לא תרגיש הבדל בין ה260 שלך ל295 של החבר שלך (אלא אם יש לו מסך שהוא לפחות 26 אינץ'. שם כבר ה295 מתחיל להיות ביתרון, אבל במסך שלך, 22 אינץ', ה260 יספק אותך טוב מאוד.

אתה גם משוכנע ש295 הוא טוב יותר כי הוא יחזיק יותר שנים, אבלהוא לא, כשה260 יתחיל להראות סימני חולשה גם ה295 יתחיל להראות סימני חולשה, הוא לא הכרטיס מסך הכי חזק בעולם שישרוד 5 שנים, הוא סך הכול ישרוד שנתיים או שלוש שנים במקרה הטוב.

עכשיו, אם אתה רוצה מחשב למטרות משחק אני פשוט ממליץ לך לקחת את המעבד החרוש בפורום הזה והוא הE8400 או לקנות מרובע ליבות (בתקציב שלך אני אישית ממליץ לך על הQ9550 שהוא פשוט מעבד מעולה), אבל I7 זה יחסית מיותר לך היות ואתה בטח משחק ורואה רוב הזמן, ואולי עוסק בעיצוב חובבני עם .

אז אם אתה קונה I7 אז תקנה 920 לא 940, אין שום סיבה לשלם 3000 ש"ח רק על המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אגיד לך משהו, ובטח אחד המנהלים הולך להתעצבן עליי אבל מה לעשות שאני רוצה להגיד לך משהו בכנות.

אתה ילד קטן מעצבן ומפונק.

אז ככה, אתה רוצה את ה295 ועכשיו אני מבין שאתה פשוט מקנא בחברך שיש לו 295 ואתה תיהיה "נחות" ממנו עם 260. אבל האמת היא שזה בזבוז כסף לחלוטין. אם תקנה את ה260 אני יכול להגיד לך שאתה לא תרגיש הבדל בין ה260 שלך ל295 של החבר שלך (אלא אם יש לו מסך שהוא לפחות 26 אינץ'. שם כבר ה295 מתחיל להיות ביתרון, אבל במסך שלך, 22 אינץ', ה260 יספק אותך טוב מאוד.

אתה גם משוכנע ש295 הוא טוב יותר כי הוא יחזיק יותר שנים, אבלהוא לא, כשה260 יתחיל להראות סימני חולשה גם ה295 יתחיל להראות סימני חולשה, הוא לא הכרטיס מסך הכי חזק בעולם שישרוד 5 שנים, הוא סך הכול ישרוד שנתיים או שלוש שנים במקרה הטוב.

עכשיו, אם אתה רוצה מחשב למטרות משחק אני פשוט ממליץ לך לקחת את המעבד החרוש בפורום הזה והוא הE8400 או לקנות מרובע ליבות (בתקציב שלך אני אישית ממליץ לך על הQ9550 שהוא פשוט מעבד מעולה), אבל I7 זה יחסית מיותר לך היות ואתה בטח משחק ורואה רוב הזמן, ואולי עוסק בעיצוב חובבני עם .

אז אם אתה קונה I7 אז תקנה 920 לא 940, אין שום סיבה לשלם 3000 ש"ח רק על המעבד.

אוקי , אני לא אכחיש . אבל כבר הבנתי שעדיף את ה 260 GTX .

ולמה לא את ה 940 ?

אני לא יודע איך בידיוק להגיד את זה . אבל אני רוצה לבזבז את כל ה 7500 ש"ח כי אז זה סתם יעלם . כי זה לא הכסף שלי

זה טוב ?

g2s8lbmbtyckljhlkgae.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יהיה ספק: אני נגד שטויות מהסוג הזה! לקנות מחשב ב-7.5 אלף שח זה טמטום

ואחרי שאמרתי מה שאני חושב, בתקציב שלך ב-KSP אפשר להוציא מחשב טוב יותר:

מעבדי אינטל Core i7 920, s1366, 8MB

לוחות אם למעבדי אינטל GIGABYTE EX58-UD4P s1366 Core i7, Intel X58, DDR3 2100, 3xPCI-E

זכרונות DDR III 1333Mhz 3x2GB OCZ Platinum XTC Triple Channel

דיסקים קשיחים Western Digital 1TB 7200RPM, 32MB, SATA II

כרטיסי מסך eVGA GTX 275 896MB GDDR3 DX10 HDTV 2xDVI PCI-E 2.0

כרטיסי קול On Board 7.1 Channel Audio

צורבים Pioneer DVR-216DBK DVD±RW x20 Black Sata

ציוד רשתות On Board 10/100/1000

מארזים CoolerMaster CM 690 Black (No PSU)

ספקי כוח Corsair VX 550W Active PFC 12cm Fan

מקלדות Teac TK-8060 Heb, Eng USB KeyBoard

עכברים Logitech SBF90 Optical Wheel Black (Oem)

רמקולים Creative SBS 245, 2.0

קירור Mugen II 5 Heat Pipes CPU Cooler

מחיר 7140 ₪

המפרט כולל הרכבה.. זה שינוי של מפרט קיים של KSP

ואם לא היית נעול על KSP היה אפשר לתת לך משהו איכותי יותר:

Intel Core i7 Processor i7-920 2.66GHz 8MB LGA1366 BOX, יחידות 1

₪1639

http://www.foxpc.co.il/product.aspx?productid=1632

G.Skill DDR3 6144MB Tri Channel 1600MHZ 6GB PQ CL9, יחידות 1

₪550

http://www.foxpc.co.il/product.aspx?productid=1549

Inno3D nVidia GeForce 260GTX 896MB Freezer X2 192P PCIe, יחידות 2

₪1660

http://www.foxpc.co.il/product.aspx?productid=1723

Xigmatek HDT-S963 H.D.C CPU Cooler , יחידות 1

₪120

http://www.foxpc.co.il/product.aspx?productid=1692

Samsung 1TB SpinPoint F1 HD103UJ SATA II 7200rpm 32MB, יחידות 1

₪520

http://www.foxpc.co.il/product.aspx?productid=1649

Cooler Master RC-690 + Corsair 550VX PSU, יחידות 1

₪860

http://www.foxpc.co.il/product.aspx?productid=1714

צורב פנימי DVD+\-RW X 22 תוצרת SAMSUNG דגם SH-S223F SATA, יחידות 1

₪129

http://www.foxpc.co.il/product.aspx?productid=1261

הרכבה של מחשב חדש מעל 6000 שקל - ‏Assembly - New Computer more than 6000nis‎, יחידות 1

₪0

http://www.foxpc.co.il/product.aspx?productid=940

GIGABYTE GA-EX58-UD4 Intel i7 Socket LGA 1366 DDR3, יחידות 1

₪1280

http://www.foxpc.co.il/product.aspx?productid=1589

סה"כ מחיר לכל המוצרים:₪6758

3% הנחת מזומן סה"כ לאחר הנחה:₪6555.26

המפרט הורכב באתר:http://www.foxpc.co.il/

זה ביצועים של GTX295 עם מטורף במחיר נמוך מ-GTX280

או שאתה יכול לקחת "רק" שני 4770 ב-CF ומסך 24 אינצ' בתקציב (זה יוצא כמעט בדיוק 7500 עם מסך T240)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...