כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר. - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר.

xena

Recommended Posts

אז ככה, בחיים לא היה לי IPHONE ואני בטוח לא פאנבוי של אף אחד.

היה לי בערך כל מכשיר של - כולל מכשירים נסיוניים שלא יצאו בשוק הישראלי.

כמו כן עבדתי במוקד DATA באורנג + וייצא לי לתמוך ביותר מ-100 משתמשים בחברה אחרת באופן שוטף לתקלות במכשירים האלו מהחלפת BOARD ועד עדכוני וכו' ככה שאני יודע מה אני עושה.

WM אף פעם לא תהיה יציבה ומהירות זה יחסי, מי שבונה את המערכת זה אותם קבוצת אנשים ב-10 שנים האחרונות ככה שכל שיפור הוא קצת יותר טוב מהגרוע של מקודם.

לעומת מכשירים אחרים שנקודת ההתחלה שלהם טובה הרבה יותר מ-WM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

HD זו בסך הכול רזולוציה, ואני בספק אם ברזולוציה שהמכשיר הזה מציג אפשר לקרוא לזה HD, מקסימום HQ.

בכל מקרה עדיין מדובר בסה"כ על תצוגה ולא על אופן פעילות המכשיר מבחינת KERNEL \ שורות קוד.

WM - פשוט זוועה, גם אחרי גירסה 6.0 (למרות שהיא מהירה יותר).

המערכת הזו פשוט לא עובדת טוב נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אתה משתמש במכשיר הנ"ל לא אני...

עדיין, למכשיר הזה יש רזולוציה גדולה יותר ומסך מרוב המכשירים הקיימים ומאפשרת הצגה של וכו' ברזולוציה ואיכות גבוהה יותר, מהאייפון.

לי עובד מצויין ה WM, אבל אני לא משתמש בה אלא ב WAD2, שזה הכל בנוי על תצוגת סליידרים או כל דבר אחר שאנשים בפורום של XDA סוחטים מהתוכנה הזו.

לי זה תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

יש לי שאלה בנגוע לאייפון , יש לי סתם מכשיר מעפן של פלאפון SK - אין סים , אבל שמעתי שפלאפון עכשיו התחילו לתמוך המכשירים של נוקיה .

אם אני יקנה מחו"ל , אני יוכל להשתמש בו בארץ ?

ואם מישהו כבר עשה את זה עם חברת פלאפון , איך הם נותנים לך סים ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשת הGSM של פלאפון עובדת על אותם תדרים כמו הCDMA שלה, ככה שתדווא שהמכשיר תומך ב2100 ו850, כאשר הכיסוי ב2100 הוא מאוד מוגבל יחסית לכיסוי שלה ב850. בגלל זה גם קטלוג המכשירים שלה הוא "מוזר" יחסית, לא כל משכיר GSMי יעבוד על הרשת של פלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי ... זה סינית בשבילי מה שאמרת עכשיו - לא הבנתי כלום :P

ועוד שאלה , הגלישה באינטרנט דרך ה תעלה לי כסף כמו שגולשים דרך מכשיר פלאפון רגיל ?! כי דרך touch לא משלמים - אפשר לגלוש בצורה כזו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשת הGSM לכאורה של פלאפון, לא עובדת בתדרים של שאר הספקיות הסלולאריות בארץ או בעולם, היא עובדת על תדרים אמריקאים(כיסוי רחב ב850, כיסוי חלקי ב2100 שמשמש גם את שאר הספקיות בארץ).

http://en.wikipedia.org/wiki/GSM_frequency_ranges#GSM-850_and_GSM-1900

היא לא מפעילה ב1900 אבל ה850 תקף.

כל עוד המכשיר עובד ב850 אין בעיה(שימו לב שלא כל המכשירים שתומכים בGSM1900 ודור שלישי תומכים גם ב850, יש לא מעט של 1900/2100 בלבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...