צבא והחיים שאחרי.... - עמוד 23 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא והחיים שאחרי....

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 348
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן הא לא יודע מה זה קצף גילוח עלק,אני מתגלח אז איך לא אדע מה זה קצת גילוח?היגיוןןןןןןן

תאמין לי,לאף בן אדם בן 18 אין הרבה מושג על החיים,מושג על החיים ומה אתה רוצה לעשות בהם אתה מקבל אחרי השיחרור מהצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא זה מה שהכי הפריע לך? לי הפריע בעיקר זה:

תאמין לי,לאף בן אדם בן 18 אין הרבה מושג על החיים,מושג על החיים ומה אתה רוצה לעשות בהם אתה מקבל אחרי השיחרור מהצבא

הוא כנראה חושב שכולם חסרי מוח כמוהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עתודאי...בגיל 18 קבעתי לעצמי מה יהייה איתי ל10 השנים הבאות... אם למישהו צריך להיות מושג זה לי, ומנסיון, אתה רק חושב שיש לך מושג כשבמציאות אין... וזה לא רק אצלי אלא גם אצל כל החברים שלי (שרובם גם עתודאים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה הרגע הוכחת לכולם שאתה דביל עם תעודות :s07:

אני מסכים בהחלט מגיע לו תעודת נובל :)

אבל וואלה אנשים אני 23 ועדיין אני לא כל כך סגור מה יהיה בעתיד וכך גם רוב האנשים שאני מכיר, אז דיי להתלהב שאני בן 16 והחיים שלי מושלמים ומוכנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא נראה לך שזה יקרה?Zה בדיוק כמו לימודים בארץ,רק שזה מחוץ לארץ לא?

לדעתי הוא חושב שזה לא יקרה כי אתה עושה רושם של אדם שלא מובטחת לו קבלה לאוניברסיטה. אתה יודע, באמת יש דבר כזה תנאי קבלה. זה לא כמו בסרטים. גם בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני לא טיפש ולא כל מה שLOST PIRIT ועוד כמה כאן חושבים,אל תזלזלו כי קיבלתי תעודת היצטיינות בסוף שנה שעברה,סוף יא

ואין סיבה שאני לא אעבור את רף תנאי הקבלה לאוניברסיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו... תעודת הצטיינות מכיתה יא'... מרשים...

תפסיק לנסות לעשות רושם על אנשים באמצעות כל מיני דברים חסרי חשיבות ויציאות כאילו חכמות. קח לדוגמא את זה-

תעודת הצטיינות?! אתה?! בתיכון רגיל? אתה בטוח שלא בבי"ס ל"מיוחדים"? :o

ידעתי שמצב מערכת החינוך לא משהו, אבל לא ידעתי עד כמה... :-\

הוא מנסה לעשות את עצמו חכם כאילו ע"י הצגה שלך (חן) בתור טיפש, כשהוא לא מכיר אותך.

זו לדוגמא יציאה כאילו חכמה, או במילים אחרות- מטופשת לאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...