phenom 9950 VS E8400?? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

phenom 9950 VS E8400??

Drek Boy

Recommended Posts

נתתי את התוצאות עם OC כי פותח אמר שהוא יעשה ואני מניח שגם דניס יעשה. אבל גם בלי OC לכל אחד מהמעבדים יש יתרון במשחקים שונים, וכבממוצע שניהם מאוד דומים.

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/amd-phenom-ii-x3-720_5.html#sect0

ד"א בלינק יש גם השוואה בין 710 ל720 כששניהם ללא OC.

אני אחפש עכשיו אותם נגד E5200 OC ולגבי OC עם 710.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תשכחו את עיניין הפלטפורמה - משולשי הליבות של תומכים בלוחות AM3 מה שאומר שאם תקנו לוח כזה תוכלו לשדרג את המעבד בעתיד.

עתידו של ה-775 עוד לא ידוע, אבל ככל הנראה לא נשאר לו יותר מידי זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עתידו של 775 ידוע, הוא יגסוס עם יציאת i5.

אבל מעבד זה דבר שפחות משדרגים, ואף אחד לא אמר שהלוח שתקנה היום יתמוך מבחינת צ'יפסט במעבדי AM3 של עוד 3 שנים, או בכרטיסי מסך/זכרונות שיצאו עוד 3 שנים.

ואם הוא קונה עכשיו מעבד ב600-800 שקל אני לא רואה למה לשדרג ב3 שנים הקרובות מעבד, וא"כ בכל מקרה הוא יצטרך לשדרג גם מעבד וגם לוח.

ודניס, אם אתה שואל על ה710 בשביל שדרוג מהE6600 זה גם חסר טעם למשחקים, ועדיף שפשוט תעשה OC לסביבות ה3.2 כדי שהוא יהיה ברמה של E8400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה חברים....

נאמרים פה הרבה דברים שלא ידעתי עליהם...

בעקרון עניין המחיר הוא לא סוף העולם בשבילי ובסופו של דבר אני רוצה ביצועים טובים ואז לשלם על זה את המחיר... א להתקמצן ולקבל ביצועים פחות טובים.

עדיין לא הבנתי אם עדיף לי פנום 3 או 4 ליבות?!...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שאפשר בקלות לעשות עם הכי פשוט, אבל זה לא מה שיביא את ה-E5200 לאיזור של E8400 ועל אחת פי כמה וכמה לאיזור של 720BE.

אני הבאתי את ה E5200 עם סטוק ל 3.8Ghz יציב (65 מעלות במאמץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה חברים....

נאמרים פה הרבה דברים שלא ידעתי עליהם...

בעקרון עניין המחיר הוא לא סוף העולם בשבילי ובסופו של דבר אני רוצה ביצועים טובים ואז לשלם על זה את המחיר... א להתקמצן ולקבל ביצועים פחות טובים.

עדיין לא הבנתי אם עדיף לי פנום 3 או 4 ליבות?!...

לך על ה - PHENOM X3 710 לדעתי.

נותן ביצועים טובים מאד גם ללא OC ובמחיר משתלם מאד של כ - 680 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבאתי את ה E5200 עם קירור סטוק ל 3.8Ghz יציב (65 מעלות במאמץ).

אתם תמיד משווים מעבד עם מול מעבד בסטוק, המטרה הייתה לראות מתי הוא משתווה אליו, ולא כדי להראות שהוא עדיף ממנו. מן הסתם שגם ל-E8400 ניתן לעשות עם הסטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הוכחת, הוכחה זה סקרינשוט או משהו כזה.. אתה אמרת. ואם כבר אז הוכחת שהגעת לאוברקלוק מסוים, זה לא אומר שהוא עוקף בביצועים את ה-E8400 בפרט במשחקים, ושלא לדבר על מצב בו הוא מול ה-E8400 כשהוא באוברקלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם תמיד משווים מעבד עם אוברקלוק מול מעבד בסטוק, המטרה הייתה לראות מתי הוא משתווה אליו, ולא כדי להראות שהוא עדיף ממנו. מן הסתם שגם ל-E8400 ניתן לעשות אוברקלוק עם קירור הסטוק.

בדיוק זה גם מה שאני תמיד חושב...

