נגן MP3 מבוסס HD - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן MP3 מבוסס HD

shibby15

Recommended Posts

ENCODER:

אני לא יודע איך לנסח את זה , אבל באמת תפסיק להגיב בכל הקשור לאייפוד ולעשות השוואות כי אין לך מושג - אתה אומר דברים לא נכונים שרק מבלבלים פה לא מעט חברה ואתה עוד מציין מילים כמו "נראה לי" ועליהם מבסס דברים וזה באמת קצת מתיש לתקן אותך שאתה מדבר בכזאת התלהבות נגד משהו במצב שהוא בכלל לא נכון....

יש לך בכלל אייפוד או אייריבר כזה שאתה בכלל מדבר וקובע מסקנות ?

ואם אני לא טועה (ויכול להיות שכן) אז בדיונים הישנים שהאייפוד היה חדש הזכרת עד כמה הארכוס הזול יותר עדיף והאופציות הנוספות שבו מיותרות וחבל על הכסף ושהוא יותר יקר ולא כדאי ושמקבלים 20 גיגה שזה יתרון אדיר על האייפוד ותמיד עדיף כמה שיותר לכן הוא כדאי יותר (פתאום אתה טוען "אבל האמת שאני באופן אישי לא ממלא גם את ה 10GB.." )

בנוסף - אם אתה טוען שרשימה עם שם זה מאוד שונה ממחיצה עם שם , אז אלוהים יעזור לך - ולא ידעתי שרשימה חייבת להכיל את כל הנתונים שבעולם בשם שלה בעוד מחיצה לא צריכה (יש חוק כזה?) - נו באמת - אין שום הבדל בשימוש עצמו - חוץ מהחסרון הספציפי באייפוד שהזכרתי כבר - אבל גם לזה יש פתרון פשוט שהוזכר כבר (למשל לגבי הזמר שהזכרת והCD הרבים שיש לו - אז פשוט קוראים לכל רשימה בהתחלה בשם של מחיצת האם שרצית לעשות זה הכל : "poliker-cd1" "poliker-cd"... שזה בדיוק כמו לפתוח את מחיצת האם "poliker" ולראות בה "cd1" cd2"... וכו...). ומאיפה בכלל אתם קובעים ש"אין כוח לגלול 100 רשימות" , יש לכם בכלל את הנגן ? מתוך נסיון ארוך כבר לא מעט אנשים אמרו שזה הקטע המדהים של הממשק גלגלת שלו - הכל מידי מגיעים להכל תוך אפס זמן , וד"א אם יש 100 רשימות אז גם יש 100 מחיצות - וזה שהמחיצות ממוינות יותר זה לוקח רק יותר זמן כי צריך לעשות את אותו חיפוש שהזכרתי אבל רק עוד להכנס לתוך כל מחיצה ולחפש שוב שזה בעצם הרבה יותר חיפושים ולחיצות ולכן יקח למצוא שיר שנמצא בתוך 3 מחיצות יותר זמן ממה שיקח למצוא אותו אם הוא במחיצה ראשונית (כמו באייפוד). אבל זה רק תשובה אחד לאחד לטענות הלא נכונות שהבאתם (אני אישית כמוכם עדיין מעדיף אופצייה לרשימה בתוך רשימה - וזה לא קשור למהירות מציאת דברים - ואת זה לומדים מתוך נסיון ולא מתוך "נראה לי").

וד"א - גם לאייריבר יש דטהבייס - אבל רק בשביל אופציות החיפוש המתקדמות (זה לא בא בחינם...).

ולגבי דברים לא נכונים שאתה אומר ועוד משווה:

"-iRiver אפשר להעביר איזה קובץ שרוצים ולהשתמש בו ככונן נייד (חיבור ל-USB2, ומייד מופיע לך כונן חדש לכל דבר במחשב..), ב- חייבים להשתמש בתוכנה המיוחדת שלו"

נו באמת - האייפוד פועל כמו לכל דבר , ובשביל להעביר "איזה קובץ שרוצים" לא צריך שום תוכנה... , מי שלא יודע דבר בסיסי כזה - לא היתי סומך בכלל על מה שהוא אומר לגביי הנגן..

"ליצור Playlist לכל סיפריה וסיפריה זה לא מעשי (אולי מעשי, אבל לא נוח..), כי אתה תמצא את עצמך עם עשרות Playlists בעלי שמות לא נוחים וארוכים (כי הרי הם צריכים לכלול פרטים גם על ה-Artist, גם על ה-Album, ובמקרים מסויימים גם על מספר הדיסק..)"

