ל"ג בעומר - בקשה מאוהבי בעלי-חיים - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל"ג בעומר - בקשה מאוהבי בעלי-חיים

shuy

Recommended Posts

חוץ מהדברים המזוויעים שעושים עם אותן מדורות, מעניין אותי עוד משהו-

מי הדביל שהמציא את הדבר שנקרא "ביעור חמץ"?

אני מנסה רק להבין מה גורם לבנאדם לקום בבוקר ולהגיד "היי, בוא נשרוף אוכל טרי לחלוטין ובר-אכילה!"

לא עדיף לתרום או פשוט לשים את הדברים הלא מתכלים בצד עד שעובר החג? במדינה שלנו, באמת שלא חסר למי לתרום.

אבל לא, עדיף לשרוף.

אותם "אנשים" שאומרים שבשבת לא תציל גוי (והיו על זה כתבות)

אגב, כל מי שאומר שאנשים אכזרים יותר מחיות, זה לא נכון.

האם חתול, כשטורף ציפור, הורג אותה ישר מהומניות? לא. ראיתי מקרה שבו חתול תפס ציפור, החזיק אותה בתוך השיניים שלו, ורץ להשוויץ לכל החתולים האחרים באיזור שיש לו אוכל - ולהם אין. כשבכל הזמן הזה הטרף שלו עדיין חיי ומצייץ. דיברנו על אכזריות? הו כן....

אני לא אומר שאני לא אוהב , אבל להגיד שהם טובים יותר מאנשים? זה פשוט טפשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נמשיך מדיון 2009 :D

אכן היו כתבות ..השאלה מה נכתב שם במדויק ובדיון.

ביעור חמץ -זה רק שרפת שאריות של לחם. לא שמעת על מכירת חמץ ..ללא יהודי ואחרי החג חוזר החמץ (אגב מה שמוגדר חמץ ממש) ליהודי.

חתול בפני עצמו חי לפי אינסטינקט.לבני-אדם יש תבונה ויכולים לשנות ממעשיהם. לכן אדם שלקח חתול וזרק אותו למדורה בשביל השעשוע הנו אכזר פי מיליון מכל חיה... הצדה את טרפה.

אם החתול שווה לבני-אדם ..אז למה לעזאזל אין חוק על הרצח שעשה החתול לחברו מאותו המין או לעכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכרגיל בכל דבר מאשימים את הרוסים...יש כל כך הרבה אנשים טיפשים בעולם.

הבולבול של יופיטר: עוד לא מצאתי את החיה (ואפילו חלק מהחרקים) שלא הסתדרתי איתה. אני לא מדבר איתך על חיות בית אלא גם על חיות טרף, היחיחדו תשעשו לי בעיות, היו אותן חיות שנכוו על ידי בני אדם. בני האדם הם עלוקות ושרצים וצריך להשמידם (במיוחד, קבוצות מסוימות באוכלוסיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...