נגן MP3 מבוסס HD - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן MP3 מבוסס HD

shibby15

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שזה משנה כי אין בארץ...

בכל מקרה לפני מה שהבנתי זה מין "איי פוד לעניים", כלומר יותר גדול ופחות מתוחכם, אבל לא חייבים תמיד לקנות את ההכי טוב, והזן יכול להיו מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה NX לא מועמד מול האיפוד. מה שקריאטיב עשו זה שינו את העיצוב, והוריד את הזכרון מ16 מגה(בזן הרגיל) ל8 ב NX ועוד כמה שינווים שהופכים את המכשיר לפחות טוב מהגירסה הרגילה של הZEN.

תקראו קצת פה http://www.nomadworld.com/products/jukebox_zen_nx/

ופה http://www.nomadworld.com/products/jukebox_zen/

ותראו שכמעט ואין הבדל, וכשיש הבדל הוא לרעת ה NX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי שתשים לב לפרט מאוד חשוב בIPOD החדש וזה 8 שעות בטרייה.

זה ממש כלום במיוחד כשבפועל זה יוצא 6-7 שעות. זה אומר שכל יום אתה תצטרך להטעין אותו ואם תשמע הרבה אז יש גם סיכוי שהוא לא יספיק לך ליום אחד.

לי יש (בינתיים) Nomad Jukebox 1 עם שני סטים של בטריות שכל סט נותן לך 4 שעות, ואפילו עם ה8 שעות שזה נותן, זה פשוט לא מספיק (במיוחד בטיולים שנתיים או משהו כזה).

אני ממליץ לך לחכות לביקורת של הדוד פה שקנה עכשיו את הIPOD (ד"א - אם תוכל להתיחס לחיי בטריה, זה יהיה יופי)

שים לב של-Zen NX החדש יש 14 שעות בטריה וזו גם בטריה מתחלפת ולא קבועה.

אני כרגע מחכה לטיסה לארה"ב וכנראה שאני אקנה את ה iRiver iHP-100 החדש שיש לו 16 שעות בטריה שזה כבר פי 2 מהIPOD (אם הוא לא יהיה יקר מדי, כמובן).

עריכה:

שים לם למה שכתוב בתיחה של הכתבה על הIPOD החדש בCNET:

"We love almost everything about this beautifully designed player, but the battery life could be longer"

עוד מתוך הכתבה:

"Apple claims the internal lithium-ion battery will last 8 hours, but that's with the button backlighting and the EQ turned off and the volume limited to 50 percent. With heavy use, involving lots of backlighting and On The Go playlist creation, our test unit lasted about 6 hours. However, has solved the old iPod's battery problem (the life of the nonreplaceable battery dropped to 1 to 3 hours after about a year of use) with an included firmware upgrade. The battery charges in about 2 hours, 40 minutes, with or without the cradle, from a FireWire port or the square, white AC wall adapter that comes with the iPod"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת סדר:

הIPOD הרגיל מגיע אך ורק עם חיבור FireWire והDock (תחנת עגינה) נדרש כדי לחבר אותו עם USB 2.0.

אך אליה וקוץ בה - תחנת העגינה + כבל הUSB 2.0 עולים 400+ ש"ח וכרטיס PCI to FireWire עולה (לפחות בPCH): 170 ש"ח. Do The Math...

לגבי הבטריה: נכון, 8 שעות זה קצת אך יש פיצ'ר נחמד והוא שאפשר להטעין את הIPOD דרך חיבור הFireWire למחשב וכך אפשר להטעין אותו בזמן שמעבירים שירים. נחמד מאוד. לדעתי, החיסרון היחיד שיש לIPOD הוא אך ורק המחיר.

Have Fun,

.HaCoL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטריה היא החיסרון הגדול ביותר של הפוד כרגע.

אומנם יש את הערכה החיצונית שניתן לקנות בחו"ל ואמורה להוסיף 10 שעות.

אבל נגן עם בטריה שבלתי ניתן להחליף פשוט מפחיד באיזשהו שלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין הבטריות מאד מפריע! אני מעדיף שיהיה טיפה יותר גדול (אני בחור לא קטן בעצמי, זה יכנס לכל כיס...)

אז הNX פחות טוב מהרגיל? במה בא ההבדל של ה8 מול 16 מגה ביט? הרי אני לא רץ עם זה אני מניח שגם 8 יספיק.

מה לגבי נגנים של ארכוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OT: הזמנתי היום את ה- 10 גיגה, והם הדהימו אותי, כשהם אמרו שהאיי-פוד לא נמצא כרגע במלאי, והמלאי הבא יגיע כנראה עוד [glow=red,2,300]ארבעים יום![/glow] :-X....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הarchos jukebox 6gb (שהיה הנגן הראשון עם hd ) יש לי אותו 4 שנים והוא מצויין הוא קטן אבל שמן :-\

אבל זה לא רע כמו שעושים את זה מה שטוב בו הוא שאפשר להחליף בטריות , זה בטריות של 1.2V (מקבלים 4 בתוך הנגן ו 4 נוספים בחוץ)

אז יש לך 20 שעות אבל גם בלי הסט הנוסף של הבטריות יש לך 10 שעות ( בערך לא מדדתי בדיוק) אני חושב שזה נגן מעולה. בעוד 24 ימים אני קונה את הארכוס av320 (הנגן xvid divx )

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יצטט את עצמי מהאייסיקיו:

"נו נהדר...אז זה גם יקר יותר ב60 דולר מציג יותר מידי (אין צורך לכך כך הרבה, זה כבר מוגזם) זמן נגינה וגם גדול יותר מכל שאר הנגנים"

"הרי בשביל זמן נגינה של 8 שעות אתה יכול להשתמש גם בנגן מבוסס פלאש"

במילים אחרות, נראה לי שאני יורד מהרעיון של האייפוד...

ושוב שואל האם יש אופציה אחרת מזן או ארקוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יצטט את עצמי מהאייסיקיו:

"נו נהדר...אז זה גם יקר יותר ב60 דולר מציג יותר מידי (אין צורך לכך כך הרבה, זה כבר מוגזם) זמן נגינה וגם גדול יותר מכל שאר הנגנים"

"הרי בשביל זמן נגינה של 8 שעות אתה יכול להשתמש גם בנגן מבוסס פלאש"

במילים אחרות, נראה לי שאני יורד מהרעיון של האייפוד...

ושוב שואל האם יש אופציה אחרת מזן או ארקוס?

האופציה היחידה שעלתה לי לראש שהיא לא iPod/Zen/Archos היא מיני-דיסק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...