זה השיא - הרי התוכנה אפפוד הופכת לך כל מחיצה בשם שלה(שיופיע באייריבר נגיד) לפלייליסט באותו שם אוטומטית שתי לחיצות כפתור - וזה אותו שם בדיוק כמו מחיצה - אז מה הקשר ללא מעשי ולא נוח ושמות ארוכים... - זה אומר מי שאין לו מושג ונסיון עם המוצר - וחבל.

טוב בקיצור זה אף פעם לא נגמר....

לכן תבין - אני מאוד מבין אותך , והאייריבר הזה נראה מכשיר נהדר , למרות שלדעתי עדיין אי אפשר לדעת עליו כלום - אין ממש מידע אפילו שאתם חושבים שיש , הוא היה נראה לי מתאים חוץ משלושה דברים - אין גלגלת (חסרון אדיר בנגן שאומור להכיל אלפיי שירים) , המגבר חלש יחסית לאייפוד (אין לכם מושג כמה המגבר המפלצתי שלו עוזר כשנוסעים באוטובוס או רכבת - החוויה האקוסטית נהרסת הרבה פחות) והמחיר פחות שווה אבל זה ישתנה לדעתי. חוץ מיזה הוא נראה לי אחלה..

אז באמת אני לא יוצא נגד - אבל לבוא ולהשוות בלי להיות חלק מזה (כמו שבלגי או קנדי יגיד מה המצב בין ישראלים ופלסטינים לעומת מה שיגיד פלסטיני או ישראלי) זה חבל. אפשר לדבר עד כמה נהדר המכשיר - אבל לא חייבים לבלף על השני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל קח אוויר ותירגע, נראה לי שפגעתי בנקודה רגישה..

עכשיו אפשר להתחיל:

ואם אני לא טועה (ויכול להיות שכן) אז בדיונים הישנים שהאייפוד היה חדש הזכרת עד כמה הארכוס הזול יותר עדיף והאופציות הנוספות שבו מיותרות וחבל על הכסף ושהוא יותר יקר ולא כדאי ושמקבלים 20 גיגה שזה יתרון אדיר על האייפוד ותמיד עדיף כמה שיותר לכן הוא כדאי יותר (פתאום אתה טוען "אבל האמת שאני באופן אישי לא ממלא גם את ה 10GB.." )

נכון. באותו זמן (ואולי גם היום?) ה-Archos FM Recorder 20 היה עדיף על ה-iPod 10GB מהסיבה הפשוטה שהוא היה זול יותר באופן משמעותי, הכיל פי-2 נפח (ברור שאם אפשר יותר תמיד עדיף יותר, אני לא מבין למה אתה חושב שזה סותר את העובדה ש-"10GB זה מספיק" ?), וחוץ מהגודל הפיזי לא היה ל-iPod שום יתרון משמעותי עליו..

אז כן, הוא עדיף עליו.

בנוסף - אם אתה טוען שרשימה עם שם זה מאוד שונה ממחיצה עם שם , אז אלוהים יעזור לך - ולא ידעתי שרשימה חייבת להכיל את כל הנתונים שבעולם בשם שלה בעוד מחיצה לא צריכה (יש חוק כזה?) - נו באמת - אין שום הבדל בשימוש עצמו - חוץ מהחסרון הספציפי באייפוד שהזכרתי כבר - אבל גם לזה יש פתרון פשוט שהוזכר כבר (למשל לגבי הזמר שהזכרת והCD הרבים שיש לו - אז פשוט קוראים לכל רשימה בהתחלה בשם של מחיצת האם שרצית לעשות זה הכל : "poliker-cd1" "poliker-cd"... שזה בדיוק כמו לפתוח את מחיצת האם "poliker" ולראות בה "cd1" cd2"... וכו...).

לא, אין "חוק כזה", אבל בשביל להבין מה אתה שומע, אתה צריך לדעת גם את השם של ה-Artist, גם את שם האלבום, וגם את מספר הדיסק (או שאתה רואה "CD2" ויודע בדיוק מה זה...)

וכשכל מה שיש לך זאת רשימה ארוכה של Playlists, אתה חייב שכל playlist יכלול את שם הלהקה, האלבום, ומספר הדיסק - אחרת לא יהיה לך מושג מה זה.

