ל"ג בעומר - בקשה מאוהבי בעלי-חיים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל"ג בעומר - בקשה מאוהבי בעלי-חיים

shuy

Recommended Posts

נכון, רוב המדורות שבהם אני נאלץ לסייע לבעל חיים לא מזמינים משטרה, אם הם מחליטים לעשות בעיות הם בדר"כ עושים אותן עם סכינים וכו' (בסופו של דבר מדובר פה על פסיכופאטים שזורקים בעלי-חיים לתוך האש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שכנים שלי עשו ביעור חמץ, ועזבו את המדורה בוערת ללא השגחה. אם היתה קוראת חס וחלילה שריפה - מה היו אומרים ? שהכל בידי האל ? אבל לקח חשוב של היהדות הוא שהכל בידיים של האדם.

דבר שדני - לעיניין התעללות בבעלי חיים - להתקשר מייד למשטרה

לעיניין המשטרה :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=403440.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לשמוע כל שנה על מקרים הזוים שכאלה וזה מאוד עצוב וקשה.

שי, במקרה ובאים אליך ערסים מתחת לגיל 12 (הגיל הפלילי) עם סכינים אז מה אתה עושה? הרי יש יחס קצת בינך לבין בע"ח "שקורא לעזרה".

נשמע מאוד עצוב ומעניין ואם יש משהו שאפשר לתרום בכל הסיפור הזה הייתי שמח אם תוכל לתת לאדם הפשוט "טיפים" איך למנוע מחברים/קרובים/ סתם אנשים לבצע פעולות מכוערות שכאלה לעתיד...

יום טוב ונקווה שהשנה הל"ג בעומר יהיה הרבה יותר שקט.. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אתה מוציא את החיה מהאש, בן אם אתה צריך להתגונן מסכינים או לקפוץ לתוך המדורה, והגיל הוא לרוב לא פקטור בעניין מפני שהחוק לא מעורב בעניין (המשטרה לא באה, למעשה אתה "לוקח את החוק ליידיים").

טיפים ע"מ למנוע אין, פסיכופט יהיה פסיכופט ולא משנה מה תעשה או תגיד, הטיפול באנשים האלה צריך לבוא ע"י הרשויות, מכיוון שהרשויות לא מתערבות כשמדובר בבעלי-חיים, קיים ארגון כמו שאני שייך אליו (שמארגן מגוון של פעולות בשולי החוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהדברים המזוויעים שעושים עם אותן מדורות, מעניין אותי עוד משהו-

מי הדביל שהמציא את הדבר שנקרא "ביעור חמץ"?

אני מנסה רק להבין מה גורם לבנאדם לקום בבוקר ולהגיד "היי, בוא נשרוף אוכל טרי לחלוטין ובר-אכילה!"

לא עדיף לתרום או פשוט לשים את הדברים הלא מתכלים בצד עד שעובר החג? במדינה שלנו, באמת שלא חסר למי לתרום.

אבל לא, עדיף לשרוף.

LOL

התגובה הכי מפגרת שקראתי פה. אם אתה לא מבין בנושא עדיף באמת שתשתוק. ביעור חמץ זה עניין דתי והלכתי ואם אתה לא כזה עדיף שלא תיתן את דעתך בנושא. מה שעושים זה לוקחים קצת לחם/פיתות/עוגיות שהן חמץ ושורפים אותם. לא שורפים את כל החמץ שיש בבית כי זה באמת עבירה על איסור "בל תשחית". מה שעושים עם מה שנשאר זה "מוכרים" את החמץ לגוי, ערבי נגיד לצורך העניין, וזה "שלו" עד סוף הפסח ובסופו של הפסח הכל חוזר להיות שלך שוב...

בקיצור מקווה שתקרא את זה ותחכים.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הים ראיתי מיניואן, שהיו מצווירים עליו מלא חיות, היה כתוב עליו "LET THE ANIMALS LIVE" ומאחורה היה כתוב "רכב הצלה", זה במקרה הרכב של הארגון שבו אתה מתנדב? (פותח הדיון)

לא, אנחנו לא נוסעים ברכבים שמזוהים עם הארגון שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעללות בחיות זו מסורת אצל ילדוסים, אני מניח שעד היום כבר הבנת את זה (בדרך הפחות נעימה....)

בואנה אתה נשמע לי מוכר...

מאיפה?

אה נזכרתי! יכול להיות שנאמת אחרי אחמדיניג'ד בדרבן 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

בירה נשר

הוא רק אמר שילדים חרדים מקיימים מסורת של לשרוף חיות.

ממש אדם משכיל ונטול כל דעות קדומות.

אני חושב שאני יכול לספור על יד אחת את מספר החרדים שהוא דיבר איתם אי פעם.

זה לא קשור לת'ראד, זה סתם עיצבן אותי מה שהוא הגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...