כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר. - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר.

xena

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חיפוש של Iphone+Hebrew, Iphone+hebrew+support, Iphone+right to left+unicode לא העלה כלום חוץ מפריצות, דבר אחד כן הפלאפון הולך לקבל תמיכה בערבית, בקשר לעברית לא היה מקור אחד ב3 העמודים הראשונים בגוגל בכל אחד מהחיפושים.

אתה מודע לזה שהעברית לטלפונים של נוקיה מפותחת ביורוקום, כנ"ל סמאמסונג, ומוטורולה אף אחת מהייצרניות לא הכניסה תמיכה בעברית מהכיס שלה, סאמסונג ישראל(בתכלס סטארטאפ של JAVA שהם קנו לפני כמה שנים) אחראים על העברית לסאמסונג, והעברית למוטורולה בזמנו פותחה בבית תוכנה ששייך לNESS.

ככה שכרגע ההצהרה הזאתי, במיוחד עקב חוסר התמיכה הנורמאלית בMAC OS וIpodים בעברית(גם לIpod ידע בזמנו פיתחו את תמיכה, ואם אני לא טועה גם התמיכה בMAC OS לא הגיע מידי בלבד) נשמעת כמו בולשיט טוטאלי.

אם יש לך מקור אשמח לראות אחד.

בקשר לעברית על המערכת הפעלה הנוכחית, תחפש OpenHebrew,iVrit,Hebdev לעברית בחינם או iPhoneHE אם אתה מרגיש כמו לשלם 230 ש"ח.

בקשר לעברית על OS 3.0, יש מלא אתרים שכתבו על זה, וגם אני יכול לאשר אני התקנתי את הOS 3.0 (הבטא הראשונה והשלישית התקנתי) ויש עברית מובנית כולל מקלדת כולל תרגום של כל האפליקציות החדשות וזה אכן מהיר בדיוק כמו באנגלית. (אני בטוח שiDigital מתרגמים את זה)

ואגב התרגום הוא לiPhone, יש חלקים שמתורגמים בiPhone ולא בiPod touch (שיגיעו לiPod touch עד הגרסא הסופית), משמע הiPhone הבא מגיע לארץ.

:jump::smile1:

יש לי שאלה אם יש לי גרסת מודם 2.03.30, כרגע אני חייב טורבו סים אז שייצא גרסת 3 אני אוכל לעדכן ולעשות JAILBREAK ולהעיף את הטורבו סים?

יצאה פריצה לbootloader שמאפשרת לעשות downgrade לbaseband לגרסא 2.28 משמע תוכל לעשות sim free עם yellowsn0w אז אם הbootloader שלך בגרסא 5.8 ולא 5.9 אתה יכול לעשות downgrage לbaseband אם הbootloader שלך ב5.9, אתה חייב לקנות טורבו סים (אני ממליץ על rebel).

תקרא על זה פה: http://www.sources.co.il/?p=5903

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאה פריצה לbootloader שמאפשרת לעשות downgrade לbaseband לגרסא 2.28 משמע תוכל לעשות sim free עם yellowsn0w אז אם הbootloader שלך בגרסא 5.8 ולא 5.9 אתה יכול לעשות downgrage לbaseband אם הbootloader שלך ב5.9, אתה חייב לקנות טורבו סים (אני ממליץ על rebel).

תקרא על זה פה: http://www.sources.co.il/?p=5903

אוף... אז גם אחרי שגרסא 3 תצא אני אהיה חייב טורבו סים? בטוח ?

\

מה זה הטורבו סים באייפון עד עכשיו לא הבנתי

טורבו סים זה תוסף שמכניסים אותו יחד עם הסים ואז המכשיר יכול לעבוד בכל הרשתות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבעיה בנושא.

מחד ממשק משתמש אדיר

מאידך -כל פעם באג אחר.