זאת בניגוד לשם של סיפריה, שיכלול רק את שם הלהקה, ואז רק את שם האלבום, ואז רק את מספר הדיסק.

מאיפה בכלל אתם קובעים ש"אין כוח לגלול 100 רשימות" , יש לכם בכלל את הנגן ? מתוך נסיון ארוך כבר לא מעט אנשים אמרו שזה הקטע המדהים של הממשק גלגלת שלו - הכל מידי מגיעים להכל תוך אפס זמן , וד"א אם יש 100 רשימות אז גם יש 100 מחיצות - וזה שהמחיצות ממוינות יותר זה לוקח רק יותר זמן כי צריך לעשות את אותו חיפוש שהזכרתי אבל רק עוד להכנס לתוך כל מחיצה ולחפש שוב שזה בעצם הרבה יותר חיפושים ולחיצות ולכן יקח למצוא שיר שנמצא בתוך 3 מחיצות יותר זמן ממה שיקח למצוא אותו אם הוא במחיצה ראשונית (כמו באייפוד).

תיאוריה נחמדה, אבל לא ממש נכונה...

נניח שאתה רוצה להגיע לאלבום The Battle of Los Angeles של Rage against the machine..

בגלל ששם הלהקה מתחיל ב-R, זה יופיע דיי בסוף הרשימה...

ב-iPod כאמור יש רשימה ארוכה ארוכה של פלייליסטים... עד שתגיע ל-Rage תצטרך לעבור את כל הדיסקים, בכל האלבומים, בכל הלהקות מ-A ועד R....

בנגן מבוסס FileSystem, אתה צריך בסה"כ לעבור על כל הלהקות מ-A ועד R, להיכנס ל-Rage against the machine, ושם לבחור את The Battle of Los Angeles מתוך 4 האלבומים שקיימים באותה תת-סיפריה.

תעצור רגע, קח אוויר, תחשוב על זה, ותראה שזה הרבה _פחות_ "חיפושים ולחיצות", ושכל המשפט הבא שלך פשוט לא נכון: "ולכן יקח למצוא שיר שנמצא בתוך 3 מחיצות יותר זמן ממה שיקח למצוא אותו אם הוא במחיצה ראשונית (כמו באייפוד). "

וד"א - גם לאייריבר יש דטהבייס - אבל רק בשביל אופציות החיפוש המתקדמות (זה לא בא בחינם...).

נכון, ואפילו ציינתי את זה מספר פעמים בת'רד הנ"ל... זה בדיוק היתרון הגדול שבו. גם FileSystem וגם DB. גם וגם.

ולגבי דברים לא נכונים שאתה אומר ועוד משווה:

"-iRiver אפשר להעביר איזה קובץ שרוצים ולהשתמש בו ככונן נייד (חיבור ל-USB2, ומייד מופיע לך כונן חדש לכל דבר במחשב..), ב-iPod חייבים להשתמש בתוכנה המיוחדת שלו"

נו באמת - האייפוד פועל כמו כונן קשיח לכל דבר , ובשביל להעביר "איזה קובץ שרוצים" לא צריך שום תוכנה... , מי שלא יודע דבר בסיסי כזה - לא היתי סומך בכלל על מה שהוא אומר לגביי הנגן..

מעניין, בפעם האחרונה שבדקתי היה צורך בתוכנה מיוחדת בשביל להעביר שירים ל-iPod, והוא לא הופיע בתור כונן במחשב.

אני זוכר שהוא הגיע בגירסת החלונות עם MusicMatch, וכולם נגעלו מזה ואמרו שהתוכנה שמגיעה עם גירסת המק (iTunes אם אני לא טועה) טובה בהרבה.

כמו כן, אני זוכר שאפילו היו תוכנות צד-שלישי עבורו...

"ליצור Playlist לכל סיפריה וסיפריה זה לא מעשי (אולי מעשי, אבל לא נוח..), כי אתה תמצא את עצמך עם עשרות Playlists בעלי שמות לא נוחים וארוכים (כי הרי הם צריכים לכלול פרטים גם על ה-Artist, גם על ה-Album, ובמקרים מסויימים גם על מספר הדיסק..)"