העניין הוא שלפי מה שאמרתם להעלות את ה8400 ל4 ג'יגה נגיד לא יביא לשיפור של יותר מכמה FPS בודדים במשחקים ככה שזה לא שווה את ההשקעה בלוח אם, זכרונות וקירור נוסף.

אותו דבר עם ה5200... זה יביא אותי ל3.6 ג'יגה אבל בFPS במשחקים זה יהיה במקום 34 נגיד 37 לא?! לא משהו קריטי... אמרתי שהכסף זה לא סוף העולם אני לא מנסה להרכיב מחשב בשקל שיריץ קרייסיס על HD...

אני מסתכל עכשיו בביקורת שעשו ל5200 OC ך4 ג'גיה עם GTX280 השיפור שלו בקרייסיס 1680X1050 עולה מ28.7 בסטוק ל39.7 בOC... שיפור ענק...

למרות שאני אולי אהיה על 1900X1200...

http://www.bit-tech.net/hardware/cpus/2008/12/22/athlon-x2-7750-vs-intel-e5200-oc-review/4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הוכחת, הוכחה זה סקרינשוט או משהו כזה.. אתה אמרת. ואם כבר אז הוכחת שהגעת לאוברקלוק מסוים, זה לא אומר שהוא עוקף בביצועים את ה-E8400 בפרט במשחקים, ושלא לדבר על מצב בו הוא מול ה-E8400 כשהוא באוברקלוק.

המטרה פה היא לא להגיע למקס' ביצועים כי אז אתה יכול לקנות את המעבד הכי חזק ולעשות לו OC, אז מה עשינו פה?

המטרה היא לקבל מקס' ביצועים ובאותו הזמן לחסוך כסף, וכאן ה E5200 נכנס לתמונה.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=544993

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב בלינק ששלחתי הם השתמשו בלוח p5q deluxe.

שאלתי היא כזו... האם כדי לקנות שילובe8400, gigabyte e45, ocz 2X2, ac freezer 7 pro?

או e5200, p5ql-e, 2X2 reaper, freezer 7 pro?

בהנחה שאני מגיע ל4 ג'יגה עם ה5200... ועם ה8400... מה יהיה ההבדל ביצועים בינהם? הרי יש ל5200 2 מגה לעומת 6 ... כמה זה קריטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה פה היא לא להגיע למקס' ביצועים כי אז אתה יכול לקנות את המעבד הכי חזק ולעשות לו OC, אז מה עשינו פה?

המטרה היא לקבל מקס' ביצועים ובאותו הזמן לחסוך כסף, וכאן ה E5200 נכנס לתמונה.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=544993

אתה לא יכול להשוות מעבד עם אוברקלוק למעבד בלי אוברקלוק. או שמתוכנן אוברקלוק או שלא מתוכנן אוברקלוק. יש אנשים שפשוט לא מוכנים ולא רוצים (לאו דווקא בגלל חוסר ידע) לעשות אוברקלוק, אז מה תעשה? תכריח אותם? יש אנשים לעומת זאת שאין להם בעיה להתנסות בתחום האוברקלוק אם זה יתן להם תוספת בביצועים, אבל זה פרדוקס מטופש כי גם למעבד שמעט חזק יותר ניתן יהיה לעשות אוברקלוק.

בשני המצבים יכולים להשתלם מעבדים שונים ויש לציין שאני בכלל לא אמרתי שה-E8400 משתלם יותר. אני מודע לכך שה-E5200 משתלם יותר, אני רק מראה לך שאתה מסתכל על התמונה בצורה הלא נכונה.

והקטע של לקנות את המעבד החזק ביותר - זה ממש לא קשור למה שאני אמרתי. יש סדרות של מעבדים ומידי פעם יש "תחנות" אם תרצה של מעבדים משתלמים ובולטים. הE8400 היה כזה בעבר, כמו כן גם ה-Q6600 וכרגע ה-E5200 נראה כאופציה שכזו.

דניס, גם לי לא נראה הגיוני. לפי התוצאה של ה-7750BE בלי אוברקלוק ניתן לייחס את התוצאות להשוואה הבאה:

http://www.bit-tech.net/hardware/cpus/2009/02/11/amd-phenom-820-810-720-710-am3-cpus/5

39FPS, כנראה ש-E5200 באוברקלוק נותן תוצאות של i7. נשמע מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...