נגן MP3 מבוסס HD - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן MP3 מבוסס HD

shibby15

Recommended Posts

שלומות לכולם.

בחרתי (ATP3)

בחרתי אזניות( MDR-EX 51/71)

ועכשיו צריך לבחור משהו שינגן להם את המוסיקה :)

בכל אופן הנגן יקנה בארה"ב אז צריך משהו איכותי ועם יחס תקלות נמוך. למרות שבמקרה של בעיה אין בעיה לשלוח אותו לארה"ב לתיקונים.

בכל אופן חשבתי על האיפוד אבל 400 דולר זה קצת יקר. והדגם של ה300 נראה כאילו הוא בא OEM וחסרים דברים...

ארקוס נחמדים בדגמי ה20 או 10 גיגה אבל הם קצת מגושמים יותר והממשק לא הכי נוח. (אני מדבר על הנגן החדש יחסית עם חיבור לרדיו)

קריאטיב זן נראה כמו בחירה טובה במחיר יחסית נמוך של 275$ ל20גיגה. והגודל קטן מהארקוס אבל גדול המאייפוד.

הנגן של ריו לא עולה בחשבון בחלל בגלל המחיר הגבוה במיוחד

עוד הצעות?

מה לגבי ונסיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי את הזן. מכשיר מצויין ואכות אדירה. הצלחתי להשיג גם את השלט LCD שמוסיף רדיו, הקלטת סטריאו מהרדיו, ומיקרופון מובנה להקליט לעצמך הודעות. הבעיה היחידה שלי איתו זה הגודל. האייפוד בהחלט מנצח בנושא של הגודל.

הקיצר אני ממליץ מאוד על הזן באמת מכשיר שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי אתה חייב את ה-Dock של הפוד על מנת לחבר את הכבל USB2..

ללא ה-DOCK אתה לא יכול לחבר , מה שאומר שתצטרך כרטיס 1394..

אני אישית ממליץ על מכיוון שהוא הרבה יותר נפוץ.. אבל בידע לדוגמא Dock+USB cable עולים מעל ה-400 ש"ח אם אני זוכר נכון..

חוץ מזה ב-10 אתה לא מקבל נרתיק ושלט.. אבל הם לא שווים כלום בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפך , אני חושב שאי אפשר לקבל USB2 בעזרת הדוק - אלא רק בעזרת הכבל , הדוק טוב רק לפיירוויר , מה שכן היתרון שלו שיש לו LINE OUT מה שהופך את הדוק הזה לפתרון מצויין כגוקבוקס בייתי (גם מעמד וגם יציאת ליין) , אך כמובן ההשוואה צריכה להיות מול נגנים אחרים - אם הם לא נותנים דוק ואין להם ליין אאוט - אז בכלל אין לך מה לדאוג מהנושא הנ"ל ואין מה להכניס אותו למשוואה. אני חושב שאם הכסף מטריד אותך הדגם של ה300 דולר שווה בהחלט (והנרתיק הוא דיי זבל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאומרים "Dock connector " הכוונה היא לסוג החיבור לא לדוק עצמו (החריץ שיש באייפוד החדש למטה נקרא "Dock connector " בדיוק כמו שהחריץ לעכבר נקרא "PS2") מה שאומר שוב שדוק וUSB לא עובדים בייחד , אז למי שמתכנן על - הדוק למטרות העברת שירים מיותר.

FMPro?-db=store.fp5&key=32780&-img

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בונה על הדגם של ה-10 בארץ... עכשיו שקראתי את הת'רד הזה החלטתי סופית (עוד חשבתי על מינידיסק), הכל תלוי כמה אני אקבל ליומולדת...

בכל מקרה למי שיש אי-פוד: אתם חושבים ש-10 ג'יגה זה מספיק? אני אצטרך גם לקנות כבל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לחכות, אני אתן לך ביקורת של ה- שלי כשהוא יגיע. כעקרון, הייתי אמור להזמין אותו היום, אבל צילצלתי בחמש ועשרה והם סוגרים את הקווים בחמש אז אני מזמין מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...