Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים. - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים.

uzi_sch

Recommended Posts

עלילה עמוקה וסבוכה ? :facepalm: :facepalm: :facepalm:

מתי יצא לך לקרוא ספר בזמן האחרון ? ולא ספר ילדים לא נחשב

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, אבל- אני כרגע משחק במשחק רק בגלל העלילה.

בזמן האחרון פסחתי על כמה משחקים טובים שיצאו, אבל AC2 משך אותי לשחק בו כדי לראות את ההתקדמות של העלילה.

ובכלל, השוואה נכונה של עלילת המשחק צריכה להיות מול משחקי מחשב אחרים ולא מול ספרים (כן, אני קורא מדי פעם).

ובהשוואה כזאת- AC2 הוא מבין הבולטים, שלשם שינוי העלילה שלו היא לא קלישאתית וכן יש בה מקוריות שמעניינת את השחקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 488
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אל תשחק אף אחד לא מכריח אותך, כי אני דיי בטוח שאת מארז האספנים אין לך אז לא תודה לך.

אגב בקשר ל"האמת" *ספוילר* (עוד חלק מעניין בעלילה) יש לי תיאוריה:

לדעתי אדם וחווה שהחזיקו הדבר הזה וברחו מגן עדן בעצם החזיקו את התפוח (הפרי האסור) שגרם להם להיות חזקים יותר\חכמים יותר. אגב הקוד הזה במספרים שמופיע בסוף הסרטון מקודד לאותיות באנגלית עדן. זה למה זה הכי הגיוני בשבילי. השאלה היא איך הפרי האסור הגיע בסופו של דבר ליידי הצלבנים או לפחות איך הגיעו למצב שבו הצלבנים רוצים להחזיק בפרי האסור.

אגב אם היו כותבים ספר על AC, אני דיי בטוח שהיה לו פוטנציאל למכור לא פחות מספרים כמו צופן דוינצ'י.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הורידו את הרכיבה חופשית בין עיר לעיר?!!

בכללי, הראשון היה יותר טוב, חוץ ממערכת הקרבות שגם אותה היו יכולים לשפץ עוד קצת. יחסית למשחק המשך אין שיפור משמעותי בין 1 ל2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...