מעוניין לשדרג את הארדיסקים שלי אני נראה לי הולך על 3XSamsung F1, מה אתם חושבים? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לשדרג את הארדיסקים שלי אני נראה לי הולך על 3XSamsung F1, מה אתם חושבים?

Class889

Recommended Posts

בקר מעולה בהחלט, ראיתי שניתן לקנות אותו ב- בסביבות 100$.

סטים מלאים אפשר למצוא כבר באזור ה150$ תוסיף משלוח ומכס.

לגבי ביצועים, לצערי אין לי את המבחני כתיבה של הרייד הנוכחי שלי אלא של ניסיונות קודמים בהגדרות אחרות (לקח לי יום שלם לעשות את כל הבדיקות שלי) שיפרתי את הביצועים אחרי ששיחקתי עם ההגדרות, ובניגוד לבקרי רייד מובנים שיש בלוחות אם, פה יש הרבה מה לשנות

hdtunereadraid04xf1512kq.png

hdtunewriteraid04xf1512.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על התשובה

אני דווקא אומר שתוספת הביצועים תהיה מורגשת, קצת פה וקצת שם זה יהיה מורגש.

טעינת משחקים, טעינת הווינדוס. הרי ברור שמשחק לא יטען במאית שנייה הודות ל-RAID, גם לא יטען אותו כ"כ מהר אבל מן הסתם שמעט פחות מזמן טעינה עם דיסק בודד בלי שום מערך.

ואתה ממש לא חייב לקנות בקר, אם יש לך ICH10R אז זה מעולה בשביל RAID ביתי ופשוט. אם אני לא טועה בדיון של iakovl הוא השווה ביצועים גם לבקר מובנה, תציץ ותראה שזה לא נורא בכלל.

אולי צריך לפתוח כאן סקר ולשאול "לכל בעלי RAID, SCSI, רפטורים ו- למיניהם, בואו להגיב" - והשאלה תהיה "האם אתם מתחרטים על ההשקעה או שהיא שווה את תוספת הביצועים שקיבלתם"- מן הסתם שאחת התשובות תהיה "תוספת הביצועים לא מורגשת בכלל". :)

tmpusr- פנינות חוכמה? מה אתה רוצה? אם אתה לא רוצה לדון שוב בנושא אז אל תגיב להודעות שלי, אבל גם אל תזלזל בהן/בי. לומר שאתה מגזים- זה לומר משהו, להעביר מסר, זה לא לזלזל ולא מראה שום כוונה לפגוע בך. "פנינות חוכמה" לעומת זאת, הזלזול נוזל מכל הכיוונים. אני מבקש לא להגרר לביטויים לא נעימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי בכדי לקבל מקסימום מקום ומקסימום מהירות אני אלך על 2 או 3 ברייד של הסמסונג.

כי כל כך הרבה מקום אני אצטרך ובדקתי השוואת אז זה שווה את זה.

זה לא שאני מבזבז אלא בעצם אני מקבל גם יותר ביצועים וגם יותר שטח אז זה שווה לי.

רק נראה האם כדאי 3 או 2 האם באמת יש הבדל בינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה מהירות !? תקנה כמה גיגה זיכרון עם מע"ה 64 ביט ותפעיל פקודת ramDisk יש גם חברת תוכנה ייעודית לזה אך לא זוכר את שמה.

זיכרון הRAM הופך לכונן לכל דבר :-) ואז תראה ביצועים...

כמובן שאת המשחקים צריך להתקין ל"כונן" החדש.

הערות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...