Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים. - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים.

uzi_sch

Recommended Posts

• תגובות 488
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שכבר רשמו פה, המשחק הראשון נראה כמו דמו למשחק השני.

ואכן יש שיפור משמעותי, ומי אמר שאין חופשיות?

אתה יכול לרכב על סוס לאן שבא לך, פשוט יש קיצור דרך שזה החצים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבר המון זמן מאז ששיחקתי בראשון, אבל אני זוכר שיותר נהניתי לשחק בו והוא יותר הכניס אותך למשחק מאשר המשחק הזה.

בין אם זה העלילה או מה שמסביב.

שלא תבין אותי לא נכון, המשחק הזה בנזונה, ממש כיף לשחק בו.. אבל הוא היה יכול להיות בליגה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שייקח זמן עד שתיהיה טסלצייה ממש לכל אובייקט, למשל בDIRT2 יש בכמה דגלים וזהו, וגם אז זה מכביד,

טסלצייה לכל המבנים אומר מצגת , וזה עוד בלי לדבר על זה שגם ככה המנוע של המשחק על הפנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני אשמח לעזרה קטנה!!!

הגעתי לאיזשהו שלב שפתאום חזרתי לשחקן הראשי (עם הבריטי הזה ו ה 2 בנות), אחרי זה היה מן פלאשבק כזה והגעתי לעיר כזאת עם מלא שומרים ואין לי מושג מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח לא התבלבלתי..

לא משנה, הסתדרתי כבר.. :) אם לא הבנת על מה אני מדבר, דיזמונד חלם איזשהו חלום שצריך לרוץ אחרי מריה ולטפס על איזשהו מגדל...

חפיף הסתדתי =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רושם לך שהוא התכוון לדזמנוד.

לא שיש לי מושג למה הוא חשב שהוא בריטי, לאף אחת מהדמויות כולל אותו אין מבטא בריטי. הם אמריקאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הורידו את הרכיבה חופשית בין עיר לעיר?!!

תגיד לי, השתגעת? הרכיבה הייתה החלק הכי מעצבן בראשון! כל פעם שהייתי חייב לרכב הייתי מתבאס! ואני לא היחיד!

אני מזועזע, אני אלך לצפות בקצת פורנו ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי עכשיו את המשחק בפה פעור. יפיפה, עלילה ממכרת, פס הקול היפה ביותר למשחק מחשב ששמעתי עד היום למרות שהקרבות קצת מתחילים להימאס בסוף הוא משאיר טעם של עוד. מוריד את הכובע בפני אולי אני אקנה את המשחק רק כדי להביע את הערכתי :yelclap:

לא יכול לחכות ל AC3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...