זה השיא - הרי התוכנה אפפוד הופכת לך כל מחיצה בשם שלה(שיופיע באייריבר נגיד) לפלייליסט באותו שם אוטומטית שתי לחיצות כפתור - וזה אותו שם בדיוק כמו מחיצה - אז מה הקשר ללא מעשי ולא נוח ושמות ארוכים... - זה אומר מי שאין לו מושג ונסיון עם המוצר - וחבל.

לא התכוונתי שזה לא מעשי ליצור את ה-Playlists, אלא שזה לא מעשי להשתמש בדבר כזה, שיש Playlists לכל סיפריה וסיפריה.

אתה מוזמן לעבור לסיפריה הראשית של ה-MP3's שלך, לכתוב dir /ad /s /b ואז לנסות למצוא דיסק כלשהוא שיש לך.

אח"כ לך ל-Explorer הרגיל של הווינדוז, תעבור לסיפריה הראשית של ה-MP3's, ותנסה שוב למצוא את אותו דיסק. אני מבטיח לך שתמצא אותו יותר מהר.

ושוב אני רוצה להזכיר לך שה-iHP-100 כולל *גם* את האפשרות של ה-Playlists, *גם* את האפשרות של החיפוש בדטאבייס לפי שם\אלבום וכו', ו*גם* לפי סיפריות\תת-סיפריות. כמה נחמד.

טוב בקיצור זה אף פעם לא נגמר....

לכן תבין - אני מאוד מבין אותך , והאייריבר הזה נראה מכשיר נהדר , למרות שלדעתי עדיין אי אפשר לדעת עליו כלום - אין ממש מידע אפילו שאתם חושבים שיש ,

דווקא כבר יש שתי ביקורות גדולות עליו בקוריאנית, ואחת באנגלית שכבר ציינתי מקודם - כאן.

הוא היה נראה לי מתאים חוץ משלושה דברים - אין גלגלת (חסרון אדיר בנגן שאומור להכיל אלפיי שירים) , המגבר חלש יחסית לאייפוד (אין לכם מושג כמה המגבר המפלצתי שלו עוזר כשנוסעים באוטובוס או רכבת - החוויה האקוסטית נהרסת הרבה פחות) והמחיר פחות שווה אבל זה ישתנה לדעתי. חוץ מיזה הוא נראה לי אחלה..

סליחה ???

גלגלת - מה גורם לך לחשוב שגלגלת היא כזאת חיונית? יש גם דרכים אחרות להשיג את אותה מטרה.

מגבר - יש ל-iHP-100 מגבר **חזק ביותר** !! 40w (20w+20w) זאת עוצמה עצומה שתגרום לך לא לעבור לעולם את ה-80 אחוז, באחריות. לשם ההשוואה, רוב המינידיסקים מגיעים עם 5w לערוץ, ודיסקמנים חזקים יותר מגיעים עם 10w לערוץ. אני אומר לך באחריות - לא צריך בחיים יותר מ-40w.

מחיר - כאן אין לך בכלל על מה לדבר....

אני אחזור על עצמי בשנית:

"אגב, הוא לא כל-כך יקר מה- כמו שמציגים אותו...

אל תשכח שהוא כולל רדיו FM מובנה (ב- זה תוספת של כמה עשרות דולרים), שלט עם מסך LCD, כניסות ויציאות (!) אופטיות, פי 2 זמן סוללה, ועוד...

בעוד הוא עולה אותו מחיר כמו ה- 15GB, ונותן כל כך הרבה בנוסף (חוץ מנפח, שם יש לו 5GB פחות, אבל האמת שאני באופן אישי לא ממלא גם את ה 10GB...) - איך בדיוק הגעתם למסקנה שהוא עד כדי יקר (פתאום ה- הפך להיות "זול".. לאנשים כנראה יש קצר..)."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שבעתיד Encoder מתכנן על ה-iHP-100, הדרך היחידה לפתור את הסיכסוך המתון הזה היא ע"י השוואה מלאה בין ה- לבין הiRiver (שמתם לב ששניהם משתמשים ב-i קטנה? זה סקסי, לא? ;D). בהנחה שהשוואה כזו תצא לפועל, אני תוכן לתרום את הiPod 10 GB שלי להשוואה. :-*

עריכה: זה רק אני או שלiRiver יש אפשרות לסריקת קבצים זהים?