הנוכחי-חזרתי מארה"ב,שם עברתי לשעון עולמי,חזרתי לארץ ניסיתי לחזור לשעון מקומי-לא הצלחתי.

RESTART לסוגיו לא צלח.

מישהו יכול לסייע לי?

תודה.

איציק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף... אז גם אחרי שגרסא 3 תצא אני אהיה חייב טורבו סים? בטוח ?

יש לך bootloader 5.9? באסה :S אז אם כבר טורבו סים רק את הrebel הוא לא דורש ממך לחתוך את הסים וגם הוא תומך בגלישה ודיבור ב3G

http://rebelsimcard.com/virtu/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא נשמע לי הגיוני... מה כל מי שקנה בשנה האחרונה יידפק? הוא לא יוכל לעדכן?! ככה תזניח את מי שקנה ממנה :nixweiss:

אני לא יודע איזה bootloader יש לי אני מניח 5.9 קניתי מהארץ לפני חודש-חודשיים..

האתר שנתת לי שאפשר לבדוק את זה אז הם אומרים להוריד איזה משהו והלינק שבור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אל מה אתה מדבר, אבל כשיצא 3 רשמי, כל מי שרוצה יוכל לעדכן אליו (גם עכשיו אפשר לבטא). לגבי פריצה, כל מכשיר חוץ מהאייפון החדשים יהיו ניתנים לפריצה (וגם שם זה בטח עניין של זמן מאז שהם יצאו). אין קשר בין זה כמובן לבין היות המכשיר סימ-פרי (שזה תלוי בגירסת מודם, שקשורה כמובן לעדכון), בשביל זה צריך למצוא פריצה בקוד של המודם, וכיום זה קיים פומבית רק בזה שיצא עם 2.2 (וכן, חוץ מבגירסאות מסיומות, אי אפשר לשנמך את גירסאות המודם, כי לא מעוניינת בכך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בכלל לא עובדים על פריצה ל2.3.03 בגלל שאין בו שום שיפור חוץ מסתימת הפריצת של 2.28, הם מחכים שתצא הגרסא 3.0 הסופית עם המודם הסופי (היה עדכון מודם מBETA 2 לBETA 3 ואת BETA 3 אפילו עם טורבו סים אי אפשר לפרוץ), שבה כנראה עם הוספת פיצ'רים יתווספו עוד פתחים לפריצה.

ותעשו הבדל בין Jailbreak לsim free שניהם בעברית זה פריצה, ואתם מבלבלים בין השניים, את גרסא 3.0 הצליחו לעשות רק jailbreak על המכשירים ,iPhone 3G, touch ושיחררו QuickPwn מתאים לזה (לא רשמי), את הiPod touch 2g הצליחו גם לפרוץ על 3.0 אבל זה רק tethered וגם לא שחררו את הפריצה הזאת (שתצא הגרסא הסופית הdev team יעשו פריצת untethered ל3.0).

בקשר לsim free, בiPhone אין שום בעיה ואפל כבר לא מעדכנים את המודם, אז אפשר לעדכן ל3.0 ולפרוץ לsim free.

בiPhone 3G את Beta 1 וBeta 2 הצליחו לעשות sim free אך ורק עם טורבנו סים, את בטא 3 עוד לא, על בטא 3 אין שום אפשרות לעשות sim free לא עם תוכנה ולא עם טורבו סים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבעיה בנושא.

מחד ממשק משתמש אדיר

מאידך -כל פעם באג אחר.

הנוכחי-חזרתי מארה"ב,שם עברתי לשעון עולמי,חזרתי לארץ ניסיתי לחזור לשעון מקומי-לא הצלחתי.

RESTART לסוגיו לא צלח.

מישהו יכול לסייע לי?

תודה.

איציק

תיכנס להגדרות -> כללי -> תאריך ושעה -> תשנה את Set Automatically ל-OFF, ומתחת תשנה את אזור הזמן לירושלים ותכוון את השעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...