ל"ג בעומר - בקשה מאוהבי בעלי-חיים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל"ג בעומר - בקשה מאוהבי בעלי-חיים

shuy

Recommended Posts

מנהג מגונה של ילדי ונערי בפסח ובל"ג בעומר, מאות ואלפי חתולים וכלבים נזרקים למדורות ונשרפים חיים כל שנה, אני כבר שנה שביעית מתנדב ב"חגים" האלה ומסתובב בין מדורות, לא פעם הייתי צריך לקפוץ אל תוך האש ע"מ להוציא כלב או חתול מפוחם שזועק מכאבים, בדר"כ כל מה שאפשר לעשות עבורם זה להרדים אותם.

המשטרה לא מעניינת ולא אכפת לה, ומי שזורק בעל-חיים אל תוך האש ימשיך לעשות את זה למרות הבקשה שלי, לכן אני מתמקד באנשים שאכפת להם, בבקשה שימו לב לתופעה הזאת, אני לא מבקש שתקפצו אל-תוך המדורות, כל מה שאני מבקש זה רק לפקוח עין, חיי חתולים וכלבים הם לא הפקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, רציני מאוד. תופעת הזוועות הזו קיימת בכל חג שיש בו איזשהו תירוץ להבעיר משהו, כולל יום העצמאות (למרות שאותם פרחחים עלובי נפש לא ממש צריכים להגביל את עצמם רק לחגים).

עד כה לא היה שום מענה של ממש לדבר הזה, מלבד נסיונות אציליים של מתנדבים בחגים להציל כמה שאפשר. אבל זה תמיד too little, too late.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מנסה אבל לא מצליח להבין למה לעזאזל אנשים עושים את זה?!

כאילו אני עוד יכול להבין אנשים שגורמים סבל לחיות בשביל איזושהי מטרה (פרווה, בשר וכו') אבל למה לעזאזל צריך לזרוק חיות למדורה?! מה זה נותן?!

פשוט אנשים חסרי נשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהג מגונה של ילדי ונערי ישראל בפסח ובל"ג בעומר, מאות ואלפי חתולים וכלבים נזרקים למדורות ונשרפים חיים כל שנה, אני כבר שנה שביעית מתנדב ב"חגים" האלה ומסתובב בין מדורות, לא פעם הייתי צריך לקפוץ אל תוך האש ע"מ להוציא כלב או חתול מפוחם שזועק מכאבים, בדר"כ כל מה שאפשר לעשות עבורם זה להרדים אותם.

המשטרה לא מעניינת ולא אכפת לה, ומי שזורק בעל-חיים אל תוך האש ימשיך לעשות את זה למרות הבקשה שלי, לכן אני מתמקד באנשים שאכפת להם, בבקשה שימו לב לתופעה הזאת, אני לא מבקש שתקפצו אל-תוך המדורות, כל מה שאני מבקש זה רק לפקוח עין, חיי חתולים וכלבים הם לא הפקר.

אם הם רק היו יודעים מהוא צער . אני מאמין שהכל חוזר בעולם הזה, אותו כאב יחזור אליהם, חודש, שנה, אפילו בדרך אחרת.

על כל מקרה, אם אתה מארגן קבוצה שזורקת את האנשים האלו לאש אז אני מצטרף הרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון,

14 חתולים ו-3 גורי כלבים הושלכו אל האש במדורות שביקרתי בהן (אלוהים יודע כמה חתולים וכלבים הושמדו באותו היום).

8 חתולים וגור כלבים אחד הוצאו מהמדורות כשהם כבר מתים.

3 חתולים וגור אחד הורדמו אחרי שלא ניתן היה לעשות דבר בעבורם.

עוד שלושה חתולים וגור כלבים אחד מאושפזים במצבים שונים.

אני שונא בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהדברים המזוויעים שעושים עם אותן מדורות, מעניין אותי עוד משהו-

מי הדביל שהמציא את הדבר שנקרא "ביעור חמץ"?

אני מנסה רק להבין מה גורם לבנאדם לקום בבוקר ולהגיד "היי, בוא נשרוף אוכל טרי לחלוטין ובר-אכילה!"

לא עדיף לתרום או פשוט לשים את הדברים הלא מתכלים בצד עד שעובר החג? במדינה שלנו, באמת שלא חסר למי לתרום.

אבל לא, עדיף לשרוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון,

14 חתולים ו-3 גורי כלבים הושלכו אל האש במדורות שביקרתי בהן (אלוהים יודע כמה חתולים וכלבים הושמדו באותו היום).

8 חתולים וגור כלבים אחד הוצאו מהמדורות כשהם כבר מתים.

3 חתולים וגור אחד הורדמו אחרי שלא ניתן היה לעשות דבר בעבורם.

עוד שלושה חתולים וגור כלבים אחד מאושפזים במצבים שונים.

אני שונא בני אדם.

זה עושה לי בחילה רק מלחשוב על זה....לא מבין איך אנשים (ועוד ילדים) יכולים לעשות דברים כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהג מגונה של ילדי ונערי בפסח ובל"ג בעומר, מאות ואלפי חתולים וכלבים נזרקים למדורות ונשרפים חיים כל שנה, אני כבר שנה שביעית מתנדב ב"חגים" האלה ומסתובב בין מדורות, לא פעם הייתי צריך לקפוץ אל תוך האש ע"מ להוציא כלב או חתול מפוחם שזועק מכאבים, בדר"כ כל מה שאפשר לעשות עבורם זה להרדים אותם.

אתה בהחלט צודק שזה תופעה מגעילה ומגונה ,אבל אתה לא צריך להגזים אם ה"מאות ואלפי חתולים וכלבים נזרקים למדורות" כי זה פשוט לא כך , נכון שזה קורה אבל זה בעיקר ילדים קטנים שמשעמם להם וטפסו איזה בעל חיים קטן ,הנערים שעושים את זה לעומת זות זה בעייה ,שם כבר צריך לעבור לטיפול בענישה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...