nzzang17_iHP100_DSCN7369_1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו , כנראה לא תבין לעולם - אתה שוב חוזר ואומר מה אותה חושב ומנתח לפי מה שנראה לך , ולא מתייחס אפילו בצחוק לקטע הזה , אתה יודע - במשך הזמן לומדים שתאורייה זה לא תמיד מה שיש במציאות , אז הנה:

"תיאוריה נחמדה, אבל לא ממש נכונה..."
- אולי יש לך קריאה סלקטיבית - אבל בניגוד אליך אני מדבר תכלס מנסיון ולא מתאורייה - וכן יש לי באייפוד את שתי השיטות - דרך דטהבייס זה בדיוק כמו להכנס למחיצות ותתי מחיצות - ושם בדיוק כמו שהבאת דוגמה לאיך מסודרים המחיצות אצלך - אני בוחר זמר ואז מקבל את הרשימה של כל האלבומים ונכנס לאלבום ואז מקבל את רשימת השירים ובוחר שם : 1 ל 1 מה שקורה אם היתה לי אופצייה למחיצות בדיוק בצורה שהדגמת , ויש לי גם את הליסטים עליו דיברתי - שתי השיטות - ומתוך בדיקה פשוטה ושימוש של שנה - השיטה עם התתי מחיצות איטית יותר - בגלל זה אמרתי - וזה מראה עד כמה כל חישובי ה"ניוטון אינשטיין דלטה" שביצעת לא ממש שוות ונכונות וזה סתם תאורייה שבמקרה גם לא נכונה (והבאתי לך כרגע את ההוכחה אז אל תתעקש שוב) ומראה למה אתה לא צריך להתעקש על מה שאתה אומר (חוסר נסיון).
"עד שתגיע ל-Rage תצטרך לעבור את כל הדיסקים, בכל האלבומים, בכל הלהקות מ-A ועד R...."

- ומי אתה בדיוק שתחליט שזה כך (וברור שאתה מציג את זה בצורה שלילית - אפילו ש"משפטית" לא אמרת כלום ;) ) ? או יותר נכון אתה מספר לי שאני כבר עושה את זה שנה איך זה צריך להיות באייפוד ? -אז שוב , הפעם אני פונה לאחרים ולא אלייך כי אתה פשוט מתעקש כשאין לך אף אחד מהמכשירים בכלל - להגיע לכל דבר לוקח 2 - 3 שניות, ובלי לחשוב ולנתח למה זה ככה.

"...קח אוויר, תחשוב על זה, ותראה שזה הרבה _פחות_ "חיפושים ולחיצות"... "
- רואה - אתה בעצמך בתת מודע מודה כאן שפשוט חשבת על זה, כל תהליך המסקנות שלך הופעל על חשיבה ,והגלגלת והזרימה המדהימה שלה זה לא משהו שאפשר לחשוב עליו כדי להבין את הביצועים שלו - זה כמו לבקש ממישהו לחשוב על כמה חלקה ונעימה הנסיעה באוטו מסויים ( ::) ) אם גם היית מוכן להקשיב זה היה שונה. - אתה לא באמת מדבר מנסיון , ואין לי שום בעייה עם זה , אלא עם העובדה שאתה מתעקש....

והקטע הכי מעצבן שכבר ניתקלתי בו בעבר עם כמה אנשים כאן (שינוי איטי של הכוונה המקורית - תכונה של מי שלא יודע להודות בטעויות):

"בiRiver אפשר להעביר איזה קובץ שרוצים ולהשתמש בו ככונן נייד (חיבור ל-USB2, ומייד מופיע לך כונן חדש לכל דבר במחשב..), ב- חייבים להשתמש בתוכנה המיוחדת שלו"
זה המשפט המקורי שלך , ולא צריך להיות אינשטיין כדי להבין שהתכוונת לכל קובץ שהוא בלי שום קשר לשירים בקטע של דיסק קשיח לכל דבר, ואם אני יבקש מכל בן אדם לא קשור להסביר לי את המשפט הזה הוא יסביר לי באיריבר אפשר להעביר הכל והוא בקלות יכול לשמש כדיסק קשיח אבל באייפוד צריך תוכנה מיוחדת.

אז תיקנתי אותך והבה התגובה שלך

"מעניין, בפעם האחרונה שבדקתי היה צורך בתוכנה מיוחדת בשביל להעביר שירים ל-, והוא לא הופיע בתור כונן במחשב"
פתאום אתה מדבר רק על שירים (התחמקות) לעומת "איזה קובץ שרוצים " שאמרת בהתחלה - אז נו, באמת חבל שאתה בא בגישה לא בוגרת ולא מסוגל להודות בטעויות אלא חייב להתחמק בשביל ...(? - לשמור על הכבוד? ), וזה שבדקת לא טוב - זה לפחות אפשר להבין לעומת לדבר בלי נסיון. העיקר שאתה עדיין לא מסכים איתי (או זה שלא רשמת כלום אומר שאתה מסכים ? ) על משהו שהוא נכון כמו שהשמש זורחת בבוקר.
"גלגלת - מה גורם לך לחשוב שגלגלת היא כזאת חיונית? יש גם דרכים אחרות להשיג את אותה מטרה.

מגבר - יש ל-iHP-100 מגבר **חזק ביותר** !! 40w (20w+20w) זאת עוצמה עצומה שתגרום לך לא לעבור לעולם את ה-80 אחוז, באחריות. לשם ההשוואה, רוב המינידיסקים מגיעים עם 5w לערוץ, ודיסקמנים חזקים יותר מגיעים עם 10w לערוץ. אני אומר לך באחריות - לא צריך בחיים יותר מ-40w."

אתה כנראה חושב שאני הולך איתך ראש בראש - אבל אני לא , להפך , אני רק מתקן מה שלא נכון אצלך - לא משווה שום דבר, מה אמרתי כאן שדווקא מתאים לי כזה נגן והבאתי את מה שאני חושב היה חסר לי בו מתוך נסיון כבד עם האייפוד.

ושוב צריך לתקן אצלך אפילו את זה:

"מה גורם לך לחשוב שגלגלת היא כזאת חיונית?"

- בניגוד אילך אני לא חושב - אני מדבר מתוך נסיון (והיו ליי המון מכשירים שונים) ואם היתי קונה עכשיו אייריבר אז היתי משתמש בו אבל היה חסרה לי גלגלת - זה הכל.

"יש ל-iHP-100 מגבר **חזק ביותר** !! 40w (20w+20w) זאת עוצמה עצומה שתגרום לך לא לעבור לעולם את ה-80 אחוז , לא צריך בחיים יותר מ-40w."

ושוב מי אתה שתגיד את זה ? וכמה זמן יש לך נסיון בהאזנה למוזיקה בתנאים שונים ?(לא יותר ממני זה בטוח) באייפוד יש מגבר של 30+30 ובאוטובוסים אני כמעט תמיד על 100 אחוז , בבית בלילה 100 אחוז באמת קורע בעצמה הזאת הכל תלוי במצב ולמעשה המקצוענים והאנשים שחזק בתחום האודיו רוכשים מגברים לאזניות וברור לי שאני מחדש לך - אז בבקשה אל תתן לנו עצות מה צריך ומה לא כשאין לך מספיק נסיון , ובטח אל תגיד עלי מה אני עושה כשזה לא נכון ועוד תגיד אחריי זה "באחריות" ;D (כן וגם היה לי מינידיסק של 15+15 ומכשירים יותר חלשים - אני יודע על מה אני מדבר...).

לגבי מידע - ראיתי כבר מה יש , ותאמין לי זה כלום ולא משהו שבאמת נחשב למרות שזה בהחלט מועיל , ביקורת שיש באתר של אייריבר זו ביקורות שיווקית - לא משנה עד כמה נכונה או שגוייה היא , היא גורמת לך לראות את המוצר בצורה מסויימת - אם לא , היא לא היתה שם. למעשה היא כתובה בצורה כלכך שיווקית שהיתי בטוח שזה דף תיאור של המוצר. הדרך היחידה שהיא באמת טובה לדעת תכלס היא פורומים עם דיבורים של משתמשים , זה נעשה רק לאחר תקופה מסויימת שהמכשיר כבר בשוק , זה עדיין לא ככה אצל האייריבר - אבל זה עוד יהיה אין מה לדאוג - וגם שתף הביקורות יגיעו , המכשיר המגניב הזה דורש את זה.

טוב ועכשיו תשנה את הגישה שלך ב180 מעלות - אני לא אומר כלום נגד האיריבר , כל מה שעשיתי (חוץ מדעתי מה היה חסר לי אם היה לי כזה , וגם זה אחרי הרבה פוסטים) זה לתקן אותך לגבי דברים שגויים ומגמתיים שאמרת על האייפוד ובכלל דברים שגויים בעולם המוזיקה הניידת והמכשרים הנ"ל. אתה כל פעם מכניס לי השוואה כאילו בכלל דיברתי מלכתחילה על האייריבראז ממש לא, ושים לב שגם לא אמרתי עוד בשום מקום מה אני חושב שיותר טוב - אני לא בקטע של השוואה בכל.

וכדי שעוד לא תכניס לי דברים לפה וגם כדי שתבין אז אני יגיד את זה:

האייריבר הזה נראה לי אחלה (!) מכשיר ,אם היה לי כסף מיותר כבר היתי קונה אותו לפני כולם כאן בפורום (זוכרים כאן מתי השגתי את האייפוד - נכון ? ;) ) , אני משוגע על המכשירים האלו ובהחלט מתלהב מהיצירה האחורנה של אייריבר, אני רק לא יוצא מפרופורציות ומדבר על זה כאילו זה מועמד לבחירות.

אז עכשיו אני ברור ? 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה וויכוח מיותר, הבנתי כבר שאתה חושב שאתה יודע הכל וחוץ ממך כל השאר "מנחשים" (מאיפה לך כמה "ניסיון בהאזנה בתנאים שונים יש לי"?), אז למרות שאמרת כמה וכמה דברים ממש טיפשיים ("התחמקות"? "שינוי גירסאות"? אני חוזר ואומר - באייפוד אתה חייב להשתמש בתוכנה מיוחדת בשביל להעביר STUFF (קבצים\שירים - זה אותו דבר) מהמחשב לנגן. ב-iHP100 אתה פשוט מקבל כונן נוסף במחשב ואתה יכול לעשות איתו מה שבא לך) אני אוותר ואתן לך להיות מרוצה מעצמך.

את מה שיש לי להגיד כבר אמרתי, ואני חושב שזה מסכם הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה וויכוח מיותר, הבנתי כבר שאתה חושב שאתה יודע הכל וחוץ ממך כל השאר "מנחשים" (מאיפה לך כמה "ניסיון בהאזנה בתנאים שונים יש לי"?), אז למרות שאמרת כמה וכמה דברים ממש טיפשיים ("התחמקות"? "שינוי גירסאות"? אני חוזר ואומר - באייפוד אתה חייב להשתמש בתוכנה מיוחדת בשביל להעביר STUFF (קבצים\שירים - זה אותו דבר) מהמחשב לנגן. ב-iHP100 אתה פשוט מקבל כונן נוסף במחשב ואתה יכול לעשות איתו מה שבא לך) אני אוותר ואתן לך להיות מרוצה מעצמך.

את מה שיש לי להגיד כבר אמרתי, ואני חושב שזה מסכם הכל.

אני מקווה שאתה שם לב שאתה מתווכח על אחת מהכונות של האיי-פוד עם מישהו שיש לו אותו..ככה שאני מאמין שאייס יודע מה הוא אומר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי כרגע מאילת, ואללה אחלה דיון שבעולם אבל "מבחינתי" האייפוד ירד מהפרק בגלל זמן בטריה נמוך. והIRIVER מציק פיצרים שאני לא ממש צריך במחיר גבוה יחסית.

אז נראה לי שאני ילך על הזן. הוא עולה 275$ ומציג פיצרים יחסית טובים.

ואגב לגבי האייריבר, מה לגבי איכות קול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: זה רק אני או שלiRiver יש אפשרות לסריקת קבצים זהים?

nzzang17_iHP100_DSCN7369_1.jpg

זה לא אפשרות לסריקת קבצים זהים.

כמו שEncoder אמר, יש אפשרות לעבוד גם לפי קבצים וספריות וגם לפי המידע שבקבצים (ID3v1\2). כדי לעבוד לפי המידע שבקבצים, אתה עושה את הDB Scan הזה ואז המכשיר מסדר לו את המידע.

ואני לא מבין מה הוויכוח לגבי העתקת קבצים.

הiRiver מופיע ככונן נוסף ב"מחשב שלי" (:E: F: G), ככה שאפשר להעתיק אליו קבצים ישירות. בIPOD אתה מעתיק קבצים דרך תוכנה (iTunes, MusicMatch).

זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ,

אז לא דיברתי על "כל השאר.. " אלא על מישהו אחד , וגם לא התייחסתי לכל מה שאמר אלא רק לחלק מהדברים שלו - שלא היו נכונים , הבן אדם הזה גם אומר הרבה דברים נכונים שאני מסכים איתם. לא אמרתי כמה נסיון יש לך בהאזנה במצבים שונים אבל העליתי את השאלה הזאת אחרי שאמרת מה שאמרת על הגברה של אזניות.

ואני ממש לא רוצה להרגיש "מרוצה עם עצמי " ובטח לא חושב שאני יודע הכל אלא לא רוצה לראות אנשים כאן בפורום כמו שכבר ראיתי אומרים "רציתי לקנות אייפוד אבל אחריי שקראתי את התרד הזה עצרתי את הקנייה ואני מחכה" כשבעצם יכול להיות שהבן אדם הזה הבין לא טוב כי מישהו בלבל אותו עם מידע שגוי או מגמתי - זה הכל, - לא כולם כאן עם בעיות פסיכולוגיות או אהבה עצמית - לחלק באמת אכפת (וד"א אני חושב שאתה גם אחד מאלו שאכפת להם - שלא תבין לא נכון! אני רק חושב שהמכשיר הזה והאייפוד מאז ומעולם - קצת הוציאו אותך מפרופורציות - וזה מותר , לכל אחד יש קטע כזה בתחום זה או אחר , גם לי...).

ולגבי הנושא האחרון , טוב אם אתה אומר אז אתה לא מתחמק - אתה פשוט קצת שוגה (נו יאללה תיזרום ואני מזמין אותך לבירה ונסגור כבר את הענין הזה ;) ).

ומכיוון שאני לא רוצה שהדיון הזה יסתיים בנימה רעה אני יאמר בציניות (נו חייבים קצת הומור... :D ) :

ביום שלישי וחמישי בערב אני הדגמות של: חיבור האייפוד למחשב , הופעה אוטומטית של כונן חדש במחשב (כונן G) העברת כל מיני קבצים לאייפוד כולל סרטיי מנגה , מהדיגיטלית , התוכנה להעברת שירים של האייפוד שאיתה אני אוכל לבצע העברת שירים לשמיעה בנגן בכל מחשב שאליו אחבר אם האייפוד לאחר התקנה והסרה פשוטה לאחר מכן , העברת הMY DOCUMENTS והMY SHARED FOLDER של קאזזה לייט , ואחרי זה ניתוק והעברה מחדש של הכל מהאייפוד חזרה לדיסק הקשיח שלי והכל דרך האקספלורר. (מקומות מוגבלים המאחרים לא יכנסו) ומי שלא מאמין שזה אפשרי - שלא יאמין 8)

ולמי שזה בילבל אותו - אז כמובן כל זה אפשרי - אבל כדי שאפשר יהיה לשמוע קבצי או WAV דרך הנגן - חייבים להעביר אותם דרך תוכנות שונות שיש למטרה זאת (שעשות גם הרבה יותר מזה והם בחינם), כשימוש בהארדיסק -זה הארדיסק לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sikamikanico:

יש לך את הנגן הזה ? ? ? ? למה אתה לא אומר ? ספר איפה קנית וכמה עלה....

בכל מקרה שיבי - הגודל זה יתרון לא קטן , אני דווקא חושב שכדאי לך ללכת על האיריבר (בהנחה שהוא משווק כבר) או על האייפוד, - בשביל הפרש של 25 דולר יותר אני באמת לא מבין למה אתה רוצה דווקא את הזן (ואם זה הגירסה החדשה אז באפר נמוך אני לא חושב שזה דבר בריא לנגני דיסק קשיח) , אני לא זוכר מה הזמן נגינה של הזן - אבל אם זה 16 שעות (לקצבים של 160) אז אני אולי יכול להבין את השיקול שלך - בכל מקרה תברר טוב טוב על הזן הזה לפני (ולא כאן) תבדוק שהוא באמת מכשיר ברמה שאתה רוצה ושהממשק שלו מספיק נוח - אם כן - תתחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על Jukebox FM Recorder 20

בגלל המחיר, הפיצ'רים, הממשק, והאפשרות המדהימה של ה- Open Source Code Frimware שעושה את כל העסק מאוד דינאמי וניתן לשינויים שאין באף נגן אחר.. (אף אחד פה לא מכיר את Rockbox אני מרגיש בודד להיות היחיד שמתלהב, אני לא רוצה לדמיין מה היה הולך פה אם היה אותו דבר לאיפוד